فروش انواع پرده در تهران

پرده یکی از وسایل ضروری برای تزئین منزل و حتی محیط کار است و امروزه در انواع مدل های مختلف و مدرن تولید و ارائه می شوند و شما می توانید با توجه به دکوراسیون منزل خود طرح مناسبی را انتخاب کنید. تنوع زیاد در طرح های مختلف ساده و فانتزی کار انتخاب طرح مناسب را برای خانواده ها کمی سخت و دشوار کرده است ، بنابراین بهتر است در هنگام انتخاب ابتدا به سبک دکوراسیون منزل خود توجه کنید تا بتوانید مناسب ترین انتخاب را برای مکان های مختلف منزل تان نظیر آشپزخانه و پذیرایی و اتاق خواب فراهم کنید. پرده ظاهر اتاق شما را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار می دهند. بنابراین لازم است قبل از خرید، راجع به رنگ و طرح پارچه پرده خوب فکر کنید. شکل پرده بستگی به سبک خانه، پنجره و سبک مبلمان شما دارد. برای پنجره‌‌های بلند و طرح‌دار و نرده‌های پر پیچ و خم، پرده های با طرح کلاسیک مناسب می باشند. دکوراسیون ترنج آماده ارائه هرگونه مشاوره و راهنمایی در مورد فروش پرده برای طراحی مناسب دکوراسیون داخلی منزل شما می باشد.

مدل و طرح پرده در طراحی دکوراسیون داخلی هر خانه ای نقش برجسته ای را دارد از این رو بهتر است در هنگام انتخاب مدل و رنگ حساسیت های لازم را انجام دهید. امروزه یکی از پرکاربردترین طرح ها برای اتاق خواب و آشپزخانه، مدل فانتزی است . برای تهیه ی طرح های مناسب فانتزی ،توجه به طرح و جنس پارچه اهمیت بالاتری  دارد.

curtain02 خرید پرده

راهنمای خرید پرده

برای خرید پرده فاکتور های مهمی را باید در نظر بگیریم فاکتور هایی از قبیل جنس پارچه پرده،رنگ پرده،طرح و سبک پرده و …. که با طراحی دکوراسیون داخلی و سبک منزلتان هم خوانی داشته باشد . در این بخش ما سعی داریم با معرفی انواع پرده : پرده پذیرایی،پرده اتاق خواب ، پرده آشپزخانه وانواع گروه های پرده(زبرا،شید رول،بامبو ، کرکره ای و…)شما را در انتخاب پرده ی مناسب برای هرقسمت از منزلتان یاری دهیم .

با ما همراه باشید

فروش پرده و ارائه مدرن ترین مدل ها 2021

دکوراسیون ترنج در شهرک غرب فروش پرده را در گروه های زیر ارائه می دهد

پرده منزل

پرده یکی از مواردی است که نقش مهمی در دکوراسیون داخلی دارد، از این رو انتخاب مدل پرده از اهمیت فوق العاده ایی برخوردار است.انتخاب مدل پرده شیک و زیبا نقش مثبتی در زیبایی منزل دارد، تصاویر زیر گویای این نکته هستند که انتخاب مدل پرده مناسب تا چه میزان می تواند زیبایی بخش دکوراسیون داخلی باشند و تطابق آنها با مبلمان و رنگ دیوارها می تواند چه تاثیراتی بر دیزاین منزل داشته باشد.

نکته مهم درباره این پرده ها، رنگ آن هاست. اگر از یک پرده استفاده می کنید، باید نوع نقش دار آن را انتخاب کنید و در غیر این صورت حتما برای یک پرده بلند به کتیبه، آویز و والان نیازمندید. در اتاق های کوچک اگر پنجره قدی دارید و ناچار به استفاده از پرده بلند هستید، پرده را از جنس حریر ساده سفید انتخاب کنید تا ابعاد اتاق را محدود نکند و به فضا عمق دهد. استفاده از پرده رنگی بلند در اتاق کوچک باعث می شود مرزهای اتاق بیشتر به چشم بیاید و اتاق کوچکتر از آنچه که هست دیده شود.

