فروش MDF ایزوفام ایرانی

فروش MDF ایزوفام ایرانی

شرکت ایزوفام یکی از معروف ترین شرکت های ایرانی است که در زمینه تولید مصالح ساختمانی بسیار معروف است.

این شرکت در زمینه تولید MDF  و نئوپان و محصولات چوبی سرمایه گذاری هایی کرده که محصولات این شرکت در سراسر ایران توسط شرک های ساختمانی و پوشش داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.

محصول MDF این شرکت باکیفیت است که براساس جدیدترین استانداردهای تولید محصولات چوبی تولید شده و در این زمینه جدیدترین ماشین آلات صنعتی پیشرفته جهت تولید محصولات چوبی خریداری و در محل کارخانه این شرکت نصب شده اند.

محصول  MDF شرکت ایزوفام، باکیفیت بوده و برای دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه مناسب است  فضای آشپزخانه را زیبا نشان می دهد.

این محصول در دما و فشار بالا پرس می شود و این شرکت در زمینه تولید محصول تمامی گواهینامه های مربوطه را داراست.

محصولات این شرکت متنوع بوده و در رنگ بندی های متنوعی وجود دارد و شما می توانید متناسب با فضای کاری خودتان، محصول مورد نظر را انتخاب کرده و آن را در منزل یا محل کار خود نصب کنید.

محصول MDF شرکت در رنگ بندی های مختلف وجود دارد که همگی کد بندی شده اند و شما با ارایه کد می توانید محصول مورد نظر خودتان را دریافت کرده و نمایندگی های این شرکت در سراسر کشور می توانند در محل مورد نظر شما، محصول خریداری شده شما را به کف زمین یا کابینت آشپزخانه نصب کنند.

محصول MDF شرکت ایزوفام ایرانی به ضخامت 16 میلی متر است و با رزین آغشته است. از دیگر محصولات چوبی این شرکت می توان به دیوارپوش و کف پوش اشاره کرد که در انواع مختلف طراحی و تولید می شوند.  محصولات MDF  ایران در برندهای فرامید، آذران کویر و تیسان طراحی و تولید می شوند.  مزایای ورق های تولید ایزوفام ایرانی بر هیچ کس پوشیده نیست.

×