دکوراسیون مطب

طراحی دکوراسیون مطب پزشکان نیز همانند طراحی دکوراسیون برای منازل و دیگر محل های اداری از اهمیت ویژه ای برخوردار است، چراکه مطب یک پزشک به طور متوسط در روز دارای رفت و آمد های متعددی می باشد و چون تمامی مراجعه کنندگان برای معالجه به سراغ پزشک می روند، از این رو می بایست برای طراحی مطب پزشک از بهترین و جدید ترین متدهای روز دنیا استفاده کرد تا بتوان در مراجعه کنندگان و بیماران حداقل احساس آرامش را ایجاد کرد.

اصول کلی در طراحی دکوراسیون مطب

در طراحی دکوراسیون برای مطب یک پزشک می بایست از به کار بردن رنگ های تند و جیغ جدا خود داری کرد و از رنگ های ملایم و خنثی استفاده نمود. برای ایجاد احساس آرامش بیشتر در بیمار می توان از نصب تابلوهای هنری و نقاشی که توجه بیمار را به آن جلب می کند بهره برد.

طراحی دکوراسیون اتاق انتظار در مطب 

در تمامی مطب ها بیماران همیشه مدت زمان نسبتا زیادی را در اتاق انتظار سپری می کنند. یکی از مهم ترین مکان هایی که در طراحی دکوراسیون مطب پزشک می بایست مورد توجه فراوان قرار گیرد همین طراحی اتاق می باشد، چرا که در بیشتر مطب پزشکان بیمار مدت زمان بیشتری را در اتاق انتظار به سر می برد و فقط زمان کوتاهی را در اتاق پزشک سپری می کند و همین امر باعث ایجاد استرس فراوان در برخی از بیماران می شود. از این رو در انتخاب مبل ها و صندلی ها برای اتاق انتظار باید دقت فراوانی نمود تا بیمارانی که به پزشک مراجعه می کنند از احساس آرامش بیشتری برخوردار گردند. همچنین در انتخاب رنگ دیوارها می بایست از رنگ های ملایم و خنثی استفاده نمود، همچنین استفاده از کاغذ های دیواری با طرح و رنگ های زیبا و آرام بخش می تواند پیشنهاد خوب برای طراحی دکوراسین مطب پزشک باشد. استفاده از تابلوهای هنری، آکواریوم ها و گلدان های گل در طراحی دکوراسیون مطب و یا استفاده از تلوزیون و یا پخش یک موسیقی آرام بخش با صدای کم می تواند احساس بهتری برای بیمار ایجاد کند و از استرس آن بکاهد. 

طراحی دکوراسیون کلنیک و مطب در دنیا

آخرین و به روز ترین طرح های دکوراسیون داخلی برای کلنیک ها و مطب پزشکان را می توانید از اینجا مشاهده کنید.

از شما دعوت می نماییم تا از مشاوره و بازدید رایگان همکاران مجرب تیم دکوراسیون ترنج بهره ببرید و این افتخار همکاری با شما مشتریان گرامی را نصیب شرکت دکوراسیون داخلی ترنج نمایید.

تیم دکوراسیون داخلی و معماری ترنج با نگاهی کارشناسانه و شناخت دقیق اصول طراحی با استفاده از بهترین لوازم و ابزار موجود و افرادی مجرب در کمترین زمان و بالاترین کیفیت طراحی دکوراسیون خانه، اداره، فروشگاه، نمایشگاه، مطب و تمامی مکان هایی که به طراحی دکوراسیون داخلی نیاز داشته را به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی مناسب با نیازها انجام می دهد.

dental office decoration 1 طراحی دکوراسیون مطب
dental office decoration طراحی دکوراسیون مطب

برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید.

021-88560514 

021-88697063