دلایل استفاده از پرده در منزل

  • زیبایی جلوه اتاق در دکوراسیون داخلی
  • حفاظت از حریم خصوصی
  • حفاظت از شما و وسایل اتاق در برابر گرما و نور خورشید

پرده پذیرایی

پرده پذیرایی یکی از عناصر مهم در طراحی دکوراسیون داخلی خانه است که با انتخاب آگاهانه و صحیح آن٬ زیبایی منزل دو چندان می شود. اضافه کردن پرده به پنجره های پذیرایی یک راه عالی برای شخصیت بخشیدن به دکوراسیون داخلی اتاق نشمین و پذیرایی است٬ به شرط اینکه درست انتخاب شود می تواند برای دکوراسیون بسیار موثر واقع شود.

سالن پذیرایی از جمله مهم ترین قسمت های خانه است که افراد زمان زیادی را در آن سپری می کنند. در طراحی داخلی و دکوراسیون می توان پذیرایی را نقطه کانونی در نظر گرفت و دکوراسیون سایر نقاط را نسبت به آن طراحی کرد. انتخاب پرده پذیرایی مناسب می تواند به زیباسازی فضا بسیار کمک کند. پرده در زیبایی سالن پذیرایی آن قدر اهمیت دارد که تنها تعویض پرده در یک فضا می تواند به نحو چشمگیری دکوراسیون فضای داخلی را تحت الشعاع قرار دهد؛ چون علاوه بر کاربردی بودن، فضای سالن پذیرایی را به بهترین نحو تزئین می نماید.

مدل پردهای جدید پذیرایی 2021

یکی از المان هایی که تاثیر زیادی در زیبایی خانه ها دارند ، پرده ها هستند زیرا قسمت زیادی از دیوار خانه را به صورت عمودی در بر می گیرند و هر چه پرده ای که برای پذیرایی انتخاب می کنید با رعابت اصول و قواعد بیشتری خریداری شده باشد فضای دلنشین تری را برای خانه شما فراهم می کند.

 در انتخاب پرده پذیرایی باید موارد مختلفی را در نظر بگیرید و فقط تنها فاکتور شما برای خرید پرده پذیرایی زیبایی آن نباشد و علاوه بر آن جنس پرده، ابعاد آن و رنگ و طرح و موارد مختلف این چنینی هم باید رعایت شوند تا در نهایت پرده شما بهترین گزینه ممکن برای دکوراسیون پذیرایی شما باشد.

 وقتی سبک مشخصی برای خانه خود انتخاب کردید باید به سراغ خرید پرده بروید ولی در عین حال متراژ خانه را نیز در نظر داشته باشید. اگر خانه شما خیلی کوچک باشد می توانید برای بزرگتر نشان دادن فضا و دلباز تر نشان دادن آن از پرده های رنگ روشن استفاده کنید و یا از پرده های حریر که هم رنگ دیوار خانه شما باشند استفاده کنید تا فضا بزرگتر نشان داده شود.

با انتخاب این نوع پرده هم هزینه زیادی را تقبل نمی کنید و هم خانه شما شیک تر و بزرگ تر نشان داده می شود در عین حال اگر پرده شما نورگیر باشد می توانید به راحتی از نورگیری پنجره استفاده کنید. زیرا به طور کلی هر چه نور در یک فضا بیشتر باشد و رنگ ‌های روشن بیشتری در آن وجود داشته باشد فضا بزرگتر نشان داده می‌شود .

پرده سلطنتی

باید دقت کرد که از پرده هایی که می خواهیم در دیزاین منزل استفاده کنیم متناسب با سبک دکوراسیون به کار رفته باشد. پرده سلطنتی از جمله پرده هایی است که مورد استقبال زیادی قرار می گیرد و افرداد زیادی هستند که به این نوع پارچه علاقه دارند. استفاده از این پرده ها کمک می کند تا فضای شما مجلل تر جلوه کند. توصیه می شود که افرادی که دیزاین منزل خود را به سبک مدرن طراحی کرده اند از پرده های سلطنتی برای منزل خود استفاده کنند. یکی از محاسنی که این پرده ها دارند این است که این امکان را ایجاد می کند که قابل نصب برای هر ابعاد پنجره باشد. می توانید رنگ پرده های سلطنتی به کار رفته در منزل را می توان با رنگ پارچه های مبل هماهنگ کرد. در واقع استفاده از پرده های سلطنتی منجر به ایجاد فضای رسمی می شود.

