طراحی دکوراسیون آشپزخانه

طراحی دکوراسیون آشپزخانه از اهمیت بالایی در خانه برخوردار بوده و به همین علت است که در روند طراحی دکوراسیون و انتخاب مجموعه لوازمات آشپزخانه می بایست دقت و حساسیت لازم را به خرج داد.

دکوراسیون آشپزخانه به یکی از با اهمیت ترین چیدمان های منزل تبدیل شده است که برای داشتن دکوراسیون متفاوت و ایده آل در درون فضای آشپزخانه باید به استانداردها و همچنین اصول کاربردی مهم در زمینه طراحی آشپزخانه توجه شود تا بتوان فضایی مدرن را در درون آشپزخانه خود ایجاد نمود.

اولین قدم در طراحی دکوراسیون آشپزخانه

اولین اصل برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه و طراحی کابینت مدرن توجه به کاربردی بودن دکوراسیون و استفاده بهینه از فضای آشپزخانه است. برای داشتن دکوراسیونی مدرن و لوکس اولین اقدام تهیه وسایل آشپزخانه نظیر کابینت ها، میز ناهار خوری، سینک ظرفشویی، شیر آلات و وسایل برقی همچون یخچال و ماکروفر و … با طراحی مدرن و هماهنگ است. طراحان دکوراسیون داخلی مدرن به طراحی آشپزخانه اهمیت زیادی را می دهند و معتقدند آشپزخانه به عنوان قلب تپنده خانه باید دارای چیدمانی زیبا و متفاوت باشد.

دکوراسیون آشپزخانه در ملل مختلف

دکوراسیون آشپزخانه در همه جای دنیا مورد توجه خاص طراحان و معماران قرار می گیرد، چرا که آشپزخانه در تمامی فرهنگ ها و ملیت ها جزو ارکان اصلی یک ساختمان بوده که افراد وقت زیادی از شبانه روز را در آشپزخانه می گذرانند، از این رو شما می توانید مجمومه ای از جدید ترین، به روز ترین و مدرن ترین طرح های دکوراسیون آشپزخانه را از اینجا مشاهده کنید.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه از قدیم تا به امروز

از آنجایی که از قدیم تا به امروز آشپزخانه یکی از ارکان اصلی خانه به حساب می آمده، طراحی دکوراسیون آشپزخانه نیز اهمیت ویژه ای میان مردم داشته است. اگر به یاد داشته باشید یا خانه های قدیمی ساز را دیده باشد، آشپزخانه در آنها معمولا در انتهای خانه و به صورت فضایی که درب آن بسته شود، همانند اتاق خواب طراحی می شده. رفته رفته و با به روز شدن طرح ها و عوض شدن سلیقه ها، طرح آشپزحانه اُپن در میان سلیقه های مردم جای گرفت که در این نوع طراحی دیگر درب ورود خروجی برای آشپزخانه ها تعبیه نشده است. همچنین در بعضی از مناطق در خانه های با متراژ بالا و آشپزخانه های بزرگ، فضایی کوچک در کنار آشپزخانه برای شست و شوی ظروف و پخت و پز در نظر می گیرند که مطبخ نام دارد. اما در سال های اخیر و با جدید شدن طراحی ها، آشپزخانه های دارای جزیره مد شده، به این صورت که دیگر فضای آشپزخانه تقریبا با حال یکی بوده و فقط با یک میز بزرگ که جزیره نام دارد از حال و نشیمن جدا می شود.

طراحی دکوراسیون آشپزحانه

شعار خلق طرح هایی جدید است و نه الگو برداری از طرح های دیگران به همین سبب معتقد هستیم با ما می توانید بهتر و سریع تر دیده شوید چرا که طرح هایی که برایتان انتخاب خواهیم کرد را تا به حال نمونه ان در جایی اجرا نشده است و در واقع شما اولین نفری هستید که از طرحی که برایتان پیاده سازی می کنیم استفاده خواهید کرد. ما پیشنهاد می کنیم حتما یک بار به دفتر شرکت ترنج آرک در شهرک غرب مراجعه کرده و از آخرین طرح های اجرا شده ودستاوردهای شرکت بازدید به عمل آورید.

انواع طرح کابینت در دکوراسیون ترنج، از کابینت های ام دی اف و هایگلاس های براق گرفته تا طرح های کابینت ممبران سفید که خیلی در طرح های جدید کابینت مورد استفاده است.

دکوراسیون ترنج با داشتن یک تیم خلاق و حرفه ای و پیش رفتن با جدید ترین طرح ها و نوآوری ها در طراحی دکوراسیون آشپزخانه، آماده همکاری با تمامی کارفرمایان عزیز می باشد.

kitchen decoration 1 دکوراسیون آشپزخانه
kitchen decoration 2 دکوراسیون آشپزخانه
kitchen decoration6 دکوراسیون آشپزخانه

kitchen decoration9 495x400 دکوراسیون آشپزخانه

طراحی جزیره برای دکوراسیون آشپزخانه

kitchen decoration10 495x400 دکوراسیون آشپزخانه

طراحی جزیره برای دکوراسیون آشپزخانه

kitchen decoration11 441x400 دکوراسیون آشپزخانه

استفاده از پارکت در طراحی دکوراسیون آشپزخانه

kitchen decoration7 495x400 دکوراسیون آشپزخانه

طراحی میز به صورت خاص برای دکوراسیونی زیبا در آشپزخانه