طراحی کتابخانه چوبی

فروش کتابخانه چوبی

مدل کتابخانه چوبی

طراحی کتابخانه برای اتاق خواب یا به عنوان یک دکور در منزل از اصولی است که می تواند در طراحی دکوراسیون داخلی یک ساختمان رعایت شود. یکی از فضاهای مورد استفاده در خانه ها، فضای مناسب برای قفسه کتابخانه است. قفسه های کتابخانه یا قابل حمل و یا غیر قابل حمل می باشند. انتخاب هر یک از نمونه مدل کتابخانه خانگی با توجه به سلیقه افراد و دکوراسیون داخلی خانه صورت می گیرد.

طراحی کتابخانه برای منزل

امروزه استفاده از انواع طرح کتابخانه های خانگی رواج پیدا کرده اند و حتی بخشی از اتاق کار به کتابخانه اختصاص داده می شود. همیشه برای طراحی کتابخانه خانگی سعی کنید محیطی از خانه را انتخاب کنید که ساکت تر و کم رفت و آمد تر است. مرحله بعدی مشخص کردن سایز کتابخانه است که مستقیما به تعداد کتاب های شما بستگی دارد اگر از لحاظ مالی در مضیقه هستید می توانید از کتابخانه های کوچکتر استفاده کنید و کتاب های مهم خود را در آنجا قرار دهید. در صورت داشتن کتاب های بسیار بیشتر می توانید از نوع های کف تا سقف استفاده کنید. در گذشته برای کتابخانه بیشتر از چوب های قهوه ای تیره، زرشکی و حتی سبز پر رنگ استفاده می شد اما در کتابخانه های امروزی از چوب های روشن یا چوب های تیره در کنار سیستم روشنایی پرنور استفاده می شود. در هر صورت انتخاب با خودتان است هر رنگی که به شما آرامش می دهد همان را انتخاب کنید. کتابخانه های چوبی و فلزی بسته به سبک دکوراسیون داخلی در اتاق کار و یا حتی سالن پذیرایی در کنار لوازم خانگی قرار می گیرند.

ویترین در دکوراسیون منزل

برای دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت انواع کتابخانه های چوبی با مشاورین ما در دکوراسیون ترنج تماس بگیرید.

طراحی کتابخانه چوبی برای دکوراسیون داخلی

کتابخانه صرفا مکانی برای چیدمان کتاب ها نیست بلکه امروزه از آن به عنوان یک عنصر دکوراتیو استفاده می شود. از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب طرح و رنگ آن حساسیت لازم را به خرج دهید. در هنگام انتخاب مدل کتابخانه باید به تعداد قفسه ها و جنس و کیفیت چوب و رنگ کتابخانه توجه داشته باشید. اگر تعداد کتاب هایی که قرار است درون قفسه چیده شوند زیاد هستند بهتر است کتابخانه دارای قفسه های بیشتری باشد.

طراحی کتابخانه های دیواری برای دکوراسیون داخلی منزل

برخی از افراد نیز هستند که نظرشان به سمت مدل های دیواری کتابخانه ها تمایل بیشتری دارد زیرا به عقیده آنها این مدل ها با ایجاد حس شناور بودن در فضا، آن را بزرگ تر جلوه خواهد داد. قفسه های شناور مکانی مناسب برای بنمایش گذاشتن اشیاء مختلف دکوری و کاربردی است. می توانید کالکشن های محبوب خود را در این مکان چیده و سریعا آنها را تبدیل به یک نقطه کانونی در دکوراسیون خود کنید. قرار دادن انواع کتاب و مجلات با جلدهای رنگارنگ در کتابخانه دیواری نیز می تواند جلوه شادی در فضای اطراف ایجاد کند.

کتابخانه دیواری

دکوراسیون ترنج

مرکز فروش کتابخانه چوبی در تهران

در دنیای طراحی های مدرن و البته خلاقانه طراحان دکوراسیون ترنج، کتابخانه هایی با شکل و ساختاری متفاوت و زیبا طراحی کرده اند. برای دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان ما از طریق چت آنلاین سایت در ارتباط باشید و یا با شماره تماس های موجود تماس حاصل فرمایید.

شهرک غرب بلوارفرحزاردی خیابان عباسی اناری نبش شکوفان یکم پلاک ۱۵۶ دکوراسیون ترنج

زیبا ترین مدل های کتابخانه برای منزل و محل کار

×