تفاوت کابینت انزو و ممبران در چیست؟

قبل از بیان تفاوت های بین دو کابینت انزو و ممبران لازم است تا به تعریف این دو کابینت بپردازیم.

کابینت ممبران

کابینت وکیوم یا ممبران نوعی کابینت کلاسیک است که از دو بخش مغزی و روکش تشکیل شده است. مغزی ها معمولا از جنس MDF هستند و روکش ها از جنس PVC می باشند. هوای مابین روکش و مغزی این کابینت ها توسط دستگاه های CNC گرفته شده و اصطلاحا این کابینت ها وکیوم می شوند.

کابینت انزو

 مدل کابینت انزو در ابتدا توسط شرکت ایتالیایی Zentique طراحی و ساخته شد. کابنیت انزو هم به مانند کابینت ممبران از دو بخش MDF به عنوان مغزی و PVC به عنوان روکش تشکیل شده است. اما این کابینت و کابینت ممبران دارای تفاوت هایی با یکدیگر هستند که در ادامه به آن ها می پردازیم.

جهت انجام مشاوره برای سفاری انواع کابینت های انزو و ممبران با مشاوران ما در ارتباط باشید

enzo vs membrane cabinets تفاوت کابینت انزو و کابینت ممبران

مهمترین تفاوت های کابینت انزو و ممبران

تفاوت در ضخامت ها

می توان گفت مهم ترین تفاوت کابینت انزو و ممبران، تفاوت در ضخامت آنهاست. به این صورت که ضخامت کابینت های ممبران نهایتا مابین 16 الی 18 میلیمتر است اما ضخامت کابیت انزو 25 میلیمتر می باشد.

تفاوت در لبه درب ها

تفاوت دیگر کابینت انزو و ممبران در لبه ها می باشد. کابینت های انزو از 4 طرف توسط دستگاه CNC تراش می خورند و ضخامت لبه های آنها از ضخامت لبه های کابینت های ممبران کمتر می باشد.

تفاوت در رنگ

یکی دیگر از تفاوت های کابینت های انزو و ممبران، تفاوت در رنگ آن ها می باشد. رنگ کابینت های انزو سفید و سفید براق می باشد اما کابینت های ممبران دارای رنک های متنوعی می باشند.

تفاوت در قیمت

قیمت کابینت های انزو به دلایل مختلفی از جمله جنس و متریال های مصرفی در آن و همچنین میزان کار بیشتری که روی آنها انجام می شود، بیشتر از کابینت های ممبران می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *