اجرای دکوراسیون فروشگاه

طراحی دکوراسیون فروشگاه و چیدمان دکور فروشگاه بعد از ارائه محصول با کیفیت، دومین عامل برای فروش بیشتر و بهتر یک مغازه یا فروشگاه می باشد. این بسیار مهم است که شما برای طراحی دکوراسیون فروشگاه و یا مغازه خود حتما از یک گروه متخصص در این زمینه استفاده نمایید. چرا که یک طرح و دیزاین حرفه ای و حساب شده دقیقا می تواند تاثیر مستقیمی روی میزان فروش شما بگذارد و از همین رو شاید اولین قدم در جذب مشتری به سمت مغازه یا فروشگاه شما داشتن یک طراحی داخلی زیبا و یک دیزاین خاص است. امروزه در سراسر جهان از طراحی داخلی به عنوان یک علم و هنر و صنعت یاد می شود و در واقع یک طراح هم باید دارای علم مخصوص به این کار باشد و هم دارای زاویه دید هنری نسبت به کار داشته باشد. در کنار این دو موضوع باید بتواند از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا و مواد اولیه آن در ساخت طرح مورد نظر شما نیز استفاده لازم را ببرد.

shop decoration طراحی دکوراسیون فروشگاه

جهت دریافت مشاوره در مورد طراحی هر قسمت از دکوراسیون فروشگاه و یا سفارش طراحی دکوراسیون، با مشاورین ما تماس بگیرید.

تاثیر ویترین در جذابیت فروشگاه

باید بدانید که در واقع ویترین فروشگاه شما رابطی بین فروشگاه و محیط بیرون بوده و هر چقدر که این رابط بتواند ارتباطی قوی تر با مخاطبان بیرون برقرار نماید قطعا در میزان فروش شما نیز تاثیر گذار تر خواهد بود. در واقع طراحی ویترین فروشگاه می تواند هم عملکرد مثبت و هم عملکرد منفی بر روی کسب و کار شما داشته باشد و باید در طراحی و نوع دکوراسیونی که قرار است برای آن به کار ببرید نهایت دقت را به عمل آورید. مواردی همچون رنگ بندی ویترین، نور پردازی ویترین، کیفیت مواد و متریال های استفاده شده در ویترین و… از جمله مهمترین بخش های ایجاد یک ویترین به شمار می روند که باید دقت لازم را به آنها داشته باشید. در واقع برای طراحی یک دکوراسیون زیبا و یک ویترین حرفه ای برای یک فروشگاه، در قدم اول می بایست به نوع محصول و کاربری فروشگاه یا مغازه دقت شود. به طور مثال ویترینی که برای یک فروشگاه لباس طراحی می شود، از لحاظ رنگ بندی، نور پردازی و متریال های مورد استفاده کاملا متفاوت است با ویترینی که برای یک فروشگاه لوازم الکترونیکی و موبایل طراحی می شود.

آیا تا به حال به این توجه کرده اید که 2 مغازه یا فروشگاه در کنار هم، با محصولات و یا خدمات یکسان، اما یکی همیشه داری مشتری و دیگری بدون مشتری!!! چرا این اتفاق می افتد؟ گاهی اتفاق می افتد که حتی اجناس فروشگاه شلوغ تر با قیمت بالاتری به فروش می رسد و رقیب آن با قیمت پایین تر فروش کمتری دارد. تنها دلیل این عامل جذابیت چیدمان دکور فروشگاه و دکوراسیونی زیبا و گیرا در آن مجموعه می باشد. دکوراسیونی جذاب برای فروشگاه که همیشه به نظافت آن اهمیت داده می شود و گرد گیری می شود. می توان گفت همین یک عامل به تنهایی توانایی آن را دارد که فروش شما را چندین برابر کند.

shop decoration 1 scaled طراحی دکوراسیون فروشگاه