فروش تخته چند لایی مالزی

فروش تخته چند لایه مالزی

تخته های چند لایی در انواع مختلفی هستند و زمانی رواج پیدا کردند که لازم بود که محصولات چوبی چند لایه باشند و در عین حال، نیازی به برش درختان وجود نداشته باشد.

تخته های چند لایی ضخیم بوده و برای موارد کاربرد بسیاری به کار می روند. تخته های چند لایه مالزی بسیار محکم بوده و می تواند برای موارد بسیار زیادی به کار برده شود. این نوع تخته ها نسبت به رطوبت، خوردگی، شکستگی، ساییدگی مقاوم هستند. شما می توانید چوب های تخته چند لایه مالزی را در ابعاد و طرح های گوناگونی را سفارش دهید.

تخته های چند لایه مالزی بسیار محکم بوده و ضد آب هستند و محکم هستند و در حال حاضر تخته های چند لایه مالزی وارد ایران می شوند که با استقبال بسیار زیادی مواجه شده است.

تخته های چند لایه مالزی باکیفیت است و می توان این نوع چوب ها را در بسیاری از صنایع استفاده کرد. این نوع تخته ها بسیار مقاوم بوده و می توان آن ها در بسیاری از موارد به کار برد.

تخته ها چند لایه، چند بخش دارند و بنابراین از استحکام لازم نیز برخوردارند. مسطح نبوده و می توان آن ها را در بسیاری از صنایع و موارد به کار برد. سبک بوده و وزن کمتری دارند. به سختی خمیده شده و انحنا پیدا می کنند.

نسبت به سرما و گرما و رطوبت و تغییرات دمایی مقاوم است  و بنابراین شما می توانید انتظار داشته باشید که ماندگاری بالایی دارند.

می توان آن ها را برای مصارف خانگی و صنعتی استفاده کرد و برای ساخت دکوراسیون داخلی و خارجی و انواع کف پوش مناسب بوده و می توان آن ها را با خیال راحت به کار برد.

شما می توانید تخته های چند لایه مالزی را در بخش های مختلف خانه و محل کار خود بکار ببرید.

×