پرده های رومی

در پرده های رومی ( رومن ) علاوه بر سادگی و ظرافت برای پنجره هایی که می خواهید دکوراسیون ساده داشته باشند مناسب است .این نوع پرده ها در دو مدل صاف ( شید ) که بدون چین خوردگی در قاب به سمت بالا جمع میشود و نوع دیگر آن که به صورت پلیسه ای آماده میشود در چند ردیف افقی با جمع کردن نوار کناری آن پلیسه ها تک به تک بالا میروند ، میتوانید به نور و منظره بیرون دسترسی داشته باشید . این نوع پرده ها به اندازه پنجره دوخته میشود و از لحاظ حریم خصوصی قابل تنظیم است . پرده های رومی تقریبا برای اکثر پنجره ها مناسب میباشد و میتوان آن را به صورت تک ویا همراه با پرده های دیگر استفاده کرد .

چه پرده هایی برای دکوراسیون مدرن پذیرایی مناسب هستند؟

پرده های تک رنگ یا پرده هایی با رنگ خنثی اغلب در طراحی مدرن به کار می روند. پرده هایی از جنس پارچه حریر انتخاب بسیار مناسبی برای این سبک از دکوراسیون هستند. در طراحی مدرن از کتیبه و والان استفاده نمی شود.

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید

پرده اتاق خواب

طراحی دکوراسیون اتاق خواب از اهمیت بالایی برخوردار است. این فضا باید به گونه ای طراحی شود که در عین زیبایی، آرامش بخش باشد. وقتی صحبت از پرده اتاق خواب می شود، موارد مختلفی وجود دارد که باید به آن توجه کرد تا بتوان مناسب ترین گزینه را با توجه به سلیقه و دکوراسیون اتاق خود انتخاب کنید.

پرده اتاق خواب باید از پارچه مناسبی برای کنترل نور پنجره استفاده بوجود آید. برای این کار میتوان از پارچه پرده های ضخیم و یا در صورت استفاده از پرده های نازک مانند پرده حریر از آستر پرده برای کنترل نور استفاده نمود و در صورت نیاز از نور میتوان از چوب پرده اتوماتیک استفاده نمود با این وسیله میتوانید به راحتی و با کشیدن نخی که روی چوب پرده طراحی شده آستر پرده را باز و بسته نمایید و نوری که وارد اتاق میشود را کنترل نمایید.

از دیگر پرده هایی که میتوان برای تنظیم نور استفاده کرد پرده بلک اوت است که این پرده حالت ضد نور دارد و به صورت شید رول جمع میشود و دارای رنگهای مختلف میباشد این نمونه پرده را میتوان به صورت پرده برقی و زنجیری نیز اجرا نمود و اتاق را در حد بسیار زیادی تاریک کرد.

پرده بانچی

پرده های پانچی از نظر مدل پرده های ساده ای هستند که از پارچه های مختلفی مانند مخمل ،کتان و هازان تهیه میشوند . این نوع پرده ها که سوراخ هایی به وسیله پانچ در بالای آن تعبیه میشود ، به وسیله میله پرده گرد بر روی پنجره های شما نصب میشود . پرده های پانچی به دو صورت ساده و چاپی و یا ترکیب با مدل های دیگر قابل استفاده در نشیمن ، اتاق کودک و آشپزخانه و اتاق خواب هستند .این نوع پرده ها قابل ارائه د رهر اندازه ای و از با کیفیت ترین پارچه ها و چاپ آن با دستگاه های پیشرفته چاپ حرارتی توسط تیم ما اراعه و تثبیت رنگ و عدم تغییر اندازه پس از بارها شست و شو تظمین میشود.

پرده های ساده

اگر دوست دارید فضا هم سنگینی خود را داشته باشد و هم دکوراسیون خانه شکل شادتری به خود بگیرد می توانید از پرده های ساده چند رنگ استفاده کنید. این پرده ها طرح های راه راه عمودی یا افقی ساده ای دارند که هم به محیط اتاق خواب یا نشیمن شما شخصیت می دهند و هم زیبایی و جلال خانه را حفظ می کنند. معمولا رسم بر این است که در اتاق خواب از مدلهای رنگ تیره تر استفاده می شود تا محیط اتاق مقداری کم نور و برای استراحت ایده آل شود و در اتاق پذیرایی از پرده های با رنگ بندی متنوع و شاد استفاده می شود تا محیط سالن خانه، زیبا و باطراوت به نظر بیاید.اگر اتاق خواب شما بزرگ است و سبک کلاسیک دارد از والان استفاده کنید اما اگر اتاق خواب شما کوچک است و سبک کلاسیکی ندارد بهتر است از پرده های ساده استفاده کنید.

پرده فانتزی

انتخاب جنس یک پرده تاثیر مستقیمی با سبک دکوراسیون شما و میزان محرمیت فضای شما دارد. به طور مثال اگر پنجره ی اتاق خواب شما به نحوه ی است که از بیرون خانه دید به داخل وجود دارد پس پرده ی حریر برای فضای شما چندان مناسب نمی باشد و در صورت انتخاب بهتر است از نوع ترکیبی آن با سایر پارچه ها استفاده نمایید تا بتوانید میزان دید را به راحتی کنترل نمایید.

پرده آشپزخانه

پرده یکی از ضروری ترین وسایل و تجهیزات در هر خانه ای است که از آن در قسمت های مختلف منزل استفاده می شود. مدل پرده برای آشپزخانه در انواع طرح های ساده و مدرن وجود دارند و شما می توانید با توجه به سبک دکوراسیون داخلی آشپزخانه منزل خود طرح پرده آشپزخانه را انتخاب کنید.

وجود پنجره در فضای آشپزخانه موجب حضور نور و تهویه طبیعی در این فضا شده و یک موهبت محسوب می شود. مدل پرده آشپزخانه تاثیر زیادی بر دکوراسیون منزل و فضای آشپزخانه دارد.بنابراین باید با دقت بیشتری به انتخاب پرده آشپزخانه و طرح و رنگ مناسب آن مطابق با دکوراسیون خانه و آشپزخونه پرداخت .

مدل پرده  آشپزخانه طرح مد سال

پارچه پرده آشپزخانه را بهتر است از بین پارچه ها با دوام و کیفیت عالی انتخاب کنید تا در برابر نور و شستشو مقاوم باشد و علاوه بر این پرده برای آشپزخانه بهتر است طرح و رنگ زیبایی داشته باشد تا جذابیت دکوراسیون داخلی آشپزخانه کوچک و بزرگ منزل شما بیشتر شود.

مدل پرده زیبا و شیک برای آشپزخانه2021

طرح، رنگ و مدل پرده آشپزخانه می تواند تاثیر زیادی در کوچک تر و یا بزرگ تر به نظر رسیدن فضای آشپزخانه داشته باشد. اگر آشپزخانه منزل شما کوچک است بهتر است از پرده های رنگ روشن در فضای آشپزخانه خود استفاده کنید. در آشپزخانه های بزرگ می توانید از انواع پرده ها با رنگ روشن و یا تیره استفاده کنید. علاوه بر متراژ آشپزخانه میزان تابش نور خورشید به درون آشپزخانه نیز می تواند در انتخاب رنگ پرده آشپزخانه تاثیرگذار باشد٬ اگر تابش نور خورشید به درون آشپزخانه شما زیاد است بهتر است از پارچه ها با رنگ تیره برای آشپزخانه منزل خود استفاده کنید تا میزان نور به خوبی کنترل شود.
رنگ کابینت و دیوارهای آشپزخانه می تواند در انتخاب رنگ پرده برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه تاثیرگذار باشد. اگر در فضای آشپزخانه از میز ناهارخوری استفاده می کنید بهتر است طرح و رنگ پرده را با طرح و رنگ رومیزی ست کنید تا دکوراسیون آشپزخانه منزل شما زیبا و جذاب تر به نظر برسد.

