کاغذ دیواری در تهران

کاغذ دیواری از مصارف تزینی است که برای پوشاندن دیوارهای داخلی ساختمان های اداری و مسکونی استفاده می شود. امروزه خیلی از افراد تمایل بیشتر به استفاده از کاغذ دیواری دارند چون طرح های متنوع و رنگ های زیبایی دارد. با انتخاب رنگ مناسب که همخوانی خوبی با وسایل منزل یا هر مکان دیگر داشته باشد، می توانید فضا زیبا را به وجود آورید.

فروش کاغذ دیواری در تهران مانند بسیاری از نقاط کشور از تقاضای بالایی برخوردار است. فروش انواع پوستر دیواری در شهرک غرب (پوستر سه بعدی – چاپ پوستر دیواری – پوستر دیواری مدرن )

انتخاب طرح و رنگ مناسب در خرید کاغذ دیواری

در خرید کاغذ دیواری برای منزل مسکونی به عوامل متعددی از جمله طرح و رنگ کاغذ می بایست توجه بسیاری نمود. در انتخاب رنگ کاغذ دیواری عواملی همچون ابعاد منزل، تاریکی و روشنی منزل، دیگر وسایل خانه و… تاثیر گذارند. اگر متراژ خانه شما به نسبت کوچک باشد می بایست از رنگ های روشن در انتخاب کاغذ دیواری استفاده کرد تا خانه بزرگ تر به نظر برسد، همچنین اگر پذیرایی شما نور کافی روز را نداشته باشد نیز استفاده از کاغذ دیواری با رنگ روشن توصیه می شود.

برای ایجاد فضایی گرم و صمیمی می توانید از کاغذ دیواری های با رنگ های گرم و برای ایجاد محیطی آرام از رنگ های ملایم استفاده کنید.

علاوه بر رنگ کاغذ دیواری، طرح آن نیز بسیار حائز اهمیت می باشد. اگر ارتفاع دیوار ها کوتاه باشد بهتر است از کاغذهای با طرح خطوط عمودی استفاده شود و اگر می خواهید فضای شما طویل به نظر برسد از کاغذ با طرح های خطوط افقی استفاده کنید.

کاغذ دیواری منزل خود را با توجه به رنگ و طرح دیگر وسایل خانه همچون مبل ها و پرده ها انتخاب کنید. اگر مبل ها و پرده ها دارای طرح های شلوغی هستند، از نظر معماری و زیبایی شناسی بهتر است که کاغذ دیواری را ساده انتخاب کنید، اما اگر مبل و پرده های ساده ای دارید، می توانید از کاغذ دیواری های با طرح های متنوع استفاده کنید.

wallpaper کاغذ دیواری

 آلبوم کاغذ دیواری در برند های متفاوت را در قسمت فروشگاه ترنج میتوانید مشاهده کنید.

مجموعه گروه دکوراسیون و معماری ترنج واقع در شهرک غرب می باشد.

جهت سفارش و مشاهده و چاپ طرح های پوستر دیواری و پوستر های سه بعدی با ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس:

021-88560514           09123763349

021-88575378           09124080097

021-88697063           09121887579

برند های معروف کاغذ دیواری و پوستر دیواری

wallpaper wall1 کاغذ دیواری

کاغذ دیواری و فروش پوستر دیواری

تکنیک های چاپ کاغذ دیواریها شامل چاپ مسطح (Surface)، کلیشه ‏ای (Gravure)، سیلک اسکرین (Silk Screen) و چاپ دورانی (Rotary) می باشد.

کاغذ دیواری معمولا به صورت رول فروخته می شود و جهت چسباندن آن به دیوار از چسب مخصوص استفاده می شود.

طرح های مورد استفاده در کاغذ دیواری ها به 3 صورت می باشند:

1- طرح هایی که مانند یک نقاشی دارای تصویر مشخصی هستند.

2- طرح هایی تحت عنوان Wall Stickers یا کاغذ خود چسب یا چسبانک دیواری

3- طرح هایی که از بافت های گرافیکی (نقش های کوچکی که تکرار می شوند) به وجود می آیند.

بر اساس علم ریاضی در چنین طرح هایی از کاغذ دیواری، نقش های گرافیکی به 17 روش می توانند در کنار هم تکرار شده و تشکیل تصویر بزرگتری را دهند.

و طرح های استفاده شده در تولیدات همه سازندگان در دنیا نیز بر اساس همین 17 روش است.

کاغذ دیواری قابل شستشو

کاغذ دیواری قابل شستشو به نوعی گفته می شود که روی سطح کاغذ با یک لایه پلاستیکی بسیار نازک شفاف پوشانده شده باشد.(فروش انواع کاغذ دیواری قابل شستشو)

این لایه نازک پلاستیکی هم مقاومت بیشتری به کاغذ می دهد و هم می توان به راحتی با هر ماده شوینده حتی اسید و سفید کننده آن را تمیز کرد.

کاغذ های قابل شستشو گزینه مناسبی برای  فضاهایی مانند اتاق کودک و یا آشپزخانه هستند.

wallpaper wall3 کاغذ دیواری

کاغذ دیواری و فروش پوستر دیواری

wallpaper wall2 کاغذ دیواری

کاغذ دیواری و فروش پوستر دیواری

شهرک غرب بلوارفرحزاردی خیابان عباسی اناری نبش شکوفان یکم پلاک ۱۵۶ دکوراسیون ترنج