فروش هایگلاس اشیک

فروش هایگلاس ایشیک

هایگلاس ایشیک معروف ترین برند ترکیه است که در منطقه صنعتی قاضی عینتاب ترکیه از سال 1981 شروع به کار کرد و امروزه به بیش از 50 کشور جهان محصولات خود را صادر می کند. این برند براساس تکنولوژی روز محصولات خود را تولید می کند که می تواند نیازهای خیلی از صنایع را برآورده کند.

هایگلاس ایشیک به ابعاد، طول ، 280 سانتی متر، عرض، 122 سانتی متر و ضخامت 16 میلی متر است که برند قابل قبول ترکیه در زمینه صنایع پوششی است.

ابعاد این محصول منحصربفرد و خاص بوده و در ابعاد دیگری عرضه نمی شود. تراکم چگالی این محصول بالا و قیمت مناسب داشته و در رنگ بندی های متنوعی عرضه می شود.

شما با این محصول می توانید منزل و محل کار خودتان را شیک کنید. برای ساخت کابینت آشپزخانه، پارکت و هر نوع پوشش دکوراسیون داخلی مناسب است.

فضای آشپزخانه را شیک نشان می دهد و در صورتی که با پارکت منزل همرنگ باشد، زیبایی منزل چندین برابر خواهد بود و همین امر باعث می شود که دکوراسیون خانه شیک تر و باکیفیت تر مشاهده شود. بنابراین ما به شما توصیه می کنیم که از این ماده برای دکوراسیون خانه و آشپزخانه استفاده کنید.

هایگلاس ایشیک نسبت به نور آفتاب مقاوم بوده و رنگ آن ثابت می ماند و ضد خش بوده و کیفیت محصول در مدت استفاده ثابت باقی می ماند. با محیط زیست سازگاری داشته و در 130 رنگ مختلف، رنگ بندی شده است.

این برند یک برند معروف ترکیه است که به کشور ایران نیز وارد می شود. این محصول در کشور آلمان تولید میشود که درخشان و باکیفیت است و به مدت 10 سال گارانتی تعویض را دارد.

این MDF بسیار باکیفیت بوده و در بسیاری از منازل و دفاتر اداری در ایران نصب شده و به دلیل باکیفیت بودن، مشتریان از آن استقبال کرده اند.

×