پارتیشن و انواع آن

پارتیشن وانواع آن در سال2021

 پارتیشن

تا به حال تعاریف زیادی از پارتیشن هاشنیده ایم. پارتیشن محصولی تزئینی است و به معنای جدار، ناحیه، تیغه، حد فاصل، وسیله و یا اسباب تفکیک، تقسیم به بخش های جزء کردن، تفکیک کردن آپارتمان، جدا کردن، جزء بندی کردن و… است که معمولا در دکوراسیون و علوم معماری دیده می شود اما اگر بخواهیم خیلی ساده آن را تعریف کنیم باید بگویم به عنوان جدا کننده در محیط ها و اماکن مختلف می باشد و از دوران قدیم از آن استفاده کرده اند اما پس از گذشت زمان نوع مواد آن تغییر کرده  و با رشد روز افزون تکنولوژی شاهد پارتیشن های با اشکال و اجناس مختلف می باشیم.

انواع پارتیشن

به طورکلی پارتیشن‌ها به دو دسته‌ی پارتیشن ثابت و پارتیشن متحرک (پاراوان) تقسیم می‌شوند و هر کدام کاربرد خاصی دارد.

پارتیشن متحرک (پاراوان)

نام دیگر محصول پاراوان، پارتیشن متحرک می‌باشد، کلمه‌ی پارتیشن به معنای جداسازی یک فضا می‌باشد، شما می‌توانید این محصول را در فضا‌های متنوعی از جمله خانه، اداره، شرکت، هتل، مغازه و رستوران‌ها استفاده کنید. این محصول به طور پیش فرض در 4 لنگه‌ی ارتفاع 1 متر و 80 سانتی متر و عرض 45 سانتی متر ساخته می‌شود، همچنین شما می‌توانید، اندازه‌ی دلخواه و تعداد لنگه‌ی دلخواه را به ما بدهید تا ما پارتیشن را طبق اندازه‌ی مورد نظر شما بسازیم.

کاربرد پارتیشن متحرک 

پاراوان را می‌توان در خانه، اداره‌ها، آتلیه، مغازه، آرایشگاه، نمازخانه، شرکت، نمایشگاه و محیط‌هایی که می‌خواهید جدا کنید استفاده کرد، ما همواره سعی خود را کرده‌ایم که مدل‌های خود را جهت نیاز مشتریان افزایش بدهیم. چنانچه می‌خواهید که محصول خود را به صورت سفارشی ثبت کنید با ما تماس بگیرید.

مزایای پارتیشن متحرک

 • قابل سفارش به صورت تک جداره و دو جداره
 • دارای کاربرد بسیار بالا
 • قیمت بسیار مناسب و به صرفه
 • تنوع بسیار بالا در طرح و رنگ
 • نصب سریع و راحت

پارتیشن ثابت

به محصولی گفته می‌شود که در یک محیط به دیوار، سقف و یا زمین متصل می‌شود و قابلیت جابه جایی ندارد، شما برای سفارش این محصول باید ابتدا اندازه‌ی محیطی که می‌خواهید پارتیشن بندی کنید را اندازه گیری کنید تا سفارش طبق اندازه‌ی شما ساخته شود.

مزایای پارتیشن ثابت

 • نصب سری و راحت نسبت به دیوارکشی
 • دارای طرح و متریال بیار متنوع
 • روشی مدرن نسبت به روش های قدیمی برای تفکیک فضای مورد نظر

پارتیشن اداری ترنج

پارتیشن مناسب ترین روش تقسیم فضا و چیدمان در سازمان های بزرگ، محیط های اداری متوسط و دفاتر کاری کوچک است. دکوراسیون ترنج واقع در شهرک غرب با ارائه بهترین ابزار، پشتیبان شما در تجارت شماست.

انواع پارتیشن برای جداسازی فضاهای داخلی و با هدف نظم دادن به محیط و با خاصیت جا به جایی، طراحی و ساخته می شوند. پارتیشن در انواع تک جداره و دوجداره با متریال های مختلف (پارتیشن دوجداره مدولار، آکوستیک، متحرک، آلومینیومی و ام دی اف) و در ارتفاع و ابعاد گوناکون تولید می شوند.از عناصر تاثیرگذار در انتخاب پارتیشن می توان مساحت محیط، جنس پانل و نوع شیشه و لولاهای به کار رفته در پارتیشن، نوع طراحی و متحرک بودن یا نبودن صفحات آن را اشاره کرد.

پارتیشن دارای این ویژگی می باشد که بدون آسیب رساندن به دیوارها و کف محیط مورد نظر شما را به اتاق های کار تبدیل می کند که مساله بهترین عامل برای استفاده از پارتیشن در محیط های اداری می باشد.

کاربرد پارتیشن اداری

پارتیشن اداری کاربردهای زیادی دارد که جداسازی فضاها یکی از مهم ترین کاربردهای آن می‎ باشد. از این طریق می توان در یک ساختمان کوچک برای هر یک از کارکنان، فضای مجزا و منحصر بفردی ایجاد کرد تا ضمن داشتن حریم شخصی، بتوانند در سکوت تمام کار خود را انجام دهند. این آرامش باعث افزایش کارآیی کارمندان خواهد شد. استفاده از این پارتیشن‎ها در زیباسازی محیط تأثیر بسزایی دارد و نظم خاصی به محیط می‎بخشد. پس بهتر است برای داشتن یک محیط امن و راحت از بهترین پارتیشن اداری استفاده کنیم تا به موفقیت و رضایت بیشتری از خرید انواع پارتیشن اداری خود در محیط کاری خود دست یابیم.

مزایای پارتیشن بندی

 • تفکیک و تقسیم فضا
 • ایجاد محرمیت و یا مانعی برای دید
 • نظم‌دهی و سازمان‌دهی
 • زیبایی و جلوگیری از یکنواختی
 • قابلیت چند منظوره بودن و کاربرد متفاوت از یک فضای بزرگ
 • به صرفه‌‌تر بودن نسبت به دیوار و سادگی نصب

ویژگی پارتیشن اداری

 • اجرای پارتیشن اداری آسان است
 • قابلیت نصب پرده
 • تعمیر و تعویض آسان
 • قابلیت ضد آب و استفاده از تکنولوژی نانو
 • رنگ بندی و طرح های متنوع
 • ارزان و مقرون به صرفه 
 • طول عمر بالا
 • جداسازی و اجرای دوباره آسان

جدیدترین مدل پارتیشن اداری 2021

به زودی در این صفحه محصولات جدیدی از پارتیشن بارگزاری خواهیم کرد، پارتیشن‌های چاپ ام دی اف و لیزری از تنوع بسیار بالایی برخوردار می‌باشند، پاراوان چاپی با کیفیتی بالا روی ام دی اف سفید چاپ می‌شود. همچنین امکان چاپ طرح دلخواه شما روی ام دی اف وجود دارد.

انواع پارتیشن اداری مدرن

پارتیشن های اداری به صورت پارتیشن اداری ثابت و پارتیشن اداری متحرک در انواع متنوعی از متریال ها و جداره ها طراحی و تولید می شود .

پارتیشن ثابت به محصولی گفته می‌شود که در یک محیط به دیوار، سقف و یا زمین متصل می‌شود و قابلیت جابه جایی ندارد، شما برای سفارش این محصول باید ابتدا اندازه‌ی محیطی که می‌خواهید پارتیشن بندی کنید را اندازه گیری کنید تا سفارش طبق اندازه‌ی شما ساخته شودو پارتیشن متحرک یا پاراوان محصولی کاربردی و قابل جابه جایی است که از محبوبیت بالایی در ایران برخوردار می‌باشد، این محصول به صورت پیشفرض دارای 4 قسمت است که اصطلاحاً به هر قسمت یک لنگه گفته می شود. این محصول در هر محیطی قابل استفاده است. شما این محصول را می‌توانید در خانه، اداره، محیط‌های مدرن، فضای مذهبی و … استفاده کنید، این محصول دارای تنوع بسیار زیادی است و میتوانند تاثیر بسیار زیادی در زیبایی یک محیط داشته باشند.

