فروش پرده و ارائه بهترین برندها

پرده یکی از انواع وسایل ضروری برای تزیین منزل و حتی محیط کار است و امروزه در انواع مدل های مختلف و مدرن تولید می شوند و شما می توانید با توجه به دکوراسیون منزل خود طرح مناسبی را انتخاب کنید. تنوع زیاد در طرح های مختلف ساده و فانتزی کار انتخاب طرح مناسب را برای خانواده ها کمی سخت و دشوار است بنابراین بهتر است در هنگام انتخاب ابتدا به سبک دکوراسیون منزل خود توجه کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را برای مکان های مختلف منزل تان نظیر آشپزخانه و پذیرایی و اتاق خواب فراهم کنید. دکوراسیون ترنج آماده ارائه هرگونه مشاوره و راهنمایی در مورد فروش پرده برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل شما می باشد.

مدل و طرح پرده در طراحی دکوراسیون داخلی هر خانه ای نقش برجسته ای را دارد از این رو بهتر است در هنگام انتخاب مدل و رنگ حساسیت های لازم را به خرج دهید. امروزه یکی از پرکاربردترین طرح ها برای اتاق خواب و آشپزخانه، مدل فانتزی است که انواع مختلف پرده فانتزی بیشترین کاربرد را در فضای اتاق خواب و آشپزخانه دارند.

برای تهیه طرح های مناسب فانتزی توجه به طرح و جنس پارچه بیشترین اهمیت را دارد. انواع فانتزی برای افرادی که به جذابیت منزل شان اهمیت می دهند می تواند انتخاب مناسب و ایده آلی باشد.

فروش پرده در تهران و سایر نقاط کشور توسط مجموعه های دکوراسیون زیادی صورت می گیرد که دکوراسیون ترنج با داشتن یک تیم مجرب، حرفه ای و با سلیقه آماده انجام هرگونه مشاوره و راهنمایی برای انتخاب طرح و نوع پرده برای ساختمان شما می باشد. هدف تیم دکوراسیون داخلی ترنج همواره با ارائه جدیدترین و به روز ترین مدل های پرده در دنیا، جلب رضایت شما مشتریان بوده که در این مسیر نیز موفق بوده است.

دکوراسیون ترنج در شهرک غرب فروش پرده را در گروه های زیرارائه می دهد:

برای مشاهده نمونه ها بر روی آیتم های زیر کلیک نمایید

curtains 24 فروش پرده
curtain 26 فروش پرده
curtains 20 فروش پرده
curtain 25 فروش پرده
curtain 22 فروش پرده
curtains 23 فروش پرده
curtains 27 فروش پرده
curtains 30 فروش پرده
tornj parde 2 فروش پرده
curtains 29 فروش پرده
curtains 28 فروش پرده

نقش پرده در طراحی دکوراسیون داخلی

نقش پرده در طراحی دکوراسیون داخلی منزل از اهمیت بالایی برخوردار است و نکاتی مهمی در انتخاب و خرید آن باید رعایت شود. پرده‌ها اعم از اینکه در کجای خانه قرار بگیرند باید مشخصات خاصی داشته باشند. ایجاد هماهنگی با سایر دکوراسیون خانه توسط پرده‌ها از نکات اصلی است که باید در نظر گرفته شود. همچنین با انتخاب پرده مناسب می‌توانید تغییرات بزرگی در تصویر نهایی خانه ایجاد کنید. خطاهای دیداری که می‌توان با پرده‌ها ایجاد کرد از دیگر کاربردهای جالب پرده در دکوراسیون هستند. رنگ، جنس و اندازه پرده‌ای که برای دکوراسیون خود انتخاب می‌کنید هرکدام تأثیرات مختلفی بر نتیجه نهایی دکوراسیون شما می‌گذارند که آشنایی با نقش هرکدام ضروری است. قوانین و استاندارهای مختلفی در انتخاب پرده مناسب از طرف طراحان دکور عنوان‌شده است که شما را در انتخاب پرده مناسب راهنمایی می‌کند.

مهم ترین برندها در فروش پرده

  1. پرده زبرا
  2. پرده کرکره ای
  3. پرده شیدرول

پرده زبرا

زبرا یا دبل رول درواقع ترکیبی از پرده شید رول و کرکره است.

که از دو لایه موازی ، با ترکیبی از تور و پارچه تشکیل شده است و میتوان با تغییر زاویه بین دولایه و نوارهای میانی ، نور عبوری از آن را تغییر داد .

پرده کرکره ای

به جهت تنوع رنگ ، طرح و اجرای سریع طرفداران بسیاری برای محیط های مسکونی ، تجاری ، رستوران ها ، هتل ها و … پیدا کرده است .

این نوع دارای ۲ نوع ساده و طرح دار می باشد ، نوع طرح دار آن می تواند طرح منظره ، چهره و … باشد.

پرده شیدرول

از انواع رو به بالا بوده ، که جهت تنظیم نور و تاریک کردن اتاقها مورد استفاده می شود .

پارچه های شفاف نیمه شفاف و مات آن هر کدام محیطی آرامبخش برای کار یا زندگی روزانه مهیا می کنند.