خرید و فروش پرده

پرده یکی از وسایل ضروری برای تزئین منزل و حتی محیط کار است و امروزه در انواع مدل های مختلف و مدرن تولید و ارائه می شوند و شما می توانید با توجه به دکوراسیون منزل خود طرح مناسبی را انتخاب کنید. تنوع زیاد در طرح های مختلف ساده و فانتزی کار انتخاب طرح مناسب را برای خانواده ها کمی سخت و دشوار کرده است ، بنابراین بهتر است در هنگام انتخاب ابتدا به سبک دکوراسیون منزل خود توجه کنید تا بتوانید مناسب ترین انتخاب را برای مکان های مختلف منزل تان نظیر آشپزخانه و پذیرایی و اتاق خواب فراهم کنید. پرده ظاهر اتاق شما را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار می دهند. بنابراین لازم است قبل از خرید، راجع به رنگ و طرح پارچه پرده خوب فکر کنید. شکل پرده بستگی به سبک خانه، پنجره و سبک مبلمان شما دارد. برای پنجره‌‌های بلند و طرح‌دار و نرده‌های پر پیچ و خم، پرده های با طرح کلاسیک مناسب می باشند. دکوراسیون ترنج آماده ارائه هرگونه مشاوره و راهنمایی در مورد فروش پرده برای طراحی مناسب دکوراسیون داخلی منزل شما می باشد.

مدل و طرح پرده در طراحی دکوراسیون داخلی هر خانه ای نقش برجسته ای را دارد از این رو بهتر است در هنگام انتخاب مدل و رنگ حساسیت های لازم را انجام دهید. امروزه یکی از پرکاربردترین طرح ها برای اتاق خواب و آشپزخانه، مدل فانتزی است . برای تهیه ی طرح های مناسب فانتزی ،توجه به طرح و جنس پارچه اهمیت بالاتری  دارد.

curtain02 خرید و فروش پرده

خرید و فروش پرده و ارائه مدرن ترین مدل ها 2020

دکوراسیون ترنج در شهرک غرب فروش پرده را در گروه های زیرارائه می دهد:

برای مشاهده نمونه ها بر روی آیتم های زیر کلیک نمایید
و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

curtains 24 خرید و فروش پرده
curtain 26 خرید و فروش پرده
curtains 20 خرید و فروش پرده
curtain 25 خرید و فروش پرده
curtain 22 خرید و فروش پرده
curtains 23 خرید و فروش پرده
curtains 27 خرید و فروش پرده
curtains 30 خرید و فروش پرده
tornj parde 2 خرید و فروش پرده
curtains 29 خرید و فروش پرده
curtains 28 خرید و فروش پرده
banner2 1 خرید و فروش پرده

نقش پرده در طراحی دکوراسیون داخلی

نقش پرده در طراحی دکوراسیون داخلی منزل از اهمیت بالایی برخوردار است و نکاتی مهمی در انتخاب و خرید آن باید رعایت شود. پرده‌ها اعم از اینکه در کجای خانه قرار بگیرند باید مشخصات خاصی داشته باشند. ایجاد هماهنگی با سایر دکوراسیون خانه توسط پرده‌ها از نکات اصلی است که باید در نظر گرفته شود. همچنین با انتخاب پرده مناسب می‌توانید تغییرات بزرگی در تصویر نهایی خانه ایجاد کنید. خطاهای دیداری که می‌توان با پرده‌ها ایجاد کرد از دیگر کاربردهای جالب پرده در دکوراسیون هستند. رنگ، جنس و اندازه پرده‌ای که برای دکوراسیون خود انتخاب می‌کنید هرکدام تأثیرات گوناگونی بر نتیجه نهایی دکوراسیون شما می‌گذارند که آشنایی با نقش هرکدام ضروری است. قوانین و استاندارهای مختلفی در انتخاب پرده مناسب از طرف طراحان دکور عنوان‌شده است که شما را در انتخاب پرده مناسب راهنمایی می‌کند.

مهم ترین برندها در فروش پرده

  1. پرده زبرا
  2. پرده کرکره ای
  3. پرده شیدرول

پرده زبرا

زبرا یا دبل رول درواقع ترکیبی از پرده شید رول و کرکره است.

