طراحی و ساخت انواع کابینت های مشکی

کابینت مشکی را می توان یکی از کابینت های پرطرفدار در میان رنگ های موجود برای کابینت مدرن آشپزخانه دانست که از محبوبیت بالایی در میان افراد، برخوردار است. از آنجایی که رنگ های تیره باعث کوچک جلوه دادن محیط می شوند و کابینت با رنگ مشکی برای آشپزخانه های کوچک توصیه نمی شود، اما این رنگ همچنان طرفداران زیادی داشته و برای آشپزخانه ای بزرگ و مدرن به همراه استفاده از رنگی روشن، ترکیبی فوق العاده برای آشپزخانه ای به سبک مدرن پدید می آورد. در طراحی به سبک مدرن برای آشپزخانه های بزرگ و لاکچری، استفاده از رنگ های تیره مات یا خنثی به صورت غالب و رنگی روشن به صورت اندک برای کابینت ها باعث چشم نوازی آشپزخانه در میان خانه می شود.

طراحی و ساخت انواع کابینت های با رنگ مشکی و تیره

تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا با مزیا و معایب کابینت های با رنگ مشکی و تیره بیشتر آشنا شوید.

black cabinet 02 کابینت مشکی مدرن

از آنجایی که رنگ سیاه یا مشکی در اکثر جوامع رنگی دلگیر و به وجود آورنده غم است، به همین دلیل استفاده از آن در کابینت آشپزخانه رواج زیادی ندارد. اما اگر همین رنگ را به صورت هوشمندانه با یک رنگ روشن مثل سفید یا طوسی برای کابینت آشپزخانه به کار ببریم و یک نورپردازی حرفه ای برای آن طراحی کنیم، صاحب یک کابینت مشکی مدرن فوق العاده لاکچری برای آشپزخانه خود می شویم که نظیر آن در کمتر خانه ای یافت می شود.

جهت انجام مشاوره برای سفاری انواع کابینت با رنگ مشکی با مشاوران ما در ارتباط باشید

نورپردازی در کابینت مشکی

یکی از مهمترین بخش ها در جذاب ساختن کابینت مشکی آشپزخانه، به کار بردن نورپردازی حرفه ای برای کابینت هاست. نورپردازی برای کابینت های سیاه رنگ باعث به وجود آمدن تعادل در رنگ فضا می شود و آشپزخانه را از یک رنگی بیرون می آورد و فضایی لاکچری پدید می آورد. در آشپزخانه ای به سبک مشکی استفاده از متریال های چوب و فلز در تزیین کابینت می تواند نیز می تواند باعث زیبایی دوچندان کابینت ها شود.

2 پاسخ
  1. %name کابینت مشکی مدرن
    Ali گفته:

    بله دقیقا به همین صورته، یکی از موارد پر کاربرد استفاده از کابینت هایی با رنگ مشکی در خانه هایی با رنگ های متضاد سیاه و سفید هست. ممنون از نظر خوب شما

    پاسخ

تعقیب

  1. البته از این نکته نباید چشم پوشی کرد. در دکوراسیونی با رنگ های متضاد سفید و مشکی می توان از کابینت های مشکی مدرن برای آشپزخانه استفاده کرد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *