دکوراسیون سرویس بهداشتی

طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی

سرویس های بهداشتی و خصوصاً حمام از مکان های خصوصی در خانه به شمار می رود که به ندرت احتمال دارد، مورد استفاده مهمانان قرار گیرد، با این حال توجه به چیدمان و دکوراسیون حمام و دکوراسیون سرویس بهداشتی و روشویی ودستشویی مانند سایر نقاط خانه دارای اهمیت است.

در خانه های ایرانی امروزه، یک توالت ایرانی برای دستشویی مهمان و یک توالت فرنگی در حمام تعبیه می شود. سرویس های درون اتاق خواب هم ممکن است توالت ایرانی یا فرنگی و یا هر دو را دارا باشد. به دلیل فضای کم سرویس ها، در اغلب آپارتمان ها وان از حمام حذف شده است. بهتر است مکان سرویس بهداشتی در نزدیکی درب ورودی یا نزدیکی اتاق خواب باشد. خانم های با سلیقه معمولا برایشان اهمیت بسزایی دارد که سرویس بهداشتی و حمامشان را متفاوت و زیبا جلوه دهند.

استفاده از چوب در دکوراسیون سرویس بهداشتی

از آنجائیکه اکثر سرویس های بهداشتی کوچک بوده و دارای فضای کافی برای لوازم مورد نیاز نیست لذا استفاده از کمد، کابینت و شلف توسط طراحان و معماران داخلی توصیه می گردد. با توجه به اینکه کمد و کابینت باعث گرفته شدن فضای داخلی سرویس بهداشتی می شوند و عملا کاربرد زیادی ندارد به کار بردن شلف در سرویس بهداشتی یک انتخاب ایده آل به شمار می رود. در صورت طراحی و نصب شلف برای دکوراسیون سرویس بهداشتی علاوه بر امکان نگهداری لوازم و وسایل مورد نیاز در آن فضای زیادی همانند انواع کمد و کابینت را اشغال نمی نماید. از مدرن ترین، لاکچری ترین و شیک ترین شلف ها و قفسه ها، شلف های ساخته شده با چوب طبیعی در دکوراسیون سرویس بهداشتی می باشند.


طراحی لاکچری ترین مدل های سرویس بهداشتی در دکوراسیون ترنج

با مشاهده مدرن ترین و جدیدترین مدل دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام در سایت ترنج آرک زیبایی را به خانه خود ببرید. شعار خلق طرح هایی جدید است و نه الگو برداری از طرح های دیگران به همین سبب معتقد هستیم با ما می توانید بهتر و سریع تر دیده شوید چرا که طرح هایی که برایتان انتخاب خواهیم کرد را تا به حال نمونه ان در جایی اجرا نشده است و در واقع شما اولین نفری هستید که از طرحی که برایتان پیاده سازی می کنیم استفاده خواهید کرد.در این خصوص و برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت نمایید. ما پیشنهاد می کنیم حتما یک بار به دفتر شرکت ترنج آرک مراجعه کرده و از آخرین طرحهای اجرا شده ودستاوردهای شرکت بازدید به عمل آورید.

طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی

×