ویترین و کنسول

ویترین و کنسول از جمله مبلمان ضروری ای هستند که معمولا در خانه اکثر ما ایرانی ها قرار دارند. از انواع مدل بوفه و کمد معمولا برای به نمایش گذاشتن ست ظروف کریستالی شیک و زیبا و گران قیمت در دکوراسیون اتاق پذیرایی یا غذاخوری خانه استفاده می شود. مانند هر مبلمانی دیگری برای دکوراسیون خانه، انواع بسیار مختلفی از بوفه ها و کمدهای ذخیره سازی مناسب اتاق غذاخوری و پذیرایی در بازار وجود دارند اما شکل نهایی این وسیله در نهایت توسط نحوه استفاده و نیاز شما از یک بوفه تعیین خواهد شد.

سالن پذیرایی و اتاق غذاخوری بهترین فضاهای منزل برای قرار دادن مدل کنسول و ویترین هستند و شما می توانید بعد از قرار دادن ویترین و کنسول در فضای پذیرایی و یا اتاق غذاخوری ظرف های تزیینی زیبایی را درون آن ها بچینید. توجه داشته باشید که در فضای پذیرایی مدرن بهتر است از ویترین های ساده استفاده کنید. ویترین های ساده دارای طبقاتی ساده هستند و شما می توانید انواع ظروف تزیینی و وسایل دکوری را درون این طبقات بچینید.

ویترین در منزل

جهت دریافت مشاوره در مورد طراحی و ساخت انواع ویترین ها و کنسول ها و همچنین اطلاع از آخرین قیمت آنها با مشاورین ما در تماس باشید.

انواع ویترین در دکوراسیون منزل

ویترین مدرن

منظور از ویترین مدرن، ویترینهایی هستند که از قالب مستطیل مانند بیرون آمده و فرم ها و شکل های مختلفی را به خود گرفته اند. در بسیاری از انواع مدرن می توانید نبود شیشه و در را نیز متوجه شوید که این نیز خود می تواند فضای شما را تغییر دهد. اما بهتر است قبل از هر گونه انتخاب، ابتدا بهترین و چشم گیرترین مکان بوفه و ویترین را در دکوراسیون منزل خود پیدا کنید. زیرا اگر ویترین در جای مناسبی قرار نگیرد، ظروف و اشیای درون آن به خوبی نمایان نمی شوند.

ویترین کلاسیک

ویترین کلاسیک دارای چوب های برش خورده و تزیینات کار شده بسیاری با خطوط منحنی است که به شکوه و وقار دکوراسیون پذیرایی و غذاخوری خانه شما می افزاید. زمانی که از ویترین سبک کلاسیک و با تزیینات استفاده می کنید حتما سبک خانه خود را در نظر داشته باشید.


تفاوت ویترین و کنسول در دکوراسیون منزل

کنسول هم برای نمایش اشیای خاص و افزایش زیبایی در دکوراسیون پذیرایی به کار برده می شود. تفاوت اصلی کنسول با ویترین و بوفه، نحوه نمایش و ظروف و لوازم دکوری است. زمانی که شما از بوفه و ویترین در دکوراسیون خانه خود استفاده می کنید، در واقع فضایی را برای نگهداری و قرار دادن ظروف و لوازم دکوری تعریف کرده اید. در حالی که اشیای با ارزش خود را به نمایش می گذارید، آنها را نگهداری هم می کنید.

ولی کنسول به گونه ای دیگر در نگهداری ظروف نقش دارد. کنسول به علت کمد و طبقه های غیر شفاف خود، نمی تواند ظروف را به نمایش بگذارد ولی در عین حال فضای مناسبی برای نگهداری ظروف پذیرایی شماست. در واقع کنسول محلی برای نگهداری اشیا و ظرف و ظروف هایی است که در مواقعی که مهمان داریم به آن ها نیاز داریم. سطح بوجود آمده در بالای کنسول این امکان را به شما می دهد که تعدادی لوازم دکوری روی آن قرار داده و به دکوراسیون پذیرایی خود جلوه بیشتری بدهید.


دکوراسیون ترنج در چیتگر با ایده ها و طرح های جدید انواع ویترین می توانند به رویای شما  در دکوراسیون منزلتان تحقق ببخشد.

تهران، چیتگر، بلوار کوهک، خیابان نسیم هفتم، مجتمع تجاری پارسیس، واحد ۳، دکوراسیون ترنج

×