طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی

طراحی دکوراسیون غرفه نمایشگاه

نقش دکوراسیون غرفه در جذب مخاطب

یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید پیش از شروع یک نمایشگاه توسط غرفه‌داران بررسی شود، توجه به طراحی دکوراسیون غرفه است. شاید در گذشته برخی افراد تنها به کمک چند صندلی و قاب می‌توانستند دکوراسیون غرفه خود را طراحی کنند؛ اما امروزه، این کار برای جذب مخاطب تأثیری نداشته و لازم است تا طراحی دکوراسیون به شیوه اصولی و حرفه‌ای انجام گیرد.

طراحی دکوراسیون برای غرفه و نمایشگاه نقش بسیار ویژه ای در جذب مخاطبان به دلیل نمایش کالاهای خاص در حضور هم‌ فکران و مخاطبان تجاری دارد. هر چه طراحی غرفه متناسب‌تر با نوع و هدف عرضه‌کننده باشد نوع فعالیت شرکت بهتر به نمایش درآمده و نیز جذب کننده برای مخاطبان می‌باشد. طراح غرفه برای طراحی باید متریال ساخت غرفه را بشناسد؛ همچنین داشتن ایده خلاقانه، محور طراحی غرفه نمایشگاهی می‌باشد به این دلیل که این ایده باید مخاطب را در غرفه نگه دارد و پاسخگوی افکار و نیاز مخاطب باشد. یکی دیگر از مهمترین مسائل در طراحی غرفه نمایشگاهی توجه به عوامل نور، رنگ، فرم، صدا و بو می‌باشد؛ به عنوان مثال فرم یک غرفه باید با کالای ارائه شده ارتباط داشته باشد و یا رنگ‌های مورد استفاده در غرفه با هم هماهنگ باشند، بنابراین همه این عوامل نقش بسیار زیادی در جذب مخاطب دارند.

Exhibition decoration طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی

به طور کلی حضور در نمایشگاه‌های مختلف امروزه یکی از روش‌های توسعه تجارت می‌باشد بدین جهت بسیاری معتقدند استفاده از ابزارهایی مانند غرفه‌سازی می‌تواند نقش زیادی در اعتمادسازی و توسعه تجاری داشته باشد. بنابراین برای داشتن یک حضور موفق در نمایشگاه می‌توان با کمک مشاوران و طراحان، غرفه خود را به یک مکان خاص برای جذب بازدیدکنندگان تبدیل کنیم. طراحان ما با آشنایی کامل با متریال های جدید برای طراحی دکوراسیون نمایشگاه و ساخت آن، طراحی غرفه و دکوراسیون داخلی و ترکیب و تقابل فضاها، پانورها، بافت، رنگ و سایر عوامل و با توجه به مسائل ایمنی نظام مهندسی ساختمان و بسیاری از جنبه های دیگرشما را در تحقق خواسته هایتان یاری می نمایند. ما به خوبی به اجرای ایده ها و نظرات شما آگاه هستیم.

جهت اطلاع دقیق از قیمت ها و همچنین مشاوره و یا سفارش ساخت انواع دکور های غرفه نمایشگاهی با گروه مشاورین ما در دکوراسیون ترنج تماس بگیرید.

اهمیت و ویژگی های غرفه های نمایشگاهی

یکی از اصول بازاریابی برای کسب و کار های مختلف حضور موثر در نمایشگاه هایی است که در آن حوزه کاری برگزار می شود. برای داشتن یک حضور موثر و تاثیرگذار در نمایشگاه، می بایست همه فعالیت ها به بهترین شکل ممکن اجرا شوند. داشتن غرفه ای شیک، زیبا و تاثیرگذار، می توان مهم ترین نقش را در جذب و گیرایی مشتری در هر نمایشگاهی داشته باشد. از این رو می بایست تلاش گردد تا برای هر کسب و کار، متناسب با نوع فعالیت های آن و محصولی که ارائه می کند، غرفه نمایشگاهی برای آن طراحی، ساخته و بهترین شکل اجرا گردد.

از ویژگی های یک دکور غرفه مناسب برای نمایشگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- دارای جذابیت و تاثیرگذاری لازم

2- هماهنگی با نوع محصول ارائه شده

3- دارای پیامی قابل درک برای مخاطب

4- دارای مکانی مناسب در نمایشگاه

Exhibition 03 طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی

جهت سفارش غرفه با ما تماس بگیرید

02188560514 – 02188697063

09121887579 – 02188575378

آدرس ما

شهرک غرب بلوار فرحزاردی خیابان عباسی اناری نبش شکوفان یکم پلاک ۱۵۶ دکوراسیون ترنج

چرا طراحی دکوراسیون غرفه‌های نمایشگاهی بسیار مهم است؟

احتمالا تا به حال ضرب المثل از کوزه همان برون تراود که در اوست را شنیده‌اید. شاید یکی از معانی این ضرب المثل، اهمیت توجه به ظاهر برای اثبات درستی باطن است. این ضرب المثل به طراحی و ساخت دکوراسیون غرفه‌های نمایشگاهی نیز ربط دارد. تا زمانی که شما ظاهر غرفه خود را به بهترین شکل ممکن درست نکنید، کسی جذب کیفیت محصول شما نمی‌شود. بنابراین محصول با‌کیفیت و طراحی اصولی دکوراسیون غرفه، دو نقش مکمل را برای جذب مخاطب ایفا می‌کنند.

یکی دیگر از مهم‌ترین دلایل اهمیت طراحی دکوراسیون در یک غرفه نمایشگاهی، احترام به مخاطب است. بیشتر مخاطبین در نگاه اول جذب ظاهر و زرق و برق غرفه شما می‌شوند. زمانی که این ظاهر مورد پسند مشتری واقع شود، ناخودآگاه برای دیدن غرفه تمایل پیدا کرده و به محصول شما توجه می‌کند.

padena 02 طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی

آیا طراحی دکوراسیون غرفه به محصول ارائه شده در آن بستگی دارد؟

پاسخ این سوال قاطعانه، مثبت است. یکی از اولین نکاتی که باید پیش از طراحی دکوراسیون غرفه به آن توجه کنید، نوع محصول ارائه شده توسط شماست. برای مثال، طراحی دکوراسیون غرفه فروش لباس با غرفه فروش مواد غذایی بسیار تفاوت دارد.

در غرفه فروش لباس باید برای نمایش درست محصول از چندین مانکن که شکل آن‌ها یکسان است استفاده کرده و بر روی آن‌ها نورپردازی‌های مخصوص انجام شود. برای انتخاب رنگ دیواره‌های غرفه و سایر موارد نیز باید به رنگ لباس‌ها و سبک آن‌ها توجه کرد. مثلا طراحی دکوراسیون برای لباس‌های سنتی با طراحی دکوراسیون برای لباس‌های مدرن بسیار متفاوت است.

در غرفه فروش مواد غذایی نیز باید چند نمونه از محصولات در ظروفی خاص با توجه به نوع غذا قرار گرفته و روی آن‌ها نور‌پردازی اصولی انجام شود. طراحی سایر موارد در دکوراسیون نیز به نوع مواد غذایی و بودجه فرد مورد نظر بستگی دارد.

arvand 01 طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی

طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی شرکت پرشین درب آسیا

طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی شرکت پادنا پلیمر

طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی شرکت تهویه اروند

بخش های مرتبط

edari 300x300 طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی

manzel 300x300 طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی

outdoor design 300x300 طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی

shop 300x300 طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی

exhibition 300x300 طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی

kitchen 300x300 طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی

×

ارتباط با ما از طریق واتس اپ

×