کمد دیواری کاربردی ترین قسمت هر اتاق خواب

کمد دیواری کلیدی ترین بخش هر اتاق خواب برای منزل می باشد. در واقع می توان گفت که اتاق خواب بدون کمد دیواری به مانند یک آشپرخانه بدون کابینت می باشد. مهمترین ویژگی کمدهای دیواری، فضای جادار و هماهنگ بودن کمدها با دیوارهای اتاق می باشد. این ویژگی های مهم باعث شده، ساخت کمد دیواری در اتاق ها همواره متقاضیان زیادی داشته باشد. کمد ها در طرح ها و رنگ های متنوع برای هر اتاقی ساخته می شوند. خیلی ها به دنبال مدل کمد دیواری جدید هستند که بتوانند آن را با دکوراسیون منزل خود هماهنگ نمایند.

کمد دیواری ها، یکی از محل های اصلی نگهداری انواع وسایل خانه و آشپزخانه، ظرف و ظروف، لوازم برقی و… می باشند. همچنین از آنها می توان به عنوان جای نگهداری رختخواب، لباس ها، وسایل کوچک و بزرگ مانند جاروبرقی، چمدان ها، کیف و کفش و… نیز استفاده کرد. در این مطلب به تفصیل به انواع مدل های کمد دیواری، انواع رنگ های آن، جنس و کیفیت ساخت آنها، قیمت تمام شده ی آنها و هر آنچه که لازم است درباره  یک کمد دیواری مدرن بدانیم، به آن پرداخته شده است. تا پایان مطلب همراه ما باشید.

Wall cupboard 1 کمد دیواری

جهت اطلاع دقیق از قیمت ها و همچنین مشاوره، سفارش ساخت و یا خرید انواع مدل های کمد دیواری با گروه مشاورین ما در دکوراسیون ترنج تماس بگیرید.