کابینت ممبران سفید طلایی برای آشپزخانه های بزرگ

طراحی و ساخت کابینت ممبران سفید طلایی

کابینت ممبران سفید طلایی یکی از پرطرفدار ترین تم های رنگی در میان کابینت های ممبران می باشد. کابینت ممبران از دسته کابینت های کلاسیکی می باشد که با فناوری های جدید و دستگاه های cnc ساخته و تولید می شود، از این رو این کابینت ها، به کابینت های مدرن، با طرح کلاسیک معروف می باشند.

اگرچه امروزه طرح های مدرن برای طراحی و ساخت کابینت های آشپزخانه مورد نظر عموم مردم می باشد، اما هستند افرادی که خواستار کابینت هایی کلاسیک و با طرح اشرافی و دارای زرق و برق زیاد برای آشپزخانه ای با طرح کلایسک می باشند که بهترین پیشنهاد برای اینگونه سلیقه ها، کابینت ممبران سفید طلایی می باشد.

memberan cabinet01 کابینت ممبران سفید طلایی

جهت انجام مشاوره برای خرید کابینت های ممبران با طرح کلاسیک و رنگ سفید و طلایی با مشاوران ما در ارتباط باشید

رنگ بندی کابینت ممبران سفید طلایی

اگر به تمامی طرح ها و عکس های موجود از کابینت های ممبران سفید و طلایی دقت کنیم، متوجه می شویم که رنگ قالب در این کابینت ها، رنگ سفید می باشد و از حاشیه های طلایی برای زیبایی بخشیدن به آنها استفاده شده است. استفاده بیش از حد از رنگ طلایی در کابینت نه تنها به زیبایی کابینت کمک نکرده بلکه باعث نکته ای منفی در ذهن هر بیننده ای می شود. پس باید به این نکته توجه شود که در استفاده از رنگ طلایی در این کابینت ها زیاده روی نشود تا باعث ایجاد طرحی چشمگیر در میان آشپزخانه ای باشکوه شود.

white gold cabinet 03 کابینت ممبران سفید طلایی

نکته مهم در انتخاب نوع کابینت برای آشپزخانه

همانطور که پیش تر هم گفته شد، کابینت های ممبران با رنگ های کلاسیک از جمله سفید و طلایی بیشتر در آشپزخانه ی خانه های بزرگ و کلاسیک طراحی و ساخته می شوند، چرا که این رنگ و مدل کابینت مناسب برای فضاهای کوچک و مدرن نمی باشد. در طراحی کابینت های ممبران سفید طلایی دارای از ستون ها و سر ستون های کلاسیکی که در افراد ایجاد حس غرور می کند استفاده می شود که نتیجه آن ایجاد فضایی باشکوه و با عظمت در خانه می شود.  توصیه ما این است که اگر صاحب آشپزخانه ای کوچک هستید و برای دکوراسیون آشپزخانه خود هنوز تصمیم نگرفته اید، بهتر است از مدل کابینت های هایگلاس و ام دی اف مدرن برای آشپزخانه خود استفاده کنید، اما اگر فردی علاقه مند به دکوراسیون کلاسیک و پر زرق و برق می باشید و صاحب خانه ای بزرگ با آشپرخانه ای متعادل می باشیدف بهترین انتخاب برای شما طراحی و ساخت کابینت ممبران سفید طلایی برای آشپزخانه می باشد.

white gold membrane cabinet کابینت ممبران سفید طلایی

استفاده از جزیره برای کابینت های ممبران سفید طلایی

همانطور که می دانید جزیره در کابینت آشپزخانه عنصری جدا از سایر بخش های کابینت می باشد که چند سالی است جای خود را در میان خانه های ایرانی باز کرده است. اما با توجه به اینکه جزیره خود عنصری مدرن بوده، اما استفاده از آن برای کابینت های کلاسیک ممبران باعث زیبایی هرچه بیشتر آشپزخانه می شود. از آنجا که کابینت های ممبران شامل طرح های کلاسیک، منبت کاری و… می شوند، جزیره هایی هم که برای این نوع کابینت های طراحی می شوند از این قاعده مستثنی نبوده و از طرح های ستون های کلاسیک با سرستون هایی منبت کاری شده در این کابینت ها استفاده می شود. همان گونه که در تصویر زیر پیداست در آشپزخانه های بزرگی که از کابینت کلاسیک ممبران استفاده شده، می توان با طراحی عنصری متصل به سقف برای بالای جزیره، به شکوه و عظمت آشپزخانه افزود و آشپزخانه ای بی نظیر پدید آورد.

membrane island cabinet کابینت ممبران سفید طلایی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *