شرکت ترنج ارائه دهنده انواع خدمات کاغذ دیواری، پوستر کاغذی، پارکت، لمینت و اجرای انواع دکورهای فروشگاهی و کابینت های ام دی اف و چوبی با بهترین متریال و کمترین مبالغ در بین بازارهای مشابه می باشد و به کمک تیم مجرب خود انواع طراحی های مورد نیاز شما را جهت ایجاد محیطی متفاوت در خدمت شما عزیزان قرارد می دهد.

در این مقاله برخی انواع دکوراسیون تختواب کودک را برای شما گردآوری کرده ایم.

تختخواب اتاق کودک با طرح توپ فوتبال

kids bed design 3 5 ایده برای دکوراسیون تختخواب اتاق کودک

در این طراحی برای تخت خواب اتاق کودک از ایده ی فوتبالی بهره گرفته شده است. اما همان طور که می بینید توجه به سلایق کودک از وظایف والدین در ایجاد محیطی مناسب برای کودک است تا بتوان با کمک ایده های از این دست به شکلی ملموس به روحیات کودکی فرزند خود توجه نشان بدهند و به کودک این فرصت داده شود تا در این طراحی شریک شود و از ایده اجرا شده برای اتاق خود لذت ببرد.

تختخواب اتاق کودک با طرح کامیون

kids bed design 4 5 ایده برای دکوراسیون تختخواب اتاق کودک

در این اتاق خواب برای تخت خواب کودک از ایده ی کامیون استفاده شده است که بسیار منحصر به فرد و خاص است. این طراحی بسایر خلاقانه انجام شده است. کودک با قرار گیری در این اتاق خواب سرگرم می شود و از محیط لذت می برد و ساعت های متمادی را می تواند بدون احساس خستگی و کسالت در این محیط سپری نماید. به کلیه عناصر نیز به میزان کافی دقت شده است . در طراحی پنجره نیز یک ایده خاص و زیبا صورت گرفته است.

تختخواب اتاق کودک با طرح ماشین مسابقه

kids bed design 6 5 ایده برای دکوراسیون تختخواب اتاق کودک

در طراحی این تخت خواب برای دکوراسیون اتاق کودک از ماشین مسابقه الهام گرفته شده است. این طراحی به وفور مورد استقبال کودکان قرار گرفته است. جذابیت این تخت خواب به کودک این امکان را می دهد که زمان زیادی را صرف بازی در اتاق خواب نماید.

تخت خواب اتاق کودک با طرح خانه روستایی

kids bed design 10 5 ایده برای دکوراسیون تختخواب اتاق کودک

در این طراحی که برای تخت خواب در اتاق کودک صورت گرفته است از ایده ی بسیار زیبا برای طراحی استفاده شده است. در این ایده برای تاثیر بیشتر تخت خواب نوزاد که به شکل یک خانه ی روستایی اجرا شده است از طراحی دیواری بسیار زیبایی با ایده ی مزرعه استفاده شده که این اتاق خواب را بسیار خاص و چشم گیر کرده است.

این اتاق برای نوزاد و والدین وی هنگامی که در این محیط قرار می گیرند جذاب و بسیار دلنشین است. آن چه مهم است این است که بر اساس تحقیقات انجام گرفته شده محققان معتقدند که نوزاد توانایی درک محیط پیرامون خود را دارد و از این رو توجه به محیط زیست نوزاد و کودک و ایجاد اتاق خوابی مناسب و زیبا با در نظر گرفتن این مسئله بسیار حائز اهمیت است.

تخت خواب اتاق کودک با طرح قایق

kids bed design 13 5 ایده برای دکوراسیون تختخواب اتاق کودک

در طراحی تخت خواب کودک برای این اتاق خواب از قایق الهام گرفته شده است که بسیار زیبا نیز اجرا شده است. طراحی صورت گرفته برای دیوار اتاق خواب، کودک را در تجسم محیط ساحل و دریا یاری می دهد و رنگ و طرح اتاق خواب در کودک ایجاد حس آرامش و امنیت را به وجود می آورد. این طراحی بسیار چشم گیر با کمک طراح دیواری آن بسیار زیبا و خاص ایجاد شده است.