طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی منزل

دکوراسیون پذیرایی که در زبان انگلیسی با نام Reception rooms به کار می رود را در هر خانه شاید بتوان چشم آن خانه دانست چرا که هر فردی که وارد خانه می شود در ابتدا اتاق پذیرایی خانه را مشاهده می کند و بعد از آن است که به سایر قسمت های خانه توجه میکند. یک اتاق پذیرایی زیبا و مدرن با دکوراسیونی خاص و منحصر به فرد، در همان نگاه اول می تواند نظر هر بازدید کننده ای را به خود جلب کند. پذیرایی مکانی از منزل است که بیشتر در دید مهمان ها است و امروزه به دکوراسیون پذیرایی اهمیت زیادی داده می شود و بیشتر افراد سعی دارند تا با طراحی یک دکوراسیون مدرن فضای پذیرایی شان را متفاوت و ایده آل جلوه دهند. در طراحی یک دکوراسیون ایده آل برای اتاق پذیرایی از المان های مختفلی که با یکدیگر متناسب باشند می بایست استفاده نمود.  به عنوان مثال اگر مبل و یا راحتی را از قبل داشته باشیم، چه بهتر است که برای انتخاب کاغذ دیواری و پرده از طرح و رنگ هایی که با مبل ها مکمل هستند استفاده کنیم. اتاق پذیرایی ویترین خانه شما است و دکوراسیون داخلی آن نقش زیادی در چیدمان کلی منزل دارد از این رو باید در هنگام طراحی اتاق پذیرایی همه حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید تا بتوانید زیباترین طراحی را برای پذیرایی تان داشته باشید.


دکوراسیون اتاق پذیرایی – دکوراسیون پذیرایی


طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن و پذیرایی

یکی از وسایلی که تاثیر بسزایی در دکوراسیون پذیرایی و اتاق نشیمن دارد، استفاده از مبلمان متناسب با دیزاین هر خانه ای می باشد. در انتخاب مبلمان برای خانه خود می بایست نهایت دقت را به خرج دهید چرا که طرح و رنگ و اندازه مبلمان می تواند روی جذابیت بیشتر دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن تاثیرگذار باشد. بهتر است مبلمان اتاق نشیمن را با توجه به اندازه اتاق انتخاب کنید. اگر فضای اتاق پذیرایی شما کوچک است بهتر است که از مبلمان با طرح ساده و ظریف و رنگ های روشن و خنثی استفاده کنید. برای پذیرایی ها با اندازه های بزرگتر نیز می توانید از انواع مبلمان طرح دار و ساده و رنگ های روشن و تیره استفاده کنید. یکی از مهم ترین نکاتی که باید در طراحی دکوراسیون داخلی پذیرایی رعایت شود چیدمان مبل ها برای نشستن و قرار دادن تلویزیون در مکانی است که از همه جهات مورد دید همه باشد. استفاده بیش از حد از مبلمان و میز و صندلی باعث ایجاد شلوغی در فضا خواهد شد. اگر نمی توانید به راحتی در اتاق نشیمن قدم بزنید و یا از کمد ها و دیگر وسایل استفاده کنید، باید نسبت به حذف برخی از وسایل اقدام نمائید. راحتی و آسایش به معنای بودن در فضا و مکانی شلوغ نیست و حضور مبلمانی که فضا را بیش از حد اشغال کرده اند احساس راحتی را از شما دور خواهد کرد. برای افزودن هر المان به فضای خانه ابتدا می بایست کاربرد، موقعیت و ویژگی های آن را در نظر بگیرید.

طراحی زیبای یک اتاق نشیمن با دکوراسیون ترنج

شعار خلق طرح هایی جدید است و نه الگو برداری از طرح های دیگران به همین سبب معتقد هستیم با ما می توانید بهتر و سریع تر دیده شوید چرا که طرح هایی که برایتان انتخاب خواهیم کرد را تا به حال نمونه ان در جایی اجرا نشده است و در واقع شما اولین نفری هستید که از طرحی که برایتان پیاده سازی می کنیم استفاده خواهید کرد.در این خصوص و برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 02188697063 تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.ما پیشنهاد می کنیم حتما یک بار به دفتر شرکت ترنج آرک مراجعه کرده و از آخرین طرحهای اجرا شده ودستاوردهای شرکت بازدید به عمل آورید.

reception decoration دکوراسیون پذیرایی
reception rooms دکوراسیون پذیرایی