طراحی و ساخت کابینت ام دی اف

کابینت ام دی اف (MDF Cabinet) یکی از رایج ترین و محبوب ترین نوع کابیت ها در میان مردم می باشد. واژه ی MDF در زبان انگلیسی مخفف  عبارت medium density fiberboard به معنای تخته ای از جنس فیبر با چگالی متوسط می باشد. در واقع ام دی اف یکی از فراورده های چوب می باشد که دارای مزایای زیادی از جمله دارا بودن سطوح صاف و متراکم، عدم وجود معایب در خود، قابلیت شکل پذیری بالا، قابلیت روکش پذیری و… می باشد که این مزایا فراورده های ام دی اف را با یکی از پرطرف دار ترین متریال ها برای ساخت کابینت تبدیل کرده است.

مروری بر تاریخچه کابینت های MDF

کابینت ام دی اف را می توان از نظر کیفیت و زیبایی در درجه بسیار مناسبی توصیف کرد به شرط آن که دارای روکش های مناسب باشند و نیز از سینک ظرفشویی مناسبی برای کابینت های خود استفاده نمایید. اولین کارخانه ‌ام‌دی‌اف تخته فیبر با دانسیته متوسط در سال 1965 در شهر دپوزیت ایالت نیویورک ساخته شد. این شرکت محصول خود را با نام تجاری (بارابورد) به بازار عرضه کرد. بعد از آن به دلیل تحولی که این صنعت در استفاده از ضایعات چوبی ایجاد کرد بسیار گسترش یافت. به طوری که امروزه حتی بازار سایر اوراق فشرده چوبی نظیر تخته خرده چوب و… را تحت تاثیر قرار داده است.

در حال حاضر در بسیاری از آشپزخانه های ایرانی ازمدل کابینت ام دی اف استفاده شده است. با وجود هزینه های بیشتر ، mdf نسبت به مدل های مشابه ، از محبوبیت و تقاضای بیشتری برخوردار است.

مجموعه دکوراسیون ترنج سفارش طراحی و ساخت هر گونه کابینت های ام دی اف، کابینت ممبران و کابینت هایگلاس را برای آشپزخانه های شما مشتریان گرامی می پذیرد.

سالها سابقه فعالیت در زمینه دکوراسیون ، و بکارگیری افراد مجرب در پروژه های ساخت از امتیازهای مهم ترنج آرک می باشد.

شما با هزینه مناسب طرح مورد نظر ام دی اف خود را سفارش می دهید و ترنج آرک طرح شما را اجرا می کند.

دکوراسیون ترنج در شهرک غرب واقع است می توانید از طرح ها و نمونه های اجرا شده کابینت ام دی اف توسط ترنج دیدن نمایید.

و بهترین کیفیت را با ایده خود توسط تیم حرفه ای ترنج تحویل بگیرید.

  • mdf 7 2 کابینت ام دی اف
  • mdf 7 1 کابینت ام دی اف

دکوراسیون ترنج

88575378 021

آدرس

شهرک غرب بلوارفرحزاردی خیابان عباسی اناری نبش شکوفان یکم پلاک ۱۵۶ دکوراسیون ترنج

cabinrt 11 کابینت ام دی اف

نمونه پروژه کابینت ام دی اف