پارتیشن اداری

تعریف پارتیشن

تا به حال تعریف های زیادی از پارتیشن شنیده ایم. پارتیشن به معنای جدار، ناحیه، تیغه، حد فاصل، وسیله و یا اسباب تفکیک، تقسیم به بخش های جزء کردن، تفکیک کردن آپارتمان، جدا کردن، جزء بندی کردن و… است که معمولا در دکوراسیون و علوم معماری دیده می شود اما اگر بخواهیم خیلی ساده آن را تعریف کنیم باید بگویم به عنوان جدا کننده در محیط ها و اماکن مختلف می باشد و از زمان های دور از آن استفاده کرده اند اما پس از گذشت زمان نوع مواد آن تغییر کرده است و با رشد روز به روز تکنولوژی شاهد پارتیشن های با اشکال و اجناس مختلف می باشیم.

پارتیشن های اداری

پارتیشن مناسب ترین روش تقسیم فضا و چیدمان در سازمان های بزرگ، محیط های اداری متوسط و دفاتر کاری کوچک است. دکوراسیون ترنج واقع در شهرک غرب با ارائه بهترین ابزار، پشتیبان شما در تجارت شماست.

انواع پارتیشن برای جداسازی فضاهای داخلی و با هدف منظم کردن محیط و با خاصیت جا به جایی، طراحی و ساخته می شوند. پارتیشن در انواع تک جداره، دوجداره(پارتیشن دوجداره مدولار، آکوستیک، متحرک، آلومینیومی و ام دی اف) ودر ارتفاع ها و ابعاد مختلف ساخته می شوند.از فاکتورهای تاثیرگذار در انتخاب پارتیشن می توان مساحت محیط، جنس پانل و نوع شیشه و لولاهای به کار رفته در پارتیشن، نوع طراحی و متحرک بودن یا نبودن صفحات آن را نام برد.

پارتیشن دارای این قابلیت می باشد که بدون آسیب رساندن به دیوارها و کف محیط مورد نظر شما را به اتاق های کار تبدیل می کند که مساله بهترین عامل برای استفاده از پارتیشن در محیط های اداری می باشد.

پارتیشن اداری دو جداره

در محیط های اداری پر رفت و آمد که سر و صدا و آلودگی صوتی زیادی وجود دارد، برای کم کردن سر و صدا و عایق بندی فضاها از پارتیشن های اداری دو جداره استفاده می شود. در پارتیشن اداری دوجداره از شیشه های دوجداره برای عایق صوت و دما استفاده می شود.

پارتیشن اداری شیشیه ای

در محیط هایی که از نظر تأمین نور دچار مشکل بوده و یا نیاز به زیبایی بیشتری دارند، از پارتیشن اداری شیشه ای استفاده می شود. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تولید شیشه های هوشمند، قابلیت مات و شفاف شدن شیشه برای پارتیشن های شیشه ای هوشمند وجود دارد که با این نوع از پارتیشن ها با زدن یک دکمه فضا از حالت عمومی به حالت خصوصی تغییر می کند. پارتیشن های اداری شیشه ای دارای زیبایی و محبوبیت بیشتری نسبت به دیگر انواع پارتیشن ها می باشند.

partition پارتیشن و انواع آن

اطلاعات تماس

برای اطلاع از انواع مدل های پارتیشن و قیمت پارتیشن می توانید با کارشناسان ما در شرکت دکوراسیون و طراحی داخلی ترنج واقع در شهرک غرب تماس حاصل فرمایید. شرکت ترنج با به کارگیری تیم حرفه ای آماده انجام هرگونه خدمات برای طراحی، ساخت و فروش پارتیشن می باشد.

تلفن های تماس

02188560514 – 02188697063