طراحی دکوراسیون مغازه

ساخت و اجرای دکور مغازه

دکوراسیون مغازه یکی از اصول مهم و بنیادین در مراکز فروشگاهی و تجاری طراحی نظام مند و چیدمان صحیح فروشگاهی است، بطوریکه طراحی و دکوراسیون امروز به عنوان یک استراتژی برتر رقابتی و قدرتی نهفته در جذب مشتری به حساب می آید. طراحی دکوراسیون مغازه و تجهیزات فروشگاهی در افزایش سود دهی کسب و کار شما تاثیرگذار خواهد بود. امروزه طراحی دکوراسیون مغازه و فروشگاه در تمام دنیا به عنوان یک اصل مهم و تاثیرگزار بر فروش بیشتر شناخته می شود. نکته حائز اهمیت در طراحی دکوراسیون مغازه، توجه به نوع محصولیست که قرار است در آن ارائه شود، همچنین دیگر نکته مورد اهمیت، متراژ و فضای مورد استفاده می باشد که با توجه به آن می توان دکوراسیونی زیبا و خاص برای مغازه طراحی و اجرا کرد.

جهت دریافت مشاوره در مورد ساخت و اجرای دکوراسیون مغازه و همچنین اطلاع از آخرین قیمت ها با مشاورین ما در دکوراسیون ترنج تماس بگیرید.

طراحی دکوراسیون مغازه ای شیک

در طراحی دکوراسیونی شیک و جذاب برای مغازه و یا فروشگاه نکات زیادی دخیل هستند که رعایت تک تک آنها در نهایت منجر به کاری شیک و حرفه ای می شود. چند مورد از نکاتی که می بایست برای طراحی دکوراسیون داخلی یک مغازه مورد توجه قرار گیرند عبارتند از: طراحی ویترین متناسب با نوع و محصولی که به فروش می رسد، طراح و نورپردازی مغازه، طراحی مسیر های رفت و آمد مشتریان، انتخاب رنگ های مناسب متناسب با فضا و نوع فروشگاه، طراحی پیشخوان زیبا و…

طراحی دکوراسیون مغازه کیف و کفش

برای طراحی دکوراسیون داخلی یک مغازه کیف و کفش رعایت کردن یک سری نکات ضروری است. اگر قرار است کیف و کفش مردانه فروخته شود هرچه دکوراسیون ساده تر و دسترسی ها آسان تر باشد، اثر مثبت بیشتری در مردان می گذارد، اما برعکس برای فروشگاه یا مغازه ای که قرار است کیف و کفش زنانه در آن به فروش برسد، باید در طراحی دکوراسیون آن از رنگ های متناسب با روحیه خانم ها استفاده نمود و همچنین زرق و برق فروشگاه را بیشتر جلوه داد.

یکی دیگر نکاتی که در طراحی دکوراسیون مغازه ضرورت دارد، قرار دادن آینه های قدی در جاهای مناسب می باشد. همچنین تعبیه سکوها یا صندلی هایی برای نشستتن هنگام پوشیدن کفش افراد نیز از نکاتی است که وجود آن باعث ماندگاری بیشتر مشتریان در مغازه یا فروشگاه شما می شود.

طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک

اولین و مهم ترین نکته در جلب توجه و خرید مشتری از یک بوتیک لباس، نوع چیدمان لباس ها، مانکن ها و در کل طراحی دکوراسیون بوتیک می باشد. نکته بسیار مهمی که هر مغازه دار می بایست به آن توجه کند این است که چیدمان اجناس را به گونه ای انجام دهد تا مشتری وقت بیشتری را در مغازه سپری کند که این امر احتمال فروش را بالاتر می برد.

طراحی دکوراسیون مغازه

در محیط جذاب و امن فروشگاهتان، میتوانید روی بالاترین عملکرد و تعهد از سوی کارمندانتان حساب کنید که فضای بهینه، جذاب و در شان نیروی کار، موجب افزایش راندمان و تبدیل کار به تفریح برای مجموعه شما خواهد شد.

مجموعه ترنج در چیتگر واقع است. تجسم کنید که از بکارگیری تجهیزات با عملکرد و عمر بالا چه منافعی عاید شما خواهد شد. امید است یاری دهنده شما باشیم.

بخش های مرتبط

×