کابینت انزو طرحی برای آشپزخانه های لاکچری

کابینت انزو چیست؟

کابینت انزو یا کابینت پولیشی در واقع زیر مجموعه ای از کابینت ممبران است که جنس آن از ورق MDF می باشد اما تفاوت هایی با کابینت های ممبران دارد که در ادامه به آن می پردازیم. مدل کابینت انزو در ابتدا توسط شرکت ایتالیایی Zentique طراحی و ساخته شد. کابینت هایی که در ایران با این نام طراحی و ساخته می شوند برگرفته از نام شرکت سازنده آن بوده که این اسم روی این نوع از کابینت ها ماندگار شده و این کابینت ها با نام انزو در ایران مشهور می باشند. اما نکته حائز اهمیت این است که تمام کابینت هایی که در کشور ما با نام انزو طراحی و ساخته می شوند، هیچ کدام توسط برند اصلی این شرکت نبوده و در ایران مشابه برند اصلی طراحی و ساخته می شوند. کابینت های انزو در دسته کابینت های با سبک کلاسیک می باشند که جنس بدنه آن ها از ام دی اف با روکش ضد آب و ضد خش می باشد.

جهت دریافت مشاوره در مورد طراحی و ساخت انواع کابینت های انزو یا پولیشی و همچنین اطلاع از آخرین قیمت ها با مشاورین ما در تماس باشید.

enzo cabinet کابینت انزو مدل 2021

تفاوت کابینت انزو با کابینت ممبران

کابینت انزو همانطور که پیش تر گفته شد زیر مجموعه ای از کابینت های ممبران یا وکیوم می باشد اما مهم ترین تفاوت آن با کابینت های ممبران و هایگلاس در ضخامت mdf به کار رفته در این نوع کابینت می باشد، به گونه ای که ضخامت mdf برای این کابینت در اکثر مواقع 25 میلیمتر انتخاب می شود اما ضخامت mdf در دیگر کابینت ها معمولا 16 یا 18 میلیمتر انتخاب می شود. دیگر تفاوتی که کابینت انزو با مدل های دیگر دارد تفاوت در لبه های کابینت می باشد. در مدل انزو تمام 4 طرف درب توسط دستگاه CNC برش می خورد که این خود یکی دیگر از نشانه های تشخیص کابینت های با مدل انزو از دیگر مدل ها می باشد که این برش ها باعث کم شد ضخامت 4 طرف درب کابینت می شوند. تفاوت دیگری که برای این کابینت ها می توان بیان کرد نوع رنگ مورد استفاده برای آنهاست. کابینت های انزو به طور معمول در اکثر موارد به رنگ های سفید و یا سفید براق می باشند، در صورتی که کابینت های ام دی اف، ممبران و هایگلاس از تنوع رنگ بالایی برخوردار می باشند.

enzo cabinet 02 کابینت انزو مدل 2021

همین الان با ما تماس بگیر

02188560514 – 02188697063

09121887579 – 02188575378

آدرس

شهرک غرب بلوارفرحزاردی خیابان عباسی اناری نبش شکوفان یکم پلاک ۱۵۶ دکوراسیون ترنج

رنگ بندی کابینت انزو

همان طور که پیش تر گفته شد مدل کابینت انزو برخلاف سایر کابیت ها از تنوع رنگی برخوردار نبوده و تنها رنگ مورد استفاده برای آن، رنگ سفید می باشد. به گونه ای که می توان گفت رنگ سفید یکی از مشخصه های این مدل از کابینت ها می باشد. البته این موضوع کاملا به سلیقه افراد برمیگردد و گاها پیش می آید که افراد برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه خود کابینت انزو را با رنگ دیگری سفارش می دهند و می سازند ولی در اصل کابینتی که با نام “انزو” معروف می باشد، کابینت ممبران با ضخامت 25 میلیمتر و رنگ سفید می باشد.

enzo cabinet 03 کابینت انزو مدل 2021