پارتیشن اداری

پارتیشن مناسب ترین روش تقسیم فضا و چیدمان در سازمان های بزرگ، محیط های اداری متوسط و دفاتر کاری کوچک است. دکوراسیون  ترنج واقع در شهرک غرب با ارائه بهترین ابزار، پشتیبان شما در تجارت شماست.

انواع پارتیشن برای جداسازی فضاهای داخلی و با هدف منظم کردن محیط و با خاصیت جا به جایی، طراحی و ساخته می شوند. پارتیشن در انواع تک جداره، دوجداره(پارتیشن دوجداره مدولار، آکوستیک، متحرک، آلومینیومی و ام دی اف) ودر ارتفاع ها و ابعاد مختلف ساخته می شوند.از فاکتورهای تاثیرگذار در انتخاب پارتیشن می توان مساحت محیط، جنس پانل و نوع شیشه و لولاهای به کار رفته در پارتیشن، نوع طراحی و متحرک بودن یا نبودن صفحات آن را نام برد.

پارتیشن دارای این قابلیت می باشد که بدون آسیب رساندن به دیوارها و کف محیط مورد نظر شما را به اتاق های کار تبدیل می کند که مساله بهترین عامل برای استفاده از پارتیشن در محیط های اداری می باشد.

پارتیشن اداری دو جداره

در محیط های اداری پر رفت و آمد که سر و صدا و آلودگی صوتی زیادی وجود دارد، برای کم کردن سر و صدا و عایق بندی فضاها از پارتیشن های اداری دو جداره استفاده می شود. در پارتیشن اداری دوجداره از شیشه های دوجداره برای عایق صوت و دما استفاده می شود.

partition پارتیشن

پارتیشن اداری شیشیه ای

در محیط هایی که از نظر تأمین نور دچار مشکل بوده و یا نیاز به زیبایی بیشتری دارند، از پارتیشن اداری شیشه ای استفاده می شود. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تولید شیشه های هوشمند، قابلیت مات و شفاف شدن شیشه برای پارتیشن های شیشه ای هوشمند وجود دارد که با این نوع از پارتیشن ها با زدن یک دکمه فضا از حالت عمومی به حالت خصوصی تغییر می کند. پارتیشن های اداری شیشه ای دارای زیبایی و محبوبیت بیشتری نسبت به دیگر انواع پارتیشن ها می باشند.