فروش هایگلاس AGE و AGT

فروش هایگلاس AGE و AGT

بهترین ورق های هایگلاس است که استحکام و مقاومت بالایی دارند. ایران بزرگترین تولیدکننده ورق های MDF  است البته مواد اولیه اصلی از کشورهای دیگر وارد می شود.

برند AGE یک ورق  MDF است که متنوع بوده و در طرح های مختلف ارائه می شود. صفحات هایگلاس AGE در کشور ترکیه نیز تولید می شود و بسیاری از مشتریان نسبت به این ورق ها تمایل بسیار زیادی دارند. در این میان ورق AGT در کشور ترکیه تولید می شود و در کشور دیگری این نوع ورق تولید نمی شود.

این نوع ورق ها، در مقابل خش و ساییدگی مقاوم بوده و در مقایسه با ورق های هایگلاس مقاومت و استحکام بیشتری دارند. در ابعاد 122 × 280 سانتی متری و به ضخامت 16 میلی متری تولید می شود.

این نوع ورق ها برای دکوراسیون داخلی منزل و به خصوص آشپزخانه مناسب بوده و موجب براق و شفاف به نظر رسیدن آشپزخانه می شوند و به همین دلیل برای پوشش کابینت آشپزخانه مناسب است و می تواند آشپزخانه را بهتر و شفاف تر نشان دهد.

نورگیر هستند و نور طبیعی خورشید را جذب کرده و آشپزخانه را شفاف و روشن نشان می دهد. ایران این نوع ورق ها را به صورت عمده تولید کرده و در حجم گسترده به کشورهای همسایه صادر می کند.

این نوع ورق ها براساس توجه به کمیت و کیفیت تولید می شوند و بنابراین این امکان فراهم شده که در کنار افزایش تولید، کیفیت نیز افزایش بیابد و ارتقاء یابد.

این نوع ورق ها شفاف هستند و می توانند چشمان هر بیننده ای را متحیر و شگفت زده می کنند. در رنگ بندی های مختلف و با کیفیت تولید می شوند.

شما می توانید به دلیل تنوع محصول می توانید محصول مورد نظر خود را از بین هزاران محصول انتخاب کنید.

×