مزایا استفاده از پارتیشن های اداری

در گذشته برای تقسیم بندی ساختمان ها از دیوارها استفاده می شد. اگرچه این دیوارها استحکام بالایی دارند، اما برای ساخت آنها به زمان و هزینه زیادی نیاز است و همین طور که اشاره شد، برای ساختمان های استیجاری امکان ایجاد دیوار ممکن نیست. ضمن اینکه دیوارها فضای بیشتری را اشغال می کنند و در نتیجه موجب کوچکتر شدن فضای ساختمان می شوند. به همین دلیل است که پارتیشن های اداری با مزایایی از جمله سرعت ساخت بالا و صرفه جویی در زمان، در بسیاری از اداره ها و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع پارتیشن از نظر جداره

پارتیشن از نظر جداره به دو دسته تک جداره و دو جداره تقسیم می شود که در اذامه شما را با این دونوع پارتیشن آشنا می کنیم تا بتوانید امنخاب بهتری داشته باشید.

پارتیشن اداری تک جداره

پارتیشن تک جداره اگر بخواهیم یک تعریف کلی و مختصر درباره ی پارتیشن تک جداره داشته باشیم می توان گفت که پارتیشن تک جداره به منظور جدا نمودن قسمت های مختلف فضاهای اداری در راستای ارتقاء بخشیدن به عملکرد پرسنل یک مجموعه مورد استفاده قرار می گیرد. شیشه در پارتیشن تک جداره شیشه های مورد استفاده در پارتیشن تک جداره …

پارتیشن اداری دو جداره

در محیط های اداری پر رفت و آمد که سر و صدا و آلودگی صوتی زیادی وجود دارد، برای کاهش سر و صدا و عایق بندی فضاها از پارتیشن های اداری دو جداره استفاده می شود. در پارتیشن اداری دوجداره از شیشه های دوجداره برای عایق صوت و دما استفاده میگردد.

پارتیشن اداری بلند تا سقف استاندارد

پارتیشن اداری که از اندازه های بلندی که 3 قسمت مساوی جدا می شود .تماما از قسمت های آن به طور سوا , سوا از یکدیگر ایجاد می شوند که تمام قسمت 1 پنل جداگانه را ایجاد می کنند. پنل زیرین , پنل میانی و پنل سقفی یا همان نقشینه . شکیلترین نوع برای پنل زیرین اینطور هست که بلندی پنل 90 سانتی متر نصب شود بخاطر تعیین این شماره این است که تمام بلندی میزهای کارشناسی از کف 80 سانتی متر هستند و طرز تزئین میز کارشناسی در جوار پارتیشن اداری از برخوردهای ممکن پذیر مقاومت ایستایی شده باشند . مرحله آتی ساخت پیشخوان یا میز به پیکره پارتیشن دوجداره می باشد بطوریکه پارتیشن اداری از فرم دوجداره است و اینکه مقاومت و ایستایی خیلی عالی بهرهمند میباشد میشود میز پرسنل را با قاعده های اختصاصی به پیکره پارتیشن وصل کرد در این نوع و مدل نیز بلندی روی میز از بخش شیشه پارتیشن زیرین تر می باشد . اکنون نصب میز دو مزیت خوبی دارد نخست این که محیط کمی را میگیرد ثانیا این که مخارج میز پرسنل نیز به نفع شما می شود . مناسب پنل زیرین پارتیشن قبلا شرح دادیم خدمت حضورتان حالا وقت پنل میانی که شیشه نصب می شود است و علت بلندی 135 سانتی متری پنل میانی را مورد چالش و تفسییر می نمائیم . ابتدا صبر کنید تا قبل از توضیح این مبحث اول در مورد درب پارتیشن توضیح مختصری بدهیم در ورودی این طرح از پارتیشن چوب ام دی اف است . بلندی در ورودی این طرح از پارتیشن همراه قالب آن 200 سانتی متر است و بخش بعد از پنل میانی قالب ام دی اف است . پس بلندی این پنل 130 سانتی متر است و از تلفیق شیشه 3میل ساده همراه با ام دی اف ساخته شده . بخش زیرین و راس پارتیشن پنل پایانی است متراژ فضای طاق تا راس پنل شیشه را ایجاد میکند پنل های پارتیشن تمام میشود. حال از شما دوستان خواهشمندیم از دیدن نمونه کارهای ما در تصاویر گالری دیدن فرمائید.

پارتیشن اداری متصل به طاق متناسب با روشنایی 

پارتیشن اداری  واجب است که در فضایی ایجاد شود که ضرورت دارد متفق به وسیله جداسازی محیط دیگر با توجه به مانع شدن صوت ، نظارت روئیت و در عوض برای فضا نور ایجاد کند . از بهر این انتظار و خواسته از پارتیشن بهره میبریم که مزیتهای ویژه ای را دارا میباشد . اولا به متوطن حتما نارسانا به صوت و اصوات باشند که این مبهم را پارتیشن دوجداره نصب کردن و به تنهایی پارتیشن و قرابه ها و نصب آن به طاق این مشکل را رفع خواهد کرد . پوشش پردهای سوئدی و تایوانی لوردراپه ایجاد شده در پارتیشن دوجداره ام دی اف نیز یاری خواهند کرد تا میزان نظارت و روئیت دیدمان بستگی به خودمان باشد . لیکن اذیت کردن فقدان روشنایی را نقشینه قرابه فوق پارتیشن از جلوی مسیر هدف ما حذف میکند . در طاقهای متناسب که دست کم بلندی از سطح تا طاق 320 سانتی متر خواهد بود این جداسازی به این ترتیب روش صورت می گیرد که 90 سانتی متر ب پنل زیرین پارتیشن تخصصی می شود 130 سانتی متر که بخش قرابه ی قابلمه شیشه 8 سانتی متری اون نیز مورد بررسی قرار میگیرد و همان بلندی نیز تا فراز اسکلت در به 215 سانت یمتر فزونی ظاهر میشود اکنون اضافه بلندی تا طاق 80 سانتی متر خواهد بود که این برای نظارت حساس به اندازه داخل شدن تابش خورشید حتما رویه قرابه معمولی نقشینه فوق پارتیشن را ارزیابی نماییم .این کار بی نهایت آسان است فقط شماره 16 را که بلندی 2 طبق اوج و زیر نقشینه قرابه می باشد را از 50 سانت یمتر اضافه معدود نمائیم . به شماره 53 سانتی متر که رسیدیم بلندی قرابه نقشینه پارتیشن می باشد . این تناسب به بلندی قرابه در بخش فوق پارتیشن ب درستی روشنائی فضا را که روشنایی از نور خورشید اصلی می باشد از قرابه گذر می دهد دیگر نیز وجود پریشانی به جهت روشنایی فضا و پیرامون اطاق تازه ایجاد شده از پارتیشن نیست . اکنون پارتیشن موجود را که اضافه بر تفکیک محیط و تاسیس 1 اتاق نوین مزایایی مثل بازدید محیط , نارسانا بودن صوت اصوات و فقدان تقلیل نور را در کنترل کاربر قرار می دهد.

پارتیشن اداری ارتفاع کوتاه

پارتیشن دوجداره ای است , که در فضای سخت حرارتی و خنک کننده قرار دارند کاربرد دارد . شیشه های پارتیشن , دوجداره میباشند که با قطر 8 میلی متر است که مابین شیشه های ساده از پرده های سوئدی و تایوانی درجه یک 18 میلی متری با دستگاه چرخنده ولومی استفاده میشود . گاها این مدل از پارتیشن اداری شایسته فضاهای کارشناسی و اتاق مدیر گروه مثلا مسئول فروشندگی , مسئول مدیریت بازرگانی , اتاق انتظار اشخاص و میهمانان خارجه و یا مسئول حسابرسی مالی بهره برداری می شود و به پرسنل فرصت می دهد که در صورت نیاز به فضا و پیرامون دیگر همکاران خود دسترسی راحتی پیدا کند و هنگام ضرورت به تفکر و تعقل تمرکز بر مهارت خویش را دارد مکان خود را بدون دید از همگان کند که از خارج به درون اتاق دید و روئیتی نداشته باشند . پیشنهاد مجموعه ی ما این است که در شرایطی که چرخدنده های و باز و بست پردهای سوئدی و تایوانی درون اتاق قرار گیرد، خلاف این عمل در شرایطی که مسئول کمپانی یا شرکت دوست ندارد پرسنل شرکت یا مجموعه در صحنه روئیت مشتریان و یا خریداران باشد و تنها فقط موارد خاص مسئول کمپانی بخواهد که بر پرسنل سرپرستی کامل را در اختیار بگیرد بدین ترتیب چرخدنده با باز و بست پردهای سوئدی داخل پارتیشن اداری و پارتیشن ام دی اف در بخش خارج بدنه و پنل پارتیشن اداری قرار میگیرد و دور از معرض پرسنل و کاربران می باشد . مقاومت و ایستایی پارتیشن دوجداره و یا همان پارتیشن اداری کوتاه که تا طاق طراحی نشده است تنها از ابتدا و انتهای دیوار مقدور است و بخاطر این نمونه از طرح پارتیشن که درب هم در آن اجرا میشود پیشنهاد میکنیم مکان یا فضایی از اتاق تعیین کنید که هر دو سمت شروع و پایان پارتیشن دیوار قرار گرفته شود .برای مقاومت و ایستایی این نمونه از پارتیشن اداری در مواقعی که مسافت طول پارتیشن ام دی اف طولانی بود از تیرک های چسبیده به طاق نصب خواهیم کرد که سنگینی مفرط پارتیشن را بتوان مقاوم کرد . در بعضی از حالات نیز پارتیشن دیگری در برخورد به وسیله این پارتیشن استقرار میگیرد که مقاومت پارتیشن را فراهم سازی میکند.

انواع پارتیشن بر اساس نوع متریال

پارتیشن ها از متریال های متنوعی تولید می شوند که ما چند مورد از آنها را برای شما نام برده ایم:

 • پارتیشن ام دی اف (MDF)
 • پارتیشن شیشه ای
 • پارتیشن آلومینیومی
 • پارتیشن چوبی اداری
 • پارتیشن ترکیبی

پارتیشن ام دی اف(MDF)

این نوع پارتیشن ها از MDF ساخته می‌شوند که می‌توانند ابعاد مختلفی داشته باشند. باید فضایی که می‌خواهید پارتیشن بندی کنید را اندازه بگیرد تا ابعاد پارتیشن MDF مدنظرتان را مشخص کنید.

بهتر است از پارتیشن MDF با قابلیت جابه جایی استفاده کنید تا علاوه بر صرفه جویی در هزینه امکان تغییر دکوراسیون در صورت نیاز را داشته باشید. جابه جایی این نوع پارتیشن به راحتی انجام می‌شود تنها کافیست که نصب آن را باز کنید و در محل دیگری که به آن نیاز دارین نصب کنید.

