bamboo curtains 6 پرده بامبو

پرده ی بامبو

پرده های بامبو از چوب های باریک و مقاوم تولید میشوند و با ظرافت خاصی کنار هم قرار میگیرند تا بتوانند زیبایی خاصی رو برای بیننده به ارمغان بیاورد. چوب های آماده توسط بافت های نخی و گاها پارچه در هم تنیده میشوند و به صورت یکپارچه درمی آیند و در نهایت با ابعاد مختلف پرده ی دلخواه ما میشوند.

پرده های بامبو یا حصیری بامبو در مدل ها و طرح ها و رنگ های زیادی تولید و عرضه شده است . مکانیزم حرکت پرده های بامبو همانند پرده های شید رول میباشد که بوسیله نخی که به بالای پرده آویزان است بالا پایین میشود . جمع شدن پرده های بامبو به صورت لوله ای یا پله پله یا رومن است .

ویژگی های پرده ی بامبو

از مزایای پرده ی بامبو یا حصیری بامبو میتوان : دوام و عمر بالا ، کاملا طبیعی ، بدون ایجاد حساسیت بر روی شما ، نصب آسان ، 100% قابل شستشتو و امکان تمیز کردن پرده ، قیمت مناسب  نسبت به سایر پرده ها ، تنوع و طرح های مختلف  که امکان انتخاب برای فضاهای مختلف که برای مصرف کننده بوجود می آورد ، قابلیت چاپ سفارشی انواع طرح ها یا منظره یا آرم طبق درخواست مصرف کننده  ، امکان استفاده از ریموت برای به حرکت درآوردن  پرده نام برد.

 لازم به ذکر است  بدانید این پرده با پرده های قدیمی به نام پرده ای حصیری یا حصیر شیرازی شناخته شده هستند ، تفاوت هایی دارند پرده های حصیری از جنس های شکننده مثل حصیر یا نی یاحصیر شیرازی تولید میشوند و اینکه باتوجه به جنس های مصرف شده  در ابعاد نسبتا بزرگ ، سنگین شده و به سختی بالا و پایین میروند و هنگام استفاده در شب به علت نامرتب بودن چینش آنها باعث میشود داخل دیده شود و اینکه عدم وجود تنوع در این مدل ها باعث شده تقاضا کم شود .

خرید پرده ی بامبو

شرکت ترنج ارائه دهنده ی انواع  پرده ی بامبو در طرح مختلف مناسب با سلیقه شما همراهان میباشد ، برای ثبت سفارش خود با شماره های پایین تماس حاصل فرمایید


02188697063 – 02188560493 – 02188560514 – 02188575378
09123763349 – 09124080097

شهرک غرب بلوارفرحزادی خیابان عباسی اناری نبش شکوفان یکم پلاک ۱۵۶ دکوراسیون ترنج

برای مشاهده کامل تصاویر بر روی آن ها کلیک نمایید: