پارکت آلمانی

انواع پارکت های آلمانی

کشور آلمان یکی از تولید کنندگان مطرح پارکت و لمینت در دنیا محسوب می شود به گونه ای که همیشه بهترین و مرغوب ترین پارکت ها و لمینت ها ساخت آلمان می باشند. پارکت آلمانی از بهترین کیفیت برخوردار می باشد. از مهمترین مزایای پارکت های آلمانی دوام بالا، مرغوبیت جنس و محبوبیت زیاد آن در بین متقاضیان می باشد. اگر به دنبال یک کف پوش زیبا، بادوام و درجه یک برای خانه و یا محل کار خود هستید، پیشنهاد ما استفاده از پارکت لمینت های آلمانی برای شما می باشد، چرا که پارکت ها و لمینت های آلمانی را می توان بهترین کفپوش ها در دنیا دانست.

پارکت های آلمانی در طرح های متنوع توسط دکوراسیون ترنج ارائه می گردد. در بین پارکتهای آلمانی سه برند محبوب تر است، که دکوراسیون ترنج نیز این برندها را ارائه می کند.

خرید پارکت آلمانی

جهت انجام مشاوره برای خرید هر نوع پارکت و لمینت و اطلاع از آخرین قیمت ها، با مشاورین ما در دکوراسیون ترنج تماس بگیرید.

پارکت آلمانی

بهترین پارکت های آلمانی

پارکتهای آلمانی همانطور که در بالا اشاره کردیم، در برندهای گوناگونی ارائه می گردد. اما برخی برندهای این پارکتها از محبوبیت و تقاضای بیشتری نسبت به سایرین برخوردار اند که در زیر به آنها اشاره شده:

برخی برندهای مطرح و محبوب پارکت آلمانی

  1. پارکت باراباس آلمانی
  2. پارکت باراباس آلمانی
  3. پارکت ایگر آلمانی

گروه معماری و طراحی دکوراسیون داخلی ترنج به عنوان ارائه دهنده انواع خدمات دکوراسیون امکان فروش و نصب انواع پارکت و لمینت را برای شما مشتریان گرامی دارد. جهت مشاواره با ما تماس بگیرید.

یکی از خدمات گروه دکوراسیون ترنج فروش و نصب انواع پارکت آلمانی می باشد.

ترنج آرک واقع در شهرک غرب تهران همواره آماده استقبال از شما مشتریان گرامی خواهد بود.

جهت برقراری ارتباط با گروه دکوراسیون ترنج از طریق شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

02188697063 – 02188560514 – 02188575378

09123763349 – 09121887579

×