شرکت ترنج ارائه دهنده انواع خدمات کاغذ دیواری، پوستر کاغذی، پارکت، لمینت و اجرای انواع دکورهای فروشگاهی و کابینت های ام دی اف و چوبی با بهترین متریال و کمترین مبالغ در بین بازارهای مشابه می باشد و به کمک تیم مجرب خود انواع طراحی های مورد نیاز شما را جهت ایجاد محیطی متفاوت در خدمت شما عزیزان قرارد می دهد.

بهتر است با تغییر فصل دکور خانه را تغییر دهیم، وقتی زمستان آرام آرام  شروع به خود نمایی می کند، وقت آن رسیده است تا با ایجاد احساس گرما در خانه فضا را دلپذیرتر کرد. پس تعلل نکنیم  و با دکوری گرم به استقبال زمستان  برویم. به سراغ پارچه های بلا استفاده در کمدتان بروید و پارچه های نرم و کرکی را باز کنید و از آنها در دکور خود بهره ببرید. با ما همراه باشید تا با ایده هایی برای دکوراسیون زمستانه به استقبال زمستان برویم .

۱- استفاده از بافت های نرم و راحت

در زمستان همه به دنبال گرما هستیم. وقتی که در زمستان هوای بیرون سرد و مرطوب می شود شما می خواهید همه ی چیز های اطرافتان گرم و راحت باشد، برای همین بهتر است از بافت های نرم استفاده کنی.  لحافهای سبک و پرده های ضخیم را از گنجه بیرون بیاورید و از آنها برای تغییر محیط در خانه استفاده کنید. از بالش ها و کوسن ها برای ایجاد گرما و راحتی در اتاق خواب و فضاهای خانه استفاده کنید.

۲- از پوشش فرش و قالیچه بیشتری استفاده کنید

برای ایجاد دکوراسیون زمستانه می توانید از فرش های بیشتری برای پوشش کف استفاده کنید. راه رفتن روی کف پوش سرد و خشک در هوای زمستانی برای هیچ کس خوشایند نیست. شما می توانید با استفاده از فرش و قالیچه در خانه احساس گرمای بیشتری را به فضای خانه دعوت کنید.

۳- استفاده از عناصر طبیعی

christmas fireplace decorating ideas 13 6 ایده برای دکوراسیون گرم فصول سرد

 

طبیعت بیشترین منبع الهام برای دکوراسیون زمستانه است. می توانید از عناصر طبیعی مانند چوب، سنگ، گلها، شاخ و برگ درختان و میوه درخت کاج در چیدمان منزل خود بهره ببرید. همه آنها را به شکل زیبایی  دسته کنید و در یک سبد بچینید ، می توانید شاخه های درختان را در میان آن جا بدهید، بهتر است آن را وسط  میز ناهار خوری یا بالای شومینه یا هر جا که مناسب می دانید قرار بدهید.

۴- از ظروف شیشه ای برای دکوراسیون استفاده کنید.

می توانید میوه های کاج، شاخ و برگ درختان و این قبیل چیزها را در ظروف شیشه ای شفاف قرار دهید. شما می توانید بطری های شیشه ای نوشیدنی و جعبه های شکلات های تمام شده را به عنوان گلدان یا شمعدان استفاده کنید. به این وسیله دکوراسیون زمستانه ای جذاب خواهید داشت.

۵- باز یافت وسایل

برای تغییر دکور به سبک دکوراسیون زمستانه نیازی به صرف هزینه آنجنانی نیست. شما می توانید به راحتی از اشیای بلا استفاده ای مانند بطری نوشیدنی ها،  شیشه مربا و سس ها در دکور خود بهره ببرید، آنها را به شکلی زیبا تزیین کنید و منزلتان را با آنها بیارایید.

۶- فضای نشیمن راحت در مقابل شومینه یا بخاری

یک فضای نشیمن در جلوی شومینه یا بخاری  ایجاد کنید. می توانید یک مبل راحتی یا مجموعه ای صندلی راحتی به همراه یک میز قهوه خوری در جلو شومینه یا بخاری قرار دهید. یا اگر به دکوراسیون سنتی علاقه مندید می توانید از یک تشکچه به همراه پشتی، متکا، میز سماور و سماور در کنار شومینه استفاده کنید.