artisan blues blacks roman 1 پرده رومن

پرده های رومن

پرده ای است که در نوع خود مدرن و به لحاظ مکانیزم حرکت همانند پرده شید رول می باشد. یعنی به طرف بالا حرکت می کند و به دور یک محور جمع می شود. پرده رومن به لحاظ پارچه دولایه ای می باشد که یک لایه از پارچه توری شکل که در پشت پرده و لایه دیگر قطعات پارچه که به صورت موازی در کنار هم قرار می گیرند و نمایشی از پرده یک پارچه را دارند و هنگاهی که نیاز به عبور نور و یا دید فضای بیرونی باشد این قطعات پارچه های موازی تشکیل پلیسه های زیبای موازی هم را می دهند.

قیمت پرده رومن

از آنجایی که این  نوع پرده ها ساده هستند به طور معمول قیمت آن ها نیز نسبت به زیبایی آن ها پایین است. از طرفی پارچه های کار شده در این پرده ها از طرح های ساده، راه راه های عمودی و افقی از بهترین انتخاب ها می باشد. از عناصر تاثیر گذار بر قیمت پرده رومن می توان به موتور های برقی اشاره کرد که برخی سفارشی آن ها را در کنار پرده سفارش می دهند تا هنگام جمع و باز کردن پرده به صورت برقی بالا و پایین شود.

مزایای پرده رومن:

  • نصب آسان
  • قابلیت تمیز کردن
  • قابلیت تنظیم عبور نور به میزان دلخواه
  • موجود در طرح ها و رنگ های متنوع
  • امکان اجرا به صورت دستی و یا اتوماتیک

پرده های رومن برای چه فضاهایی مناسب می باشد؟

از آنجا که پرده رومن از پارچه های مختلف ساخته میشود، برای تمام فضا ها مانند: اتاق خواب، آشپزخانه، حال و پذیرایی، مناسب است. همچنین این پرده برای خانه هایی که در برج و طبقات بالا قرار دارند، گزینه بسیار مناسبی میباشد.طراحان دکوراسیون داخلی معمولا برای پنجره هایی که نمایی زیبایی دارند از پرده رومن استفاده می کنند تا علاوه بر پوشش پنجره بتوان به صورت همزمان از فضای بیرونی منزل نیز لذت برد.

نصب پرده رومن

در هنگام نصب پرده رومن استفاده از لوازم جانبی با کیفیت موجب می شود، عمل جمع شدن پرده به راحتی و سرعت انجام گیرد. با وجود استفاده کم از پارچه در دوخت مدل رومن ممکن است لوازم جانبی در قیمت نهایی تاثیر گذار باشد.

معمولا در هنگام نصب از چوب پرده های گیربکس دار با نخ عمودی، ۵ ردیف نوار مخصوص رومن و حلقه مخصوص استفاده شده و در انواع اتوماتیک و دستی موجود می باشند. با وجود راحتی نصب، در صورتی که بندهای موجود در ریل درست نصب نشده و در جای صحیح قرار نگیرند در ظاهر پرده تاثیر گذاشته و باعث می شود پرده کج به نظر برسد. بهتر است در هنگام نصب انواع پرده به خصوص مدلهایی نظیر پرده رومن از افراد ماهر کمک گرفت. نکته بسیار مهم در انتخاب لوازم جانبی، جنس و حالت وزنه های رومن میباشد. بهتر است در گیربکس قسمت بالایی رومن از ریل کاور دار استفاده شده تا علاوه بر زیبایی، مانع خاک گرفتگی شده و با گذر زمان حرکت ریلی پرده با مشکل مواجه نشود.

خرید پرده رومن در تهران

شرکت ترنج ارائه دهنده ی انواع  پرده ی رومن در طرح  های مختلف و جدید ، مناسب با سلیقه شما عزیزان میباشد ، برای ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر برای این محصول با شماره های پایین تماس حاصل فرمایید.

فروش انواع مدل های پرده رومن  مدل 2020 در دکوراسیون ترنج

02188697063 – 02188560493 – 02188560514  02188575378

09123763349 – 09124080097 – 09121887579

تهران – خیابان عباسی اناری نبش شکوفان یک پلاک 156