پرده آشپزخانه راه راه

انتخاب پرده با طرح ساده و شیک از پارچه راه راه برای هر قسمتی از خانه شما مناسب است وبرای دکوراسیون آشپزخانه نیز می تواند مناسب و کاربردی باشد.

پرده آشپزخانه ریلی و پلیسه

از پر طرفدارترین انواع پرده برای آشپزخانه پرده های ساده در دو نوع ریلی و پلیسه ای است . برخی از افراد شاید به دلیل سبک و دکوراسیون منزل و دکوراسیون آشپزخانه ترجیح می دهند از مدل پرده ساده و بدون نقوش خاصی استفاده نمایند. می توانید این پرده ساده را به صورت پلیسه بدوزید زیرا پرده های پلیسه ای به دلیل به روز بودن محبوبت بیشتری دارند.

پرده آشپزخانه نیمه توری

اگر دوست دارید که آشپزخانه شما نور کافی نیاز داشته باشد و روشنایی اش در طول روز تامین شود از پرده های توری یا نیمه توری استفاده کنید.

پرده آشپزخانه کلاسیک

اگر آشپزخانه شما دارای مبلمان و کابینت کار شده است بهتر است از پرده آشپزخانه به سبک کلاسیک که دارای پارچه های زیبا و مجلل چند لایه و روی هم و دارای آویز و منگوله استفاده نمایید.

در آشپزخانه به سبک کلاسیک با کابینت چوبی از پرده ضخیم تر نیز استفاده می کنند اما باید سبک جمع شدن و کنار زدن پرده را به گونه ای انتخاب کنید که با تزیینات و وقار سبک کلاسیک متناسب باشد.

خرید پرده های اداری

پرده اداری یکی از مدل های پرده به شمار می رود که در محیط های اداری، خانه ها، مطب ها، بیمارستان ها و غیره مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل به این نام خوانده می شود. به طور کلی پرده پوششی است که به عنوان یک عنصر تزیینی و کاربردی در داخل ساختمان ها استفاده می شود و ساختمان های اداری نیز این قاعده مستثنی نیستند، و پرده در این محیط ها نیز بکار برده می شود. پرده و پوشش پنجره را می توان یکی از عناصر مهم در دکوراسیون و طراحی فضاهای اداری معرفی کرد.

پرده اداری در انواع و مدل ها تولید می شود و پرده کرکره اداری یکی از بهترین و محبوب ترین نمونه های پرده اداری می باشد. علت اینکه در ادارات از پرده کرکره ای استفاده می شود این است که با استفاده از این پرده می توان نور را به اندازه دلخواه در اتاق تنظیم نمود. این پرده ها در رنگ ها و طرح های مختلف وجود دارند و می توان این طرح ها و رنگ های خلاقانه را بدون هیچ محدودیت و چارچوب خاصی با دکوراسیون فضای اداری و کاری هماهنگ کرد. به طوری کلی انواع پرده اداری عبارتند از:

پرده مطب

یکی از پرکاربرد ترین پرده ها در ادارات پرده زبراست که در مطب پزشکان هم مورد استفاده قرار میگیرد. با استفادده از این پرده ها متناسب با زمان میتوان نور ورودی به اتاق را کنترل کرد. 

پرده زبرا

پرده های زبرا از پرده های پر استفاده ای در پرده های اداری هستند. کاربرد این نوع پرده به دلیل جلوگیری مناسب از دید و و نور بسیار زیاد است.

پرده شید رول

پرده شید رول هم در دسته پرده های اداری قرار میگیرد و در ادارات و سایر مکان های اداری نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

قیمت پرده های اداری

شما می توانید این پرده را در انواع و اقسام رنگ ها تهیه کنید. پرده ها به قدری منعطف هستند که به شما این اجازه را می دهند تا رنگ آن ها را با دکوراسیون داخلی محل کارتان ست کنید. بکارگیری مناسب هر مدل از پرده در جای خود و مناسب نوع کاربرد مورد انتظار بسیار مهم است. برای اطلاع از قیمت ها  با شماره های درج شده تماس بگیرید