12965726 1041614229240066 1599153151 n 1 تخت جک دار یا تاشو

شرکت ترنج ارائه دهنده انواع خدمات کاغذ دیواری، پوستر کاغذی، پارکت، لمینت و اجرای انواع دکورهای فروشگاهی و کابینت های ام دی اف و چوبی با بهترین متریال و کمترین مبالغ در بین بازارهای مشابه می باشد و به کمک تیم مجرب خود انواع طراحی های مورد نیاز شما را جهت ایجاد محیطی متفاوت در خدمت شما عزیزان قرارد می دهد.

یکی از بزرگ ترین مشکلات خانه های کوچک به خصوص در فضای اتاق خواب ، عدم وجود کمد مناسب برای نظم دهی لوازم و وسایل مختلف در فضای اتاق خواب می باشد ، که با توجه به کوچک بودن فضا امکان استفاده از کمد و درآور مجزا در فضای چنین اتاق هایی وجود ندارند. بنابر این بهترین ایده برای طبقه بندی و نظم دهی فضای اتاق خواب ها می تواند استفاده از فضای تخت ها باشد.

در این مطلب می خواهیم پاسخ سوال یکی از همراهان دکوراتور در رابطه با استفاده از تخت جک دار یا تاشو در فضای اتاق خواب را با شما در میان بگذاریم ، شاید این سوال دغدغه شما عزیزان هم باشد ، پس با ما همراه  باشید .

سوال

من اتاق خواب خیلی کوچکی دارم که متاسفانه فاقد کمد دیواری میباشد و فضایی برای قرار دادن کمد ندارم. برای جای دادن رختخواباستفاده از سرویس خواب جک دار و یا تخت تاشو به ذهنم رسید . می خواستم بدانم از لحاظ کیفیت و ظاهر کدام مدل بهتر است؟ لطفا راهنماییم کنید.

%name تخت جک دار یا تاشو

پاسخ

انتخاب تخت جک دار برای خانه های کوچک این چنینی یکی از بهترین ایده هاست. در مورد کیفیت تخت ها به طور کلی می توان گفت اگر هر وسیله ای از فروشندگان و سازندگان معتبر تهیه شود قطعا کیفیت و طول عمر مناسب را خواهد داشت.

در مورد تفاوت ظاهری تخت جک دار و تخت های تاشو می توان گفت که تخت های جک دار ظاهر بهتری را برای دکوراسیون اتاق خواب شما ایجاد می کنند ، چراکه تخت های تاشو تاثیر چندانی در ظاهر دکوراسیون شما ندارند و در حالت بسته که غالبا در طول روز است مثل کمد دیواری به نظر می رسند.

StoargeBox تخت جک دار یا تاشو