دکوراسیون بهاری برای منزل

بهار را می توان زیبا ترین فصل سال دانست. فصلی سرشار از شادابی، نشاط و سرزندگی. در این فصل طبیعت رخت نو بر تن می کند و چه زیباست که در این فصل زیبا، ما نیز در دکوراسیون منزل خود تغییراتی ایجاد کرده و دکوراسیونی بهاری برای خانه ایجاد کنیم. بهار پر است از رنگهای شاد و ملایم بهاری مثل سبز، صورتی، بنفش، آبی آسمانی و… برای داشتن دکوراسیون بهاری و سرزنده در خانه می بایست از این رنگ ها در خانه استفاده کنیم.

مشاورین ما در دکوراسیون ترنج همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در مورد طراحی دکوراسیون بهاری برای خانه می باشند.

spring decoration دکوراسیون بهاری برای خانه در سال 1400

چگونه دکوراسیون بهاری در خانه ایجاد کنیم؟

در فصل بهار همه خواهان آوردن شادابی و نشاط به خانه خود هستند، اما سوالی که اکثرا مطرح می شود این است که چگونه بهار را به خانه بیاوریم؟ در اینجا با طرح چند ایده ساده و کاربردی برای همه خانه ها، مشاهده می کنیم که به سادگی می توان از زیبایی های این فصل در خانه استفاده کرد.

کنار زدن پرده ها و استفاده از نور طبیعی

با بلند شدن روزها در بهار و تابستان، ساده کار برای ایجاد شادابی و نشاط در خانه، کنار زدن پرده ها و باز کردن پنجره ها و استفاده از نور طبیعی و هوای آزاد در خانه می باشد.

استفاده از گل و گیاه در خانه

بهار فصل گل هاست. چند گلدان زیبا تهیه کنید و چند گیاه سبز آپارتمانی در آنها بکارید و در گوشه کنار خانه قرار دهید. همچنین با خرید چند شاخه گل و قرار دادن آن در یک گلدان زیبا روی میز اصلی خانه، می توانید روح تازه ای به خود و خانه تان ببخشید.

Spring ideas on decoration 3 دکوراسیون بهاری برای خانه در سال 1400

استفاده از رنگ های شاد در خانه

یکی دیگر از فعالیت هایی که برای شادابی و سرزنده کردن فضای خانه می توانید انجام دهید، استفاده از رنگ های شاد در وسایل خانه می باشد. تغییر ملحفه تخت و یا عوض کردن روکش کوسن مبل ها می تواند به زیبایی خانه در این فصل زیبا کمک دوچندان کند.

Spring ideas on decoration 4 دکوراسیون بهاری برای خانه در سال 1400 Spring ideas on decoration 5 953x1030 دکوراسیون بهاری برای خانه در سال 1400 Spring ideas on decoration 6 دکوراسیون بهاری برای خانه در سال 1400 Spring ideas on decoration 7 دکوراسیون بهاری برای خانه در سال 1400 Spring ideas on decoration 2 دکوراسیون بهاری برای خانه در سال 1400

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *