کف پوش pvc

ویژگی های کف پوش pvc

کفپوش از جنس PVC است  و یا به عبارتی پلاستیکی می باشد و از امتیازات آن قابل شستشو بودن آن است،   کفپوش در ابعاد مستطیلی تقریبا در ابعا 15 سانتیمتر عرض و 90 سانتیمتر طول در بازار موجود می باشد،    کفپوش را برای نصب به کف می چسبانند،    کفپوشها دارای ضخامت 2 و 3 میلیمتر می باشند، نصب کفپوش نسبت به لمینت زمان بیشتری می برد،   کفپوش ها را معمولا در فضاهای اداری و تجاری استفاده می کنند که نیاز به شستشوی مداوم است، در منازل مسکونی معمولا فقط در آشپزخانه ها که احتمال ریزش آب همواره وجود دارد نصب می شود، بلافاصله پس از نصب کفپوش میتوان اسباب را روی آن چید، از نظر قیمت کفپوش از لمینت ارزان تر است اما به دلیل گران تر بودن اجرت نصب و زیر سازی، نهایتا قیمت تمام شده  کفپوش و لمینت  بسیار به هم نزدیک است، البته با توجه به این نکته که کفپوش کف زیرین خود را خراب میکند و قابلیت کندن و نصب مجدد در فضایی دیگر را ندارد و همچنین از نظر زیبایی نسبت به لمینت در رده پائین تری قرار دارد.

ونسل جدید کف پوش و لمینت برند ADO ترکLVT
باخاصیت ضدآب و نصب آسان

پارکت کفپوشی از ارکت لمینت ado ازجنس 80 % پودر سنگ و 20 % VINYL تشکیل شده است که در فضاهای داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد .

شرکت ترنج ارئه دهنده نسل جدیدی از کفپوش های لاکچری می باشد که با نام پارکت LVT از برند ADO.FLOOR عرضه می شود .پارکت LVT مخفف واژه
، LUXURY VINYL TILE می باشد .

پارکت لمینت LVT ازجنس 80 % پودر سنگ و 20 % VINYL تشکیل شده است که به همین خاطر از ویژگی هایی بارزز آن می توان به ضد آب بودن و سایلنت بودن آن اشاره کرد .

این محصول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و دارای طرح های متنوع از جمله طرح چوب و پارکت و سنگ می باشد
که به فضای شما گرما و راحتیی میی بخشد .پارکت LVT از تمامی خصوصیات و ویژگی هایی که از یک پارکت با مشخصه های متفاوت انتظار داریم را به دلیل برخوردار بودن از رنگ ها و بافت های متنوع و هارمونی های همگون ، برخوردار است .

توضیحات

پارکت LVT به دلیل طرح های متنوع و منحصر به فرد تأثیر به سزایی در طراحی داخلی دارد و پارکت LVT باعث به وجود آمدن فضای گرم و راحت می شود .

پارکت ado دارای رنگ ها و بافت های متنوع و هارمونی آنها سبب همگون بودن با هر آنچه که از یک پارکت با مشخصه های متفاوت انتظار داریم ، میشود .پارکت لمینت LVT محصول کشور ترکیه است .

پارکتLVT از ترکیب 8 لایه ساخته شده است و از 80 % پودر سنگ و 20 % VINYL تشکیل شده است که به همین خاطر از ویژگی های بارز این پارکت لمینت می توان به ضد آب بودن این محصول و قابلیت استفاده بودن آن در فضاهایی که در ارتباط مستقیم با رطوبت و آب هستند ، اشاره کرد .به دلیل جنس پارکت لمینت LVT ، این محصول دارای قابلیت انعطاف بالایی است و به شما این امکان را می دهد که در دیواره ها و فضاهای منحنی شکل نیز مورد استفاده قرار گیرد . همچنین به دلیل برخوردار بودن از ویژگی سایلنت بودن در هنگام نصب نیازی به استفاده از فوم سایلنت در زیر سازی آن نمی باشد .

این محصول دارای محافظ سطحی است و از دوام بالا و مقاومت بالایی در برابر تردد افراد برخوردار است . از دیگر ویژگی های بارز این محصول می توان به غیر قابل احتراق بودن و عایق حرارت و صدا بودن آن اشاره کرد . همچنین پارکت لمینت LVT در برابر انواع لکه ها و آلودگی ها مقاوم است و کلیک های استفاده شده در این پارکت ها دارای مقاومت کشویی بالایی هستند .

نحوه نصب پارکت LVT از برند ADO FLOOR :

برای نصب پارکت LVT ، به دلیل سایلنت بودن این پارکت لمینت ها نیازی به استفاده از فوم سایلنت به منظور جلوگیری از ایجاد صدا در هنگام راه رفتن ، نیست .پارکت لمینت ها دارای کلیک های نر و مادگی هستند که در هنگام نصب این کلیک ها در هم قفل می شوند و نیازی به استفاده از چسب و موارد دیگر در نصب این پارکت لمینت ها نیست .این کفپوش با دو ضخامت 2.5 میلی متر و 5 میلییی متری عرضه می گردد .

طرح ها و نمونه های موجود کف پوش pvc

جهت سفارش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

02188697063 – 02188560493 – 02188560514 – 02188575378

09123763349 – 09124080097 – 09121887579

×