پرده چاپی و تاثیر آن در دکوراسیون داخلی

پرده چاپی چیست و چه انواع و مدل هایی دارد

پرده چاپی یک نوع جدیدی از پرده های روز است که به دلیل وجود محدودیت در طرح و رنگ مدل های قدیمی پرده و به کمک تکنولوژی چاپ، امکان چاپ هر طرح و نقشی بر روی پرده وجود دارد. تنوع پارچه هایی که قابلیت چاپ روی آن ها وجود دارد بسیار زیاد است، از جمله پارچه های کتان، پارچه های حریر، پارچه های ساتن و بسیاری دیگر از پارچه‌ها قابلیت اجرای چاپ و تولید پرده چاپی با انواع طرح و نقش های سفارشی از آن ها وجود دارد. پرده های چاپی که به نام پرده های پانچ نیز معروف می باشند، همان طوری که در تصویر هم می بینید، دارای طرحی ساده و زیبا می باشند و همین سادگی نیز باعث شده تا بیشتر طرح چاپ روی آن به چشم بیاید و پیچیدگی ظاهری آن مانعی برای نمایش طرح نشود. سادگی طراحی پرده های پانچ باعث می شود تا این نوع پرده یکی از اصلی ترین گزینه ها برای نصب در خانه هایی با دکوراسیون مدرن به شمار بیاید. واقعیت این است که مدل پرده پانچ یک مدل شیک و ساده و مدرن است که بدون والان و تزیینات ویژه ای برای خانه تهیه می شود بنابراین اگر مدل چیدمان منزل شما به گونه ای است که تزیینات بیشتری می طلبد، شاید یک پرده پانچ کاملا ساده با یک طرح زیبا تناسب کاملی با دکوراسیون و لوازم و وسایل منزل شما داشته باشد.

پرده چاپی

جهت دریافت مشاوره در مورد پرده های چاپی و همچنین اطلاع از آخرین قیمت این پرده ها، با مشاورین ما در دکوراسیون ترنج در تماس باشید.

پرده چاپی

تفاوت پرده های چاپی و پرده های معمولی

پرده های قدیمی به صورت تار و پود هستند و به صورت کلی در آن ها با قرار گرفتن رنگ ها و نخ های مختلف طرح مورد نظر را تولید می کنند، اما پرده های چاپی در واقع یک پرده کاملا سفید هستند که به کمک دستگاه های چاپ پیشرفته طرح مورد نظر بر روی پرده قرار می گیرد. همین ویژگی موجب شده تا بتوانید از مدل های مختلف این نوع پرده های چاپی در اتاق ها و مکان های مختلف به راحتی استفاده کنید. با انتخاب یک طرح شکیل و مناسب می توانید روح تازه ای را در محیط بدمید.

مزایای پرده چاپی

مزیت اصلی پرده چاپی نسبت به سایر پرده ها این است که شما بدون هیچ محدودیتی، امکان انتخاب انواع طرح ها و رنگ ها را در اختیار دارید. البته این امکان در پرده چاپی با چاپ دیجیتال وجود دارد. شما می توانید از طرح های مدرن پرده های چاپی، طرح های سنتی این نوع پرده ها، طرح های ساده و مینیمال و یا طرح های کارتونی برای پرده اتاق کودک و یا دیگر طرح های این نوع پرده ها برای دکوراسیون داخلی منزل استفاده نمایید.

استفاده از طرح و نقش های زیبای فارسی و ایرانی در پرده های چاپی

پرده چاپی
پرده چاپی

موارد استفاده از پرده های چاپی

استفاده از پرده چاپی برای اتاق کودکان

قابلیت اصلی و منحصر به فرد پرده های چاپی امکان استفاده از هر نوع طرح و نقشی بر روی آن ها می باشد که این قابلیت خود بهترین گزینه برای استفاده از آن ها در طراحی دکوراسیون اتاق کودک می باشد. این قابیلیت به شما اجازه می دهد که برای دکوراسیون اتاق کودک پسر یا دختر خود متناسب با سن آنها از طرح های کودکانه زیبا و جذاب برای استفاده در پرده اتاق بهره ببرید. یکی از مهم ترین و اصلی ترین مزیت پرده های چاپی، شست و شوی آسان و راحت آنها و همچنین باز کردن و نصب آسان آنها نسبت به سایر پرده ها می باشد که این مزیت درصد انتخاب آنها برای استفاده در اتاق کودکان را بیشتر خواهد کرد.

استفاده از پرده چاپی برای محل کار

اگر شما صاحب برندی هستید که قصد ارتقا برند و محصولات خود را دارید، یک انتخاب هوشمندانه برای شما و ارتقاء برند و شرکتتان، استفاده از پرده های چاپی برای دفتر محل کار شما می باشد. با این کار شما قابلیت این را خواهید داشت که لوگو برند خود، یا بنر محصولات و یا شعار شرکت خود را بر روی این پرده ها به چاپ برسانید که با این کار تصویری ماندگار از برند خود در مجموعه کاریتان برای مشتریان به جای می گذارید.

×