طراحی و ساخت کابینت مدرن سفید و طوسی

مدل کابینت مدرن سفید و طوسی یکی از زیبا ترین و جذاب ترین ترکیب رنگ ها در میان کابینت های مدرن و امروزی می باشد. رنگ سفید برای کابینت آشپزخانه را می توان همیشگی ترین رنگی که هیچ وقت از مد نیوفتاده و همیشه رنگی شیک و زیباست، نام برد. رنگ طوسی یا همان خاکستری هم که از طیف رنگ های بین سیاه تا سفید به وجود آمده نیز یکی از رنگ های فوق العاده لاکچری برای هر قسمت از خانه می باشد. استفاده از دو رنگ سفید و طوسی در مدل کابینت های مدرن برای آشپزخانه های امروزی ترکیبی بی نظیر در آشپزخانه پدید می آورد که چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند.

جهت مشاوره و یا سفارش طراحی و ساخت انواع کابینت های مدرن سفید و طوسی با مشاوران ما در دکوراسیون ترنج تماس بگیرید.

modern white and gray cabinets 01 کابینت مدرن سفید و طوسی

چگونگی طراحی کابینت مدرن سفید و طوسی

همانطور که در عکس بالا مشاهده می کنید، در ساخت مدل کابینت مدرن سفید و طوسی برای آشپزخانه، معمولا از دستگیره استفاده نمی شود و از یراق آلات فشاری برای باز و بسته کردن درب ها استفاده می گردد که این کار باعث زیبایی دوچندان کابینت ها می شود. همچنین ساخت طاقچه هایی با ارتفاع و عرض های مختلف همانند تصور بالا، جهت قرار دادن وسایل دکوری برای نمای سمت هال و پذیرایی کابینت ها باعث به وجود آوردن فضایی زیبا در ورودی آشپزخانه می شود.

نورپردازی در کابینت های مدرن سفید و طوسی

نورپردازی را می توان یکی از عوامل پر اهمیت و تاثیر گذار بر زیبایی کابینت های مدرن آشپزخانه برشمرد. امروزه دیگر نورپردازی برای آشپزخانه، فقط به نصب چراغ ها و لوسترهای گران قیمت در آشپزخانه ختم نمی شود، بلکه استفاده از چراغ های LED به صورت نور مخفی در بین کابینت ها و روشن کردن فضای بین کابینت های بالا و پایین، نقش بسزایی در زیبایی کابینت های آشپزخانه دارند. در آشپزخانه ای با مدل کابینت های سفید و طوسی بهتر است که در بین کابینت ها هم از ترکیب این دو رنگ و یا رنگ هایی هم خانواده و یا مکمل این دو رنگ استفاده شود که بعد از انجام نورپردازی روی آنها، شاهد فضایی بسیار زیبا و لاکچری در آشپزخانه باشیم.

همانطور که در یکی از پروژه های ما در عکس پایین پیداست، علاوه بر استفاده از چراغ سقفی زیبا و هالوژن ها برای سقف آشپزخانه، از نورهای مخفی برای بین کابینت ها نیز استفاده شده است. نکته دیگری که در عکس پایین می توان به آن اشاره کرد، استفاده از همان رنگ طوسی برای بین کابینت ها می باشد، که با طراحی و اجرای نورهای مخفی، فضایی بسیار زیبا و بی نظیر در آشپزخانه ای به سبک مدرن پدید آورده ایم.

modern white and gray cabinets 02 کابینت مدرن سفید و طوسی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *