مدل دکوراسیون سفید مشکی برای منزل

دکوراسیون سیاه و سفید هم می تواند به عنوان ترکیبی زیبا و ماندگار برای خانه شما اجرا شود. ترکیب رنگ های سفید و مشکی برای دکوراسیون داخلی منزل را می توان یکی از ترکیب رنگ های پر مصرف در دکوراسیون داخلی ساختمان ها دانست، چرا که در عین سادگی از زیبایی های خاص خود نیز برخودار می باشد.

black white decoration دکوراسیون سیاه و سفید

جهت دریافت مشاوره در مورد طراحی دکوراسیون سیاه و سفید برای خانه و محل کار خود با گروه مشاورین دکوراسیون ترنج در ارتباط باشید.

دکوراسیون سفید و مشکی برای آشپزخانه

آشپزخانه را می توان قلب هر خانه ای دانست و مهم ترین عنصر در هر آشپزخانه، کابینت ها می باشند. در دکوراسیونی با رنگ های متضاد سفید و مشکی می توان از کابینت های مشکی مدرن برای آشپزخانه استفاده کرد. البته از این نکته نباید غافل شد که رنگ های تیره و سیاه در دکوراسیون هر خانه ای باعث کوچک تر نشان داده شدن آن فضا می شود. از این رو می توان با استفاده از ترکیبات هوشمندانه و استفاده از رنگ های روشن مثل سفید به صورت قابل توجهی از این مشکل کاست. در آشپزخانه ای به سبک سفید و مشکی، معمولا برای یکی از ریف های بالا یا پایین رنگ سفید و برای دیگری رنگ مشکی را انتخاب می کنند.

black white kitchen دکوراسیون سیاه و سفید

رنگ تجلی بخش ذات یک ایده است و همچنین گویای ذهن مخلوق آن. یک پدیده هنری به تنهایی با فرم و ساختار خود نمیتواند رسالت خویش را پایان دهد، چرا که به زبان دیگری به نام رنگ نیاز است که آن را کامل کند و به آن هویت بخشد.

black and white decoration 1 دکوراسیون سیاه و سفید

black and white decoration 2 دکوراسیون سیاه و سفید

black and white decoration 4 دکوراسیون سیاه و سفید

black and white decoration 5 دکوراسیون سیاه و سفید

black and white decoration 6 دکوراسیون سیاه و سفید

black and white decoration 7 دکوراسیون سیاه و سفید

شرکت دکوراسیون داخلی ترنج ارائه دهنده انواع خدمات کاغذ دیواری، پوستر کاغذی، پارکت، لمینت و اجرای انواع دکورهای فروشگاهی و کابینت های ام دی اف و چوبی با بهترین متریال و کمترین مبالغ در بین بازارهای مشابه می باشد و به کمک تیم مجرب خود انواع طراحی های مورد نیاز شما را جهت ایجاد محیطی متفاوت در خدمت شما عزیزان قرارد می دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *