شرکت ترنج ارائه دهنده انواع خدمات کاغذ دیواری، پوستر کاغذی، پارکت، لمینت و اجرای انواع دکورهای فروشگاهی و کابینت های ام دی اف و چوبی با بهترین متریال و کمترین مبالغ در بین بازارهای مشابه می باشد و به کمک تیم مجرب خود انواع طراحی های مورد نیاز شما را جهت ایجاد محیطی متفاوت در خدمت شما عزیزان قرارد می دهد.

با وجودی که این روزها با ظهور تکنولوژی، بسیاری از نوشته ها از قالب کاغذ و کتاب های چاپی درآمده اند، اما همچنان هیچ چیزی جایگزین حس خوب ورق زدن صفحات کتاب برای ما نخواهد شد. قفسه های پر از کتاب همواره از محبوبیت زیادی در دکوراسیون داخلی برخوردار بوده اند. کتابخانه ها همانگونه که مکانی برای نمایش شخصیت ما هستند، به فضای اتاق نیز هویت می بخشند.

پس به جای انبار کردن کتاب های ارزشمندتان، نگاهی به این ایده های قفسه ی کتاب بیندازید.

در این مقاله 5 نوع دکوراسیون کتابخانه در منزل را برای شما گردآوری کرده ایم:

۱. قفسه کتاب در بالای میز کار

اگر تصمیم دارید بخشی از فضای منزل تان محل کار تان باشد و فضا تنگ و کوچک است، قفسه را بالای میز تان تا سقف نصب کنید و برای دسترسی به طبقات بالا از نردبان استفاده کنید.

chidaneh 31337 transitional home office 7 کتابخانه ها در دکوراسیون منزل

۲. قفسه کتاب در اطراف ورودی

اگر فضای زیادی در اطراف درگاه ورودی منزل تان دارید، یک قفسه ی توکار فضایی مناسب برای جا دادن کتاب های شما فراهم می آورد.

2 4 کتابخانه ها در دکوراسیون منزل

۳. کتابخانه در اتاق خواب

با قصه ها و داستان های جذاب در کتابخانه ی اتاق خواب تان، یک خواب رویایی را تجربه کنید. این کتابخانه ی دیواری با کتاب های رنگارنگ، فضای این اتاق خواب را روح بخشیده است.

contemporary bedroom 1 6 کتابخانه ها در دکوراسیون منزل

۴. کتابخانه و قفسه کتاب در راهرو

دیوار راهرو معمولا تنها دیواری در منزل است که بی استفاده می ماند. پس می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای جای دادن قفسه های کتاب باشد. البته به این نکته توجه کنید که چون راهروها اغلب باریک و تاریک هستند، بهتر است این قفسه ها در دیوار ساخته شوند تا مزاحمتی در مسیر ایجاد نکنند. از نورپردازی مناسب برای این فضا نیز غافل نشوید.

beach style hall کتابخانه ها در دکوراسیون منزل

۷. قفسه کتاب در زیر پله

این قفسه ی زیر پله ثابت می کند که شما از هر گوشه و کنار فضای منزل تان می توانید برای اندوختن کتاب ها و وسایل دیگر استفاده کنید.

dad1bcc701293a7c 9718 w800 h535 b0 p0 rustic kitchen 0 کتابخانه ها در دکوراسیون منزل