خرید انواع کاغذ دیواری های مدرن

خرید کاغذ دیواری در تهران

خرید کاغذ دیواری برای منزل یا محل کار در تهران نیز همچون سایر نقاط کشور همچنان از رونق بالایی برخوردار است. کاغذ دیواری، پوشش تزیینی برای پوشاندن دیوارهای داخلی انواع ساختمان های مسکونی، تجاری و سایر ساختمان هاست که به صورت رول و یا متری می توان آن را خریداری نمود و با چسب مخصوص و به صورت عمودی بر روی دیوارها چسباند. کاغذ دیواری یکی از تکنیک های مهم در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان به شمار می رود و طرح های متنوعی از آن در بازار موجود است.

در گروه دکوراسیون ترنج فروش انواع مدل های کاغذ دیواری در طرح های متنوع قابل عرضه به شما مشتریان گرامی می باشد.

فروش کاغذ دیواری در تهران

جهت دریافت مشاوره برای خرید کاغذ دیواری مدرن و یا اطلاع از قیمت فروش کاغذ دیواری ها، با مشاورین ما در دکوراسیون ترنج تماس بگیرید.

خرید انواع کاغذ دیواری مدرن

کاغذ دیواری، از خطوط راه راه شاداب تا کاغذ های با طرح منظره، در ایجاد احساس خاص در افراد، بسیار سریع هستند. آن ها یک اتاق تاریک و بی حس را شاداب و پر از احساس می کنند. یکی از مزایای خرید کاغذ دیواری برای منزل و یا محل کار، پوشاندن ایراد ها و همچنین دیوارهای ناهموار می باشد. گروه معماری و طراحی دکوراسیون داخلی ترنج در تهران در کنار سایر خدمات دکوراسیون امکان فروش، عرضه و نصب انواع مدل های کاغذ دیواری را برای شما عزیزان فراهم می کند.

خرید کاغذ دیواری

انتخاب طرح کاغذ دیواری

برای خرید کاغذ دیواری دانستن یکسری نکات در انتخاب طرح و نقش کاغذ دیواری تاثیر بسزایی دارد. نوع نوع طرحی که انتخاب می کنید کاملاً به سلیقه شما و نوع دکوراسیون اتاقتان بستگی خواهد داشت. اگرچه راهنمای مشخصی برای آسان نمودن کار انتخاب طرح وجود ندارد. در یک اتاق نشیمن استفاده از یک طرح ساده یا یک کاغذ کاملاً ساده (مثل کاغذی که برای شبیه سازی یک رنگ دکوری ساخته شده) مناسب تر است. نقشه های قوی و مشخص می توانند گیج کننده باشند و برای نقاشی ها و عکس ها پس زمینه مناسبی ایجاد نکنند. قبل از خرید کاغذ دیواری برخود لازم می دانیم تا نکاتی را برای شما ارائه کنیم تا بهترین تصمیم را در خریدتان بگیرید:

  • کاغذهای دیواری تیره عموماً باعث می شوند که اتاق کوچک تر به نظر برسد.
  • خطوط افقی فضا را وسعت یافته به نظر خواهند رساند.
  • تصاویر کوچک، شکلهای هندسی ریز، خطوط راه راه، پنل های مصنوعی، نقش های خطی، گل های کوچک یا شکل های انتزاعی مدرن را می توان در اتاق های خواب به کار برد.
  • تصاویر کوچک انتخاب خوبی برای یک اتاق خواب کوچک هستند.
  • نقش های باز تر در فضاهای بزرگتر بهترین شکل به نظر می‌رسند.

تکنیک های چاپ کاغذ دیواری شامل چاپ مسطح (Surface)، کلیشه ‏ای (Gravure)، سیلک اسکرین (Silk Screen) و چاپ دورانی (Rotary) است.

کاغذ دیواری معمولا به صورت رول فروخته می شود. و جهت چسباندن آن از چسب مخصوص استفاده می شود.

طرح های مورد استفاده در کاغذ دیواری ها به 3 صورت می باشند:

1- چاپ مسطح طرح هایی می باشند، که مانند یک نقاشی دارای تصویر مشخصی هستند.

2- طرح هایی تحت عنوان Wall Stickers یا کاغذ خود چسب یا چسبانک دیواری

3- طرح هایی که از بافت های گرافیکی (نقش های کوچکی که تکرار می شوند) به وجود می آیند.

یکی از خدمات گروه دکوراسیون ترنج فروش کاغذ دیواری در تهران می باشد.

ترنج آرک واقع در شهرک غرب تهران همواره آماده استقبال از شما مشتریان گرامی خواهد بود.

جهت برقراری ارتباط با گروه دکوراسیون ترنج از طریق شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

02188560619 –

09123763349 – 09124080097

×