طراحی دکوراسیون اداری

دکوراسیون ادارای و تاثیر آن بر افزایش کارایی کارکنان

دکوراسیون اداری و چیدمان مناسب فضاهای داخلی در شرکت ها و فضاهای اداری ارتباط مستقیمی با افزایش کارایی کارکنان و همچنین رضایت شغلی آنها دارا می باشد. پژوهش های علمی ثابت کرده اند که این احساس نیست بلکه از نظر علمی بسیار مهم است که چیدمان دکوراسیون اداری ، نورپردازی محیط و کاربرد رنگها و نیز انتخاب مبلمان باید بسیار حرفه ای و با رعایت دقیق استانداردها و اشراف به علم دکوراسیون داخلی و معماری صورت بگیرد.

دکوراسیون ادارای و تاثیر آن بر رفتار کارفرمایان

دکوراسیون محل کار و طراحی داخلی فضاها علاوه بر تأثیر بر افزایش کارایی کارکنان، تأثیر مستقیمی بر رفتار مراجعان و کارفرمایان بر جای می گذارد. یک طراحی دکوراسیون مدرن می تواند تأثیر مثبت بسزایی در رفتار مشتریان شما داشته باشد که در نتیجه آن احساس خوبی به مشتری دست می دهد که نتیجه آن فروش بیشتر و یا ارائه خدمات بیشتر شرکت شما را حاصل می شود. بنابراین اگر قصد دارید در محل کارتان تغییراتی ایجاد کنید بهتر است به صورت اساسی و حرفه ای صورت گیرد تا هم وقت و هزینه شما مدیریت شود و هم نتیجه ی کار بسیار رضایت بخش و مطلوب باشد.

نکات مهم در طراحی دکوراسیون اداری

یک از مهمترین دغدغه هایی که مدیران پیوسته با آن سر و کار دارند روحیه بالا و شاد کارمندان است که برای این کار می توان از رنگ های ملایم و پر انرژی و الهام دهنده ها استفاده کرد. طراحی دکوراسیون اداری احتیاج به تخصص و مهارت بیشتری نسبت به منازل مسکونی دارد زیرا منازل مسکونی باید مطابق سلیقه افراد ساکن در آن باشد اما محیط های اداری باید به گونه ای باشد تا علاوه بر رسمی بودن محیط و نظم داشتن محیط، با مخاطب خود با هر سلیقه ای ارتباط بر قرار کند و جذاب دلنشین باشد چون منافع سازمانی در آن اولویت بسیار زیادی دارد و محیط می تواند در جذب اعتماد مشتری تاثیر گذار باشد.

در اختیار داشتن یک میز مناسب و دسترسی خوب آن به سایر وسایل و همچنین داشتن صندلی های مناسب و راحت، از مهم ترین نکاتی می باشند که در طراحی دکوراسیون برای یک محیط اداری می بایست به آن توجه ویژه ای کرد. در اختیار داشتن صندلی های مناسب به کارمندان کمک می کند تا ساعات بیشتری را بدون افت انژری به ادامه فعالیت بپردازند. علاوه بر این موضوعات، رعایت حریم خصوصی کارکنان در طراحی دکوراسیون یک محیط اداری موضوعی است که باعث آسودگی خاطر کارمندان شده و آنها احساس بهتری نسبن به محیط کار خود دارند. این موضوع را می توان با کمک گرفتن از پارتیشن های اداری و انواع و اقسام آنها به راحتی از میان برداشت.

طراحی دکوراسیون اداری بدون در نظر گرفتن اصول رنگ شناسی، بدون شناخت مواد و متریال های مورد نیاز برای ساخت و بدون داشتن یک نور پردازی ایده ال و حرفه ای و بسیاری موارد دیگر کار شما را با وقفه مواجه کرده و آن را دچار توقف می کند و کار شما نتیجه دلخواه مد نظرتان را در نهایت برای شما فراهم نمی کند.

دکوراسیون اداری در کشورهای مختلف

دکوراسیون اداری یا همان دکوراسیون محل کار برای همه ی افراد با هر ملیت و مذهبی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد، زیرا محل کار برای هر فرد محلی است که زمان زیادی را در طول روز در آن سپری می کند. از این رو همه ی افراد سعی دارند محل کاری زیبا و جذاب با دکوراسیونی قابل قبول داشته باشند تا هم برای خودشان و کارکنانشان کسل کننده نباشد و هم تأثیر بسزایی در رفتار مشتریان و کارفرمایان آنها داشته باشد. از طریق این لینک می توانید مجموعه ای از مدرن ترین و به روزترین طرح های دکوراسیون اداری و محل کار را مشاهده کنید.

نقش رنگ در طراحی دکوراسیون اداری

انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون اداری و محل کار، به علاقه شما بستگی دارد. اما اگر محیط کاری تان یک دفتر است نباید از تاثیر رنگ در فضای اداری غافل شوید. چون هم خودتان و هم کارمندان دیگر قرار است ساعاتی طولانی در آن کار کنید.

ویژگی های خاص نوع کار و محیط اداری، انتخاب رنگ را آسانتر خواهد کرد. قبل از انتخاب رنگ برای یک دکوراسیون اداری در نظر گرفتن عوامل مختلف مهم است. رنگها می توانند فضا را کوچکتر، بزرگتر، گرمتر و یا سردتر جلوه دهند. اینکه چه رنگی برای دفتر کارتان انتخاب کنید یک انتخاب  هوشمندانه است. پس رنگی را انتخاب کنید که به آن علاقه دارید و در رفتار مشتری احساس خوشایندی ایجاد کند. نوع رنگی که در در فضای اداری استفاده می کنیم با توجه به نوع کسب و کار  که دارید متفاوت است. یعنی با ورود به یک محیط اداری، اگر فضای دلنشین و زیبا و از رنگهای جذابی برخوردار باشد احساس خوبی را به مشتریان خواهد داد.


طراحی دکوراسیون اداری مدرن در دکوراسیون ترنج

شعار خلق طرح هایی جدید است و نه الگو برداری از طرح های دیگران به همین سبب معتقد هستیم با ما می توانید بهتر و سریع تر دیده شوید چرا که طرح هایی که برایتان انتخاب خواهیم کرد را تا به حال نمونه آن در جایی اجرا نشده است و در واقع شما اولین نفری هستید که از طرحی که برایتان پیاده سازی می کنیم استفاده خواهید کرد. در این خصوص و برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت نمایید. ما پیشنهاد می کنیم حتما یک بار به دفتر شرکت ترنج آرک مراجعه کرده و از آخرین طرحهای اجرا شده ودستاوردهای شرکت بازدید به عمل آورید.