فروش انواع مدل های تخت خواب در شهرک غرب

تخت خواب از جمله لوازم بسیار کاربردیست که در طول زندگی از آن استفاده می کنیم به همین جهت می بایست در خرید سرویس خواب نهایت دقت و سلیقه را به خرج دهیم تا بتوانیم به نتیجه مطلوبی دست پیدا کنیم. خواب راحت و به اندازه، لازمه سلامتی هر فردی و برای سیستم ایمنی بدن بسیار پراهمیت است. انتخاب تخت خواب مناسب و راحت در این مورد نقش بسیار مهمی دارد، پس در انتخاب و خرید تخت خواب باید دقت بسیاری داشت و از آن غافل نشد. شاید به این نکته که استفاده از تخت خواب در طول زندگی بیش از هر کدام از لوازم منزل مورد استفاده ما قرار می گیرد توجه نکرده باشیم، اگر میانگین ساعت خواب در هر فرد را هشت ساعت در نظر بگیریم زمان استفاده ما از تخت خواب یک سوم از تمام طول زندگی ماست البته به شرطی که در هنگام استراحت و خواب حتما از تخت خواب استفاده نماییم. با این وجود شاید آنقدر که لازم است در انتخاب نوع و کیفیت تخت خواب خود توجه و دقت نداشته باشیم. ارتفاع تخت خواب، تاج ها و طراحی بدنه تخت می تواند در کیفیت استراحت ما بسیار تاثیر گذار باشد. هر چند انتخاب تشک و کیفیت آن تاثیر نوع طراحی و مدل تخت خواب را تا حد زیادی کاهش می دهد اما جالب است بدانید این دو ارتباطی مستقیم و فراتر از آنچه ما تصور می کنیم در ایجاد مکانی مناسب برای استراحت ما دارند. امروزه با در دسترس بودن امکانات بیشتر تخت خواب های مدرن تر و تخت خواب با سلیقه های متنوع متناسب با ذوق و سلیقه مشتری تولید می شود.


تخت خواب و سرویس خواب

تعریف سرویس خواب:

سرویس خواب را می توان ترکیبی از تخت خواب، میز توالت یا همان میز آرایش، کمد، آینه، پاتختی و مبل پای تختی دانست.

انواع تخت خواب و سرویس خواب

سرویس خواب سنتی

در سرویس خوابهای سنتی تمامی قطعات آن از چوب درختان راش وافرا و یا گردو ساخته شده است. در این مدل سرویس خواب، تمامی اجزا و ملزومات آن دارای پایه های زمخت چوبی بوده و در ساختار تاچی شکل بالای تخت خواب و پایین آن کاملا منبت کاری شده است. در این مدل سرویس خواب از هیچ گونه مصنوعات چوبی استفاده نشده است و تمام ساختار آن از چوب درختان استفاده شده است.

سرویس خواب کلاسیک

سرویس خواب های کلاسیک برگرفته از سرویس خوابهای سنتی بوده با این تفاوت که زمختی و شلوغی و سنگینی سرویس خواب های سنتی در آنها کمتر دیده میشود و با استفاده از چوب های کمتر کار شده و ساده تر و حذف بعضی مولفه های سرویس خواب سنتی مثل منبت کاری روی چوب تغییراتی در آن بوجود آمده است. همچنین برای اتصالات آن نیز از ابزار امروزی تر وجدیدتر استفاده گردیده است.

سرویس خواب مدرن

سرویس خواب مدرن با استفاده از مصنوعات چوبی مثل ام دی اف و نئوپان در ساختار تولید آن استفاده شده است و تنوع رنگ در آن بسیار زیاد شده و اتصالات بکار رفته در آن از نوع اتصالات جدید و امروزی بوده که باز و بسته کردن آنها راحت تر شده و قابلیت های جدید در آن لحاظ گردیده است. امروزه اینگونه سرویس خواب ها به علت مقرون به صرفه بودن و وزن سبکتر و قابلیت حمل آسانتر، طیف زیادی از مردم را به سمت خود کشانده و مشتریان زیادی دارد.


تخت خواب تاشو یا کم جا

علاوه بر خوابیدن از فضای اتاق خواب امروزه برای انجام کارهای متفرقه استفاده می شود بنابراین بهتر است وسایل اتاق خواب نظیر سرویس خواب و تخت خواب و… به گونه ای انتخاب شوند که فضای اتاق خواب مرتب و منظم تر به نظر برسد. با توجه به اینکه بخش زیادی از اتاق خواب را تخت خواب اشغال می کند بنابراین بهتر است در انتخاب مدل تخت خواب برای اتاق خواب های بزرگ و کوچک حساسیت لازم را به خرج دهید.
تخت خواب ها در انواع مدل های معمولی و تاشو وجود دارند و اگر شما تمایل دارید تخت خواب برای چند ساعتی از فضای اتاق خواب تان حذف شود بهتر است از تخت خواب های تاشو در فضای اتاق خواب استفاده کنید زیرا این مدل تخت خواب ها به گونه ای طراحی شده اند که شما می توانید در صورت نیاز آن ها را باز کنید و از تخت خواب استفاده نمایید و در مواقعی که به تخت خواب نیاز ندارید آن ها را از فضای اتاق خواب جمع کنید.


فروش تخت خواب و سرویس خواب در دکوراسیون ترنج

تا آنجا که هر آنچه که شما در ذهن و تصور خود داشته باشید شرکت ترنج می تواند با ذوق و سلیقه شما تخت خواب متناسب با طراحی دکور شما را مهیا سازد. مجموعه ترنج واقع در شهرک غرب می باشد و همواره آماده ارائه مشاوره در خرید تخت و سرویس خواب به شما مشتریان عزیز می باشد.

فروش تخت خواب – خرید تخت خواب – فروش سرویس خواب – فروش سرویس خواب مردن – فروش تخت خواب کم جا – فروش تخت خواب تاشو