که از دو لایه موازی ، با ترکیبی از تور و پارچه تشکیل شده است و میتوان با تغییر زاویه بین دولایه و نوارهای میانی ، نور عبوری از آن را تغییر داد . این نوع پرده در مکان های تجاری مورد استقبال قرار میگیرد.

پرده کرکره ای

به جهت تنوع رنگ ، طرح و اجرای سریع طرفداران بسیاری برای محیط های مسکونی ، تجاری ، رستوران ها ، هتل ها و … پیدا کرده است .

این نوع دارای ۲ نوع ساده و طرح دار می باشد ، نوع طرح دار آن می تواند طرح منظره ، چهره و … باشد.

پرده شیدرول

از نوع رو به بالا بوده ، که جهت تنظیم نور و تاریک کردن اتاقها مورد استفاده قرار میگیرد.به آسانی می توان با لمس دو انگشت با استفاده از زنجیر بازشو ، پرده خود را باز و بسته و  میزان نور مورد نظر خود را تنظیم کنید.

پارچه های شفاف نیمه شفاف و مات آن هر کدام محیطی آرامبخش برای کار یا زندگی روزانه به ارمغان می آورد.


فروش پرده در تهران و سایر نقاط کشور توسط مجموعه های دکوراسیون زیادی انجام میشود که مجموعه دکوراسیون ترنج با داشتن یک تیم مجرب، حرفه ای و با سلیقه آماده انجام هرگونه مشاوره و راهنمایی برای خرید پرده و انتخاب طرح و نوع پرده برای منزل شما می باشد. هدف تیم دکوراسیون داخلی ترنج همواره با ارائه جدیدترین و به روز ترین مدل های پرده در دنیا، جلب رضایت شما مشتریان بوده که در این مسیر نیز موفق بوده است. تنوع در طرح و قیمت مناسب و کیفیت مطلوب دکوراسیون ترنج را از سایر مراکز فروش پرده در تهران متمایز می کند.

خرید و فروش پرده در تهران

پرده ها هم فضای زیادی را اشغال می کنند و هم ظاهر اتاق شما را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار می دهند.

بنابراین لازم است قبل از خرید، راجع به رنگ و طرح پارچه پرده خوب فکر کرده و به نتیجه برسید. رنگ پرده باید با دیوار ها و کاغذ دیواری تناسب داشته باشد.

برای تهیه پرده های مناسب و استاندارد حداقل دوبرابر عرض پنجره پارچه نیاز دارید، اگر چه قرار باشد بیشتر وقت ها جمع نگه داشته شوند.

شکل پرده را باید سبک خانه، پنجره و سبک مبلمان شما مشخص کند. پنجره‌‌های بلند و طرح‌دار و نرده‌های پر پیچ و خم، طرح کلاسیک دارند.

برای تهیه طرح های مناسب فانتزی توجه به طرح و جنس پارچه بیشترین اهمیت را دارد.

فروش انواع پرده در طرح ها و نقش های مختلف در اقصی نقاط تهران قابل عرضه می باشد.

دکوراسیون ترنج با سالها سابقه فعالیت در زمینه دکوراسیون ارائه دهنده انواع پرده در طرح های متنوع  مناسب یا منزل شما میباشد.

parde1 خرید و فروش پرده
home and interior design خرید و فروش پرده

فروش پرده در تهران و سایر نقاط کشور توسط مجموعه های دکوراسیون زیادی صورت می گیرد.

تنوع زیاد در طرح های مختلف ساده و فانتزی کار انتخاب طرح مناسب را برای خانواده ها کمی سخت و دشوار است

بنابراین بهتر است در هنگام انتخاب ابتدا به سبک دکوراسیون منزل خود توجه کنیدتا بتوانید بهترین انتخاب را برای مکان های مختلف منزل تان نظیر آشپزخانه و پذیرایی و اتاق خواب فراهم کنید.

گروه دکوراسیون ترنج شما را در انتخاب پرده متناسب با دکوراسیون منزلتان یاری می دهد.

تنوع در طرح و قیمت مناسب و کیفیت مطلوب دکوراسیون ترنج را از سایر مراکز فروش پرده در تهران متمایز می کند.