خرید تخت خواب

انواع مدل های تخت خواب مدرن

سرویس خواب را می توان اصلی ترین بخش دکوراسیون یک اتاق خواب دانست. تخت خواب ها در سبک های مدرن و کلاسیک طراحی و ساخته می شوند و انتخاب مدل سرویس خواب ارتباط مستقیمی با سبک دکوراسیون داخلی منزل شما دارد.

خواب راحت و به اندازه، لازمه سلامتی هر فردی و برای سیستم ایمنی بدن بسیار پراهمیت است. انتخاب تخت خواب مناسب و راحت در این مورد نقش بسیار مهمی دارد، پس در انتخاب و خرید تخت خواب باید دقت بسیاری داشت و از آن غافل نشد. شاید به این نکته که استفاده از تخت خواب در طول زندگی بیش از هر کدام از لوازم منزل مورد استفاده ما قرار می گیرد توجه نکرده باشیم، اگر میانگین ساعت خواب در هر فرد را هشت ساعت در نظر بگیریم زمان استفاده ما از تخت خواب یک سوم از تمام طول زندگی ماست البته به شرطی که در هنگام استراحت و خواب حتما از تخت خواب استفاده نماییم. با این وجود شاید آنقدر که لازم است در انتخاب نوع و کیفیت تخت خواب خود توجه و دقت نداشته باشیم. ارتفاع تخت خواب، تاج ها و طراحی بدنه تخت می تواند در کیفیت استراحت ما بسیار تاثیر گذار باشد. هر چند انتخاب تشک و کیفیت آن تاثیر نوع طراحی و مدل تخت خواب را تا حد زیادی کاهش می دهد اما جالب است بدانید این دو ارتباطی مستقیم و فراتر از آنچه ما تصور می کنیم در ایجاد مکانی مناسب برای استراحت ما دارند. امروزه با در دسترس بودن امکانات بیشتر تخت خواب های مدرن تر و تخت خواب با سلیقه های متنوع متناسب با ذوق و سلیقه مشتری تولید می شود.

bed sets2 1 خرید تخت خواب

سرویس خواب مدرن

جهت مشاوره و خرید انواع تخت خواب های مدرن و کلاسیک با همکاران ما در تماس باشید

انواع مدل سرویس خواب

سرویس خواب را می توان ترکیبی از تخت خواب، میز توالت یا همان میز آرایش، کمد، آینه، پاتختی و مبل پای تختی دانست.

سرویس خواب سنتی

در سرویس خواب های سنتی تمامی قطعات آن از چوب درختان راش و افرا و یا گردو ساخته شده است. در این مدل سرویس خواب، تمامی اجزا و ملزومات آن دارای پایه های زمخت چوبی بوده و در ساختار تاچی شکل بالای تخت خواب و پایین آن کاملا منبت کاری شده است. در این مدل سرویس خواب از هیچ گونه مصنوعات چوبی استفاده نشده است و تمام ساختار آن از چوب درختان استفاده شده است.

سرویس خواب کلاسیک

سرویس خواب های کلاسیک برگرفته از سرویس خوابهای سنتی بوده با این تفاوت که زمختی و شلوغی و سنگینی سرویس خواب های سنتی در آنها کمتر دیده میشود و با استفاده از چوب های کمتر کار شده و ساده تر و حذف بعضی مولفه های سرویس خواب سنتی مثل منبت کاری روی چوب تغییراتی در آن بوجود آمده است. همچنین برای اتصالات آن نیز از ابزار امروزی تر وجدیدتر استفاده گردیده است.

سرویس خواب مدرن

سرویس خواب مدرن با استفاده از مصنوعات چوبی مثل ام دی اف و نئوپان در ساختار تولید آن استفاده شده است و تنوع رنگ در آن بسیار زیاد شده و اتصالات بکار رفته در آن از نوع اتصالات جدید و امروزی بوده که باز و بسته کردن آنها راحت تر شده و قابلیت های جدید در آن لحاظ گردیده است. امروزه اینگونه سرویس خواب ها به علت مقرون به صرفه بودن و وزن سبکتر و قابلیت حمل آسانتر، طیف زیادی از مردم را به سمت خود کشانده و مشتریان زیادی دارد.

classic bed design خرید تخت خواب

مدل سرویس خواب کلاسیک

modern bed design خرید تخت خواب

مدل سرویس خواب مدرن

تخت خواب تاشو یا کم جا

علاوه بر خوابیدن از فضای اتاق خواب امروزه برای انجام کارهای متفرقه استفاده می شود بنابراین بهتر است وسایل اتاق خواب نظیر سرویس خواب و تخت خواب و… به گونه ای انتخاب شوند که فضای اتاق خواب مرتب و منظم تر به نظر برسد. با توجه به اینکه بخش زیادی از اتاق خواب را تخت خواب اشغال می کند بنابراین بهتر است در انتخاب مدل تخت خواب برای اتاق خواب های بزرگ و کوچک حساسیت لازم را به خرج دهید.
تخت خواب ها در انواع مدل های معمولی و تاشو وجود دارند و اگر شما تمایل دارید تخت خواب برای چند ساعتی از فضای اتاق خواب تان حذف شود بهتر است از تخت خواب های تاشو در فضای اتاق خواب استفاده کنید زیرا این مدل تخت خواب ها به گونه ای طراحی شده اند که شما می توانید در صورت نیاز آن ها را باز کنید و از تخت خواب استفاده نمایید و در مواقعی که به تخت خواب نیاز ندارید آن ها را از فضای اتاق خواب جمع کنید.

مزایا و معایب تخت خواب های تاشو

قبل از خرید تخت خواب های تاشو یا کم جا لازم است که با برخی از مزایا و معایب این گونه از تخت خواب ها آشنا شویم. بزرگترین و اصلی ترین مزیت این مدل از تخت خواب ها جمع شدن آنها و بزرگتر کردن فضا می باشد. این تخت خواب ها با توجه به ابعاد و اندازه اتاق شما ساخته می شوند. در صورت عوض کردن خانه، جابجایی آنها مشکل بوده و همچنین تضمینی وجود ندارد که این تخت خواب متناسب با اتاق خانه جدید شما باشد یا خیر، که این یکی از بزرگترین معایب این مدل از تخت ها می باشد.

folding bed خرید تخت خواب

مدل سرویس خواب تاشو

خرید تخت خواب های کمجا و تاشو بهترین انتخاب برای خانه های کوچک

خانه ای کوچک را تصور کنید که تنها فقط یک اتاق خواب داشته باشد. حال اگر همان اتاق خواب هم زیاد بزرگ نباشد و هیچ فضا و حتی کمد دیواری برای لوازمات منزل نداشته باشد، واقعا کار را برای صاحب خانه سخت می کند. حال تصور کنید که بخواهد از سرویس خواب معمولی در اتاق خواب استفاده کند. دیگر واقعا زندگی در همچین فضای کوچکی برای صاحب خانه سخت می شود. اما چاره چیست؟

بهترین انتخاب برای این قبیل از خانه ها و اتاق هایی که فضای کمی برای جای دادن لوازمات منزل و حتی رفت و آمد در اتاق دارند، خرید تخت خواب های کمجا یا تخت خواب های تاشو برای اتاق خوابشان می باشد. اما همانند عکس های زیر مدل هایی هم وجود دارند که در اطراف تخت از شلف ها و طبقاتی استفاده شده که به عنوان دکور می توان از آنها استفاده کرد، که هم به زیبایی تخت و اتاق می افزایند و هم فضا را برای جای دادن انواع لوازمات منزل را بیشتر می کنند.

close Folding Bed خرید تخت خواب

مدل تخت خواب تاشو بسته شده در اتاق خواب

open Folding Bed خرید تخت خواب

مدل تخت خواب تاشو باز شده در اتاق خواب

تخت خواب یک نفره

تخت خواب تک نفره را می توان مدلی برای افراد مجرد دانست.  این تخت خواب ها در سبک های کلاسیک و مدرن و در 2 سایز، به عرض های 90 سانتیمتر و 120 سانتمیتر تولید می شوند. یکی از تفاوت هایی که تخت های یک نفره با دونفره دارد، در مدل های طبقاتی می باشد. تخت های تک نفره دارای مدل های طبقاتی می باشند، در صورتی که تخت های دونفره اینگونه نمی باشند. این مدل از تخت ها شامل زیر مجموعه هایی همچون تخت خواب نوزاد، تخت خواب نوجوان و تخت خواب بزرگسال می شوند.

single bed خرید تخت خواب

×

ارتباط با ما از طریق واتس اپ

×