ویترین و کنسول از جمله مبلمان ضروری ای هستند که معمولا در خانه اکثر ما ایرانی ها قرار دارند. از انواع مدل بوفه و کمد معمولا برای به نمایش گذاشتن ست ظروف کریستالی شیک و زیبا و گران قیمت در دکوراسیون اتاق پذیرایی یا غذاخوری خانه استفاده می شود. مانند هر مبلمانی دیگری برای دکوراسیون خانه، انواع بسیار مختلفی از بوفه ها و کمدهای ذخیره سازی مناسب اتاق غذاخوری و پذیرایی در بازار وجود دارند اما شکل نهایی این وسیله در نهایت توسط نحوه استفاده و نیاز شما از یک بوفه تعیین خواهد شد.

سالن پذیرایی و اتاق غذاخوری بهترین فضاهای منزل برای قرار دادن مدل کنسول و ویترین هستند و شما می توانید بعد از قرار دادن ویترین و کنسول در فضای پذیرایی و یا اتاق غذاخوری ظرف های تزیینی زیبایی را درون آن ها بچینید. توجه داشته باشید که در فضای پذیرایی مدرن بهتر است از ویترین های ساده استفاده کنید. ویترین های ساده دارای طبقاتی ساده هستند و شما می توانید انواع ظروف تزیینی و وسایل دکوری را درون این طبقات بچینید.

vitrin1 ویترین و کنسول

جهت دریافت مشاوره در مورد طراحی و ساخت انواع ویترین ها و کنسول ها و همچنین اطلاع از آخرین قیمت آنها با مشاورین ما در تماس باشید.