پارتیشن شیشه ای

درمحیط هایی که از نظر تأمین نور دچار مشکل بوده و یا نیاز به زیبایی بیشتری دارند، از پارتیشن اداری شیشه ای استفاده می شود. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تولید شیشه های هوشمند، قابلیت مات و شفاف شدن شیشه برای پارتیشن های شیشه ای هوشمند وجود دارد که با این نوع از پارتیشن ها با زدن یک دکمه فضا از حالت عمومی به حالت خصوصی تغییر پیدا می کند. پارتیشن های اداری شیشه ای دارای زیبایی و محبوبیت بیشتری نسبت به دیگر انواع پارتیشن ها دارند و جلوه خاصی به فضا میدهند.

انواع پارتیشن شیشه ای

 1. پارتیشن شیشه ای طرح سیلور
 2. پارتیشن شیشه ای طرح ایتالیایی
 3. پارتیشن شیشه ای طرح دوجداره
 4. پارتیشن شیشه ای طرح کرتین وال

پارتیشن آلومینیومی

به مجموعه پارتیشن‌هایی که در ساخت آن ها از فریم آلومینیوم استفاده می شود,  پارتیشن‌ آلومینیومی گفته می‌شود.این نوع پارتیشن در طراحی و پارتیشن بندی محیط‌های اداری بسیار پرطرفدار میباشد. زیرا در تولید آن از اسکلت آلومینیوم استفاده شده است که فلزی سبک و همچنین با استحکام زیاد و زیبا میباشد. این نوع پارتیشن به دلیل رنگ آنودایز از رنگی با کیفیت بالا برخوردار است که باعث زیباتر کردن محیط اطراف می شود.

پارتیشن‌و پانل‌های چوبی

پانل های چوبی از نظر زیبایی بی نظیر هستند، به نحوی که اگر به خانه های مدرن امروزی نگاهی بیندازید متوجه زیبایی و جذابیت منحصر بفرد آن ها خواهید شد. پانل های چوبی در این خانه ها برای پوشش دیوار، سقف و کف به کار می روند و یکی از مهم ترین المان های دکوراتیو برای آن ها محسوب می شوند.

در حال حاضر پانل های قهوه ای روشن تا تیره که جلوه ای براق دارند به راحتی جایگزین چوب های قدیمی و رنگ رفته شده اند و فضا را مدرن تر و شکیل تر نشان می دهند. افراد همواره سعی می کنند راه های هوشمندانه برای استفاده از پانل های چوبی پیدا کنند تا سبک های متفاوت مدرن را به نمایش بگذارند.

با یک سبک خلاقانه و اعمال نورپردازی، این پانل ها به خوبی با سبک مدرن همخوانی پیدا می کنند. آیا علاقمند به استفاده از پانل های چوبی در خانه مدرن خود هستید؟ ما در این نوشته از ساختمان چی راهکارهای متفاوتی را به شما معرفی می کنیم تا با استفاده از آن ها بتوانید این پانل ها را به بهترین شکل در خانه خود نصب نمائید.


جدیدترین مدل پارتیشن

تنوع در محصول پارتیشن بسیار بالا می‌باشد، به زودی در این صفحه محصولات جدیدی از پارتیشن بارگزاری خواهیم کرد، پارتیشن‌های چاپ ام دی اف و لیزری از تنوع بسیار بالایی برخوردار می‌باشند، پاراوان چاپی با کیفیتی بالا روی ام دی اف سفید چاپ می‌شود. همچنین امکان چاپ طرح دلخواه شما روی ام دی اف وجود دارد.

راهنمای خرید پارتیشن

همانطور که گفتیم، تنوع مدل و جنس در پارتیشن بسیار بالا است. در ادامه به مهمترین مسئله‌هایی که هنگام خرید باید توجه نمود اشاره میکنیم.

اگربه دنبال پارتیشنی ضد آب هستید در این صورت پارتیشن‌های ساخته شده از هایگلاس را به شما پیشنهاد میکنیم.

اگر به دنبال پارتیشن طرح دار هستید، به شما پاراوان چاپی و لیزری را پیشنهاد میکنیم.

اگر قصد دارید که برای منزل از پارتیشن استفاده کنیددر این صورت باید از پاراوان یا پارتیشن متحرک استفاده کنید؛ تنوع در محصول پاراوان بسیار بالا است.

اگربه دنبال پارتیشن برای اداره هستید شما می‌توانید از مدل‌های ساده، اداری، هایگلاس و حتی چاپی و لیزری استفاده کنید، همچنین امکان چاپ لوگوی شرکت روی پاراوان نیز وجود دارد.

مراحل نصب پارتیشن

 • بازدید اولیه از محیط: شما می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید و با ارائه اطلاعات دقیق از آن ها مشاوره دریافت کنید و برای بازدید حضوری با کارشناسان ما هماهنگ کنید تا در اسرع وقت از محیط شما بازدید نمایند.
 • طراحی پارتیشن : پس از بازدید و اندازه گیری و انتخاب نوع پارتیشن و مترایالف نوبت به طراحی و ترسیم پلان برای فضا می باشد و متخصصان ما اقدام به ترسیم نقشه ها می کنند.
 • تایید طراحی و تعیین رنگ و طرح: پس از طراحی و ترسیم نقشه، شما می توانید با توجه به محیط و دکوراسیون خود، رنگ و طرح های برای پارتیشن اداری خود انتخاب نمایید.
 • ساخت پارتیشن اداری: پس از تایید شماف ما اقدام به تولید پارتیشن سفارشی شما می نماییم.
 • نصب پارتیشن اداری: مرحله آخر نصب می باشد که کارشناسان ما یک تاریخ را با شما هماهنگ می کنند و برای نصب و اجرای پارتیشن ادرای اقدام می کنند.

قیمت پارتیشن

پارتیشن‌ها از تنوع بسیار زیادی برخوردار می‌باشند، این محصول با توجه به جنس، اندازه، مدل و … قیمت‌های متنوعی را شامل می‌شوند، پارتیشن متحرک نسبت به پارتیشن ثابت از قیمت مناسب تری برخوردار می‌باشد، همچنین متریال‌هایی که در ساخت یک پارتیشن مورد استفاده قرار میگیرد بسیار مهم است. در حال حاضر پارتیشن‌های متحرک یا پاراوان نسبت به پارتیشن‌های ثابت، قیمت کمتری دارند.

خرید پارتیشن در تهران و شهرستان

در حال حاضر شرکت ترنج محصول پارتیشن متحرک را به فروش می‌رساند، برای مشاهده‌ی مدل‌های آن، به گالری تصاویر مراجعه کنید، شما پارتیشن را به دو صورت آنلاین و تلفنی می‌توانید خریداری کنید، همچنین شما می‌توانید طرح دلخواه خود را بر روی محصول پاراوان حکاکی کنید. برای دریافت راهنمایی تماس بگیرید.

مجموعه ترنج

مجموعه دکوراسیون ترنج

 • ارائه دهنده انواع پارتیشن تکجداره و دوجداره، اداری و مسکونی
 • شیشه ای و ام دی اف، آکاردئون و ریلی، متحرک و ثابت
 • همراه با انواع خدمات باز ونصب ، بازگشایی و جابجایی
 • تغییرات و تعمیرات فقط با تماس با ما
 • تحویل کار ظرف دو الی سه روز کاری

اطلاعات تماس

برای اطلاع از انواع مدل های پارتیشن و قیمت پارتیشن می توانید با کارشناسان ما در شرکت دکوراسیون و طراحی داخلی ترنج واقع در شهرک غرب تماس حاصل فرمایید. شرکت ترنج با به کارگیری تیم حرفه ای آماده انجام هرگونه خدمات برای طراحی، ساخت و فروش پارتیشن می باشد.

تلفن های تماس

02188560514 – 02188697063

×

ارتباط با ما از طریق واتس اپ

×