کابینت هایگلاس سفید طلایی برای آشپزخانه های مدرن-کلاسیک

طراحی و ساخت کابینت هایگلاس سفید طلایی

کابینت هایگلاس سفید طلایی یکی از تم های رنگی پر طرفدار کابینت هایگلاس می باشد. کابینت هایگلاس در واقع همان کابینت mdf می باشد که روی سطح آن با روکشی از جنس پلکسی گلس پوشانیده شده است. کابینت های هایگلاس دارای سطوحی صاف، صیقلی و براق می باشند، در نتیجه استفاده از رنگ های سفید و طلایی برای این نوع کابینت ها باعث به وجود آمدن فضایی پر زرق و برق و در عین حال جذاب و پر انرژی برای آشپزخانه می شود.

رنگ سفید از گذشته تا به امروز به عنوان یکی از رنگ های پایه و همیشگی برای انواع کابینت ها مورد استفاده قرار می گرفته است. رنگ طلایی نیز در گذشته به عنوان نماد اشرافیت و سلطنتی در آشپزخانه ی خانه های بزرگ مورد استفاده قرار می گرفته است. امروزه با ترکیب این دو رنگ در کابینت هایگلاس سفید طلایی می توان آشپزخانه ای مدرن و در عین حال دارای المان هایی از نوع کلاسیک، به وجود آورد.

white gold high gloss کابینت هایگلاس سفید طلایی

جهت انجام مشاوره برای خرید کابینت هایگلاس با رنگ سفید و طلایی با مشاوران ما در ارتباط باشید

رنگ بندی در کابینت هایگلاس سفید طلایی

زیبایی در سادگیست. از آنجایی که این حقیقت در طراحی تمامی اجزا و قسمت های خانه صادق است، برای طراحی کابینت هایگلاس سفید طلایی برای آشپزخانه هر خانه ای نیز می توان آن را به عنوان اصلی مهم در نظر گرفت. بنابراین در استفاده از رنگ طلایی برای کابینت می بایست نهایت دقت و ظرافت را به کار برد، چرا که استفاده بیش از حد از رنگ طلایی برای کابینت آشپزخانه هرچند به زیبایی آن کمک نخواهد کرد، بلکه باعث زنندگی و خستگی چشم ناظر نیز خواهد شد. نکته بسیار مهم در استفاده از رنگ های سفید و طلایی برای تمای کابینت ها این است که حد استفاده از رنگ طلایی رعایت شده و بیشتر طراحی به رنگ پایه یعنی سفید اختصاص پیدا کند تا باعث ایجاد طرحی چشمگیر در آشپزخانه ای بی نظیر گردد.

white gold high gloss cabinet کابینت هایگلاس سفید طلایی

مزایای استفاده از رنگ سفید در کابینت هایگلاس

رنگ سفید یکی از پرطرفدارترین رنگ های مورد استفاده در کابینت های هایگلاس می باشد و همانگونه که پیش تر گفته شد، از گذشته تا به امروز به عنوان یکی از رنگ های اصلی و پایه برای انواع کابینت ها مورد استفاده قرار گرفته است. استفاده از رنگ سفید برای کابیت هایگلاس آشپزخانه شامل مزایایی می شود که در زیر به آنها پرداخته ایم.

  • ایجاد حس آرامش و راحتی برای صاحب خانه
  • قابلیت ست شدن با هر تم رنگی
  • بزرگتر جلوه دادن فضا
  • روشن تر شدن فضای آشپزخانه
  • ایجاد حس نظافت و پاکیزگی
  • همیشگی بودن و از مد نیوفتادن
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *