خرید و فروش جدیدترین طرح های کاغذ دیواری 2020

کاغذ دیواری از مصارف تزئینی است که برای پوشاندن دیوارهای داخلی ساختمان های اداری و مسکونی استفاده می شود. امروزه خیلی از افراد تمایل بیشتر به استفاده از کاغذ دیواری دارند چون طرح های متنوع و رنگ های زیبایی دارد و جلوه ی زیباتری به منزلشان میدهد. با انتخاب رنگ مناسب ،برای اینکه  همخوانی خوبی با وسایل منزل یا هر مکان دیگر داشته باشد، می توانید فضای زیبایی را به ارمغان آورید. فروش کاغذ دیواری در تهران مانند بسیاری از نقاط کشور از تقاضای بالایی برخوردار است. فروش انواع پوستر دیواری در شهرک غرب (پوستر سه بعدی – چاپ پوستر دیواری – پوستر دیواری مدرن )جدیدترین و به روزترین طرح های کاغذ دیواری برای منزل، محل کار و سایر فضاهای مورد نظر را در سایت Pinterest مشاهده فرمایید.

wallpaper کاغذ دیواری

قبل از سفارش و خرید کاغذدیواری با مشاوران ما در تماس باشید.

مجموعه گروه دکوراسیون و معماری ترنج واقع در شهرک غرب می باشد.

جهت سفارش، مشاهده و چاپ طرح های پوستر دیواری و پوستر های سه بعدی با ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس:

021-88560514           09123763349

021-88575378           09124080097

021-88697063           09121887579

در ویدیو بالا میتوانید انواع طرح های کاغذ دیواری را مشاهده فرمایید

برند های معروف کاغذ دیواری و پوستر دیواری

انتخاب طرح و رنگ مناسب در خرید کاغذ دیواری

در خرید کاغذ دیواری برای منزل مسکونی به عوامل تاثیر گذار زیادی از جمله طرح و رنگ کاغذ می بایست توجه ویژه کرد. در انتخاب رنگ کاغذ دیواری عواملی همچون ابعاد منزل، تاریکی و روشنی منزل، دیگر وسایل خانه و… تاثیر گذارند. اگر متراژ خانه شما به نسبت کوچک باشد می بایست از رنگ های روشن در انتخاب کاغذ دیواری استفاده کرد تا خانه بزرگ تر جلوه کند ، همچنین اگر پذیرایی شما نور کافی روز را نداشته باشد نیز استفاده از کاغذ دیواری با رنگ روشن توصیه می شود،برای ایجاد فضایی گرم و صمیمی می توانید از کاغذ دیواری های با رنگ های گرم و برای ایجاد محیطی آرام از رنگ های ملایم استفاده کنید.

علاوه بر رنگ کاغذ دیواری، طرح آن از اهمییت بالایی برخوردار است و نیاز به توجه ویژه ای دارد. اگر ارتفاع دیوار ها کوتاه باشد بهتر است از کاغذهای با طرح خطوط عمودی استفاده شود و اگر می خواهید فضای شما طویل به نظر برسد از کاغذ با طرح های خطوط افقی استفاده کنید.

نقش کاغذ دیواری در طراحی دکوراسیون داخلی

سوالی که در ذهن خیلی از افراد وجود دارد این است که کاغذ دیواری های پوستری و سه بعدی چه کاربردی دارند. کاغذ دیواری ها از دوران قدیم نقش مهمی را در دکوراسیون داخلی منازل ایفا کرده اند. با ابداع کاغذ دیواری های پوستری و سه بعدی این نقش پر رنگ تر نیز شده است. یکنواخت بودن دیوار منازل و محیط کار باعث افسردگی و کسلی افراد می شود و هیچ چیز به اندازه یک تصویر و یا منظره خاص نمی تواند باعث سرزندگی و نشاط بخشیدن و شادابی به یک محیط شود.

کاغذ دیواری منزل خود را با توجه به رنگ و طرح دیگر وسایل خانه همچون مبل ها، پرده ها، پارکت و لمینت و دیگر متریال های موجود در منزل هماهنگ انتخاب کنید. اگر مبل ها و پرده ها دارای طرح های شلوغی هستند، از نظر معماری و زیبایی شناسی بهتر است که کاغذ دیواری را ساده انتخاب کنید، اما اگر مبل و پرده های ساده ای دارید، می توانید از کاغذ دیواری های با طرح های متنوع استفاده کنید. یکی از جدیدترین انواع کاغذ دیواری نوع سه بعدی آن است که مورد استقبال زیادی گرفته است.

banner کاغذ دیواری
wallpaper wall1 کاغذ دیواری
wallpaper wall2 کاغذ دیواری
wallpaper wall3 کاغذ دیواری
تکنیک های چاپ کاغذ دیواری ها شامل چاپ مسطح (Surface)، کلیشه ‏ای (Gravure)، سیلک اسکرین (Silk Screen) و چاپ دورانی (Rotary) می باشد.

کاغذ دیواری معمولا به صورت رول فروخته می شود و جهت چسباندن آن به دیوار از چسب مخصوص استفاده می شود.

طرح های مورد استفاده در کاغذ دیواری ها به 3 صورت می باشند:

1- طرح هایی که مانند یک نقاشی دارای تصویر مشخصی هستند.

2- طرح هایی تحت عنوان Wall Stickers یا کاغذ خود چسب یا چسبانک دیواری

3- طرح هایی که از بافت های گرافیکی (نقش های کوچکی که تکرار می شوند) به وجود می آیند.

بر اساس علم ریاضی در چنین طرح هایی از کاغذ دیواری، نقش های گرافیکی به 17 روش می توانند در کنار هم تکرار شده و تشکیل تصویر بزرگتری را دهند.

و طرح های استفاده شده در تولیدات همه سازندگان در دنیا نیز بر اساس همین 17 روش است.

کاغذ دیواری قابل شستشو

کاغذ دیواری قابل شستشو به نوعی گفته می شود که روی سطح کاغذ با یک لایه پلاستیکی بسیار نازک شفاف پوشانده شده باشد.(فروش انواع کاغذ دیواری قابل شستشو)

این لایه نازک پلاستیکی علاوه بر مقامت بالایی که به کاغذ دیواری میدهد ،می توان به راحتی با هر ماده شوینده حتی اسید و سفید کننده آن را تمیز کرد.

خرید کاغذ دیواری قابل شستشو

مجموعه ترنج با مشاوره رایگان برای خرید هرجه بهتر کاغذ دیواری در خدمت شماست.

کاغذ های قابل شستشو گزینه مناسبی برای  فضاهایی مانند اتاق کودک و یا آشپزخانه هستند. در آشپزخانه ها به علت پخت و پز کاغذ دیواری ها چرب میشوند و در اتاق کودکان نیز ممکن است با شیطنت کودکان کثیف شود این نوع کاغذ های دیواری برای این دو قسمت از خانه بسیار مناسب است.