طراحی و ساخت انواع مدل های کابینت های ممبران

کابینت ممبران چیست؟

کابینت ممبران یا کابینت وکیوم از سری کابینت هایی است که توسط دستگاه ها و ماشین آلات مخصوص و با استفاده از روکش هایی از جنس pvc، هوای مابین  روکش و ورق به طور کامل تخلیه و اصطلاحا کابینت وکیوم می شود. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ساخت دستگاه های CNC, کار بر روی وسایل سخت مانند چوب و فلز و … راحت تر از گذشته شده است. ممبران محصولی جدید حاصل از حکاکی این دستگاه بر روی ام دی اف است. در واقع کلمه ممبران به معنای یک غشا و پوسته می باشد و این نوع کابینت ها از MDF خامی که توسط روکشی از جنس پی وی سی پوشانده شده است، ساخته می شوند.

کابینت سی ان سی

مدل کابینت ممبران از جمله جدیدترین مدل های کابینت کلاسیک است که با استفاده از حکاکی دستگاه CNC روی MDF ساخته می شود. به همین علت است که به کابینت سی ان سی نیز معروف می باشد. این حکاکی ها در طرح ها و با ایده های مختلفی انجام می شود. سپس با استفاده از روکش های متنوع و ضد آب پی وی سی بصورت یک پارچه وکیوم می شود. نتیجه این تلاش ها, مدل های متنوع کابینت ممبران است، که برای انواع آشپزخانه های مدرن و شیک مناسب است. این نوع کابینت ها اگرچه دارای ظاهر و نمایی کلاسیک می باشند، اما از مواد جدید و با استفاده از جدید ترین دستگاه های روز ساخته می شوند. در واقع کابینت های ممبران را می شود کابینت هایی مدرن با طرح های کلاسیک دانست، اما نه به طور کامل، زیرا طرح های ممبرانی وجود دارند که به صورت مدرن طراحی و ساخته می شوند. اگر بخواهیم به یکی از پر طرفدارترین کابینت های کلاسیک اشاره کنیم، می توانیم مدل ممبران را نام ببریم که با طرح و رنگ های متنوع خود چشم هر بیننده ای را خیره می کند.

  • m 1 1 کابینت ممبران
  • m 1 2 کابینت ممبران

دکوراسیون ترنج

88575378 021

برای دریافت اطلاعات بیشتر با همکاران ما در تماس باشید

تلفن دفتر مرکزی:

02188560514 – 02188697063

جهت دریافت مشاوره در مورد طراحی و ساخت انواع کابینت ها از جمله ممبران و همچنین اطلاع از آخرین قیمت ها با مشاورین ما در تماس باشید.

بهترین رنگ کابینت ممبران

درب ها در هر نوع کابینتی نقش موثری در انتخاب رنگ برای آن کابینت دارند، چون بیشترین فضا برای نشان دادن طرح و نقش هر کابینت را، درب ها به خود اختصاص داده اند. کابینت های سی ان سی کابینت هایی هستند که روی درب آن ها حکاکی هایی صورت گرفته است. در میان انواع رنگ ها برای این کابینت، رنگ سفید صدفی بسیار پر طرفدارتر از سایر رنگ ها می باشد، همچنین کابینت های ممبران طلایی و سفید هم جزو ترکیب رنگ های جدید می باشد. به دلیل جلوه زیاد و درخشندگی رنگ طلایی، این رنگ تاثیر زیادی در تبدیل کردن محیط آشپزخانه به فضایی لوکس دارد و عمدتا رنگ طلایی در طراحی به سبک کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد.