شرکت ترنج ارائه دهنده انواع خدمات کاغذ دیواری، پوستر کاغذی، پارکت، لمینت و اجرای انواع دکورهای فروشگاهی و کابینت های ام دی اف و چوبی با بهترین متریال و کمترین مبالغ در بین بازارهای مشابه می باشد و به کمک تیم مجرب خود انواع طراحی های مورد نیاز شما را جهت ایجاد محیطی متفاوت در خدمت شما عزیزان قرارد می دهد.

قطعا یک مغازه یا فروشگاه اسباب بازی فروشی جایی است مورد علاقه کودکان که در آنجا بیشتر از مکان های دیگری به همراه والدین خود حضور دارند. بنابراین بهتر است نحوه ی چیدمان، طراحی داخلی و دکوراسیون مغازه اسباب بازی فروشی باید به گونه ای انجام شود که مهمتر از همه باب سلیقه کودکان باشد، دست و پا گیر نباشد و همه ی وسایل به راحتی در معرض دید باشند؛ جوری که باعث سر در گم شدن فروشنده و خریدار نشوند.

LO hamleys دکوراسیون مغازه اسباب بازی

رنگ بندی و نورپردازی دکوراسیون مغازه اسباب بازی فروشی

علاوه بر موارد ذکر شده، در دکوراسیون مغازه اسباب بازی، رنگ بندی و نورپردازی مغازه نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به طور مثال می توانید در کل از رنگ پس زمینه ی سفید متمایل به خاکستری روشن استفاده نمایید که این رنگ به تنهایی نور را نیز به خوبی منعکس می کند و همچنین موجب بهتر دیده شدن اسباب بازی ها و لوازم مورد نیاز کودکان خواهد شد. همانطور که می دانید در اسباب بازی های کودکان از رنگ های شاد و وسایل رنگارنگ بیشتر استفاده می شود. بنابراین بهتر است از یک رنگ خنثی برای مثال در دیوار ها و قفسه ها و حتی کف فروشگاه، برای دید بهتر استفاده نمایید.

179033 986 دکوراسیون مغازه اسباب بازی

فضای انرژی بخش

طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه یا مغازه اسباب بازی و لوازم سرگرمی خردسالان و کودکان باید انرژی مناسب برای آن گروه هدف را داشته باشد. کودکان علاقمند به فضاهای شلوغ و رنگارنگ بوده و از آن لذت زیادی میبرند. فضاهایی با تنوع رنگ و فرم و استفاده از موزیک در بخشهای مختلف دکوراسیون داخلی مغازه اسباب بازی فروشی برای کودکان جذاب بوده و حواس آن ها را درگیر محیط میکند.

در تصویر زیر کار دکوراسیون مغازه اسباب بازی و کتاب فوشی از گروه طراحی داخلی serrano + baquero arquitectos، اسپانیا را می بینید که یک انبار قدیمی در شهر سویل، اسپانیا را بازسازی نموده و طراحی داخلی کتابفروشی را نیز برای آن انجام داده اند. از آن جا که این ساختمان قدیمی با مساحت ۴۱۲ متر مربع، در طی این سال ها دستخوش تغییرات بسیاری بوده، به همین جهت برای طراحی داخلی کتاب و اسباب بازی فروشی، از سازه ی اصلی و سبک صنعتی استفاده نمودند.

toy stores Tehran3 دکوراسیون مغازه اسباب بازی

استفاده از متریال های مناسب

یکی دیگر از عوامل مهم و تاثیر گذار در دکوراسیون مغازه اسباب بازی فروشی استفاده از متریال های نرم در گوشه و کنار مغازه می باشد. معمولا در فضاهایی که کودکان تردد بیشتری دارند استفاده از متریال های خشک و زبر توصیه نمی شود.