طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار کوچک و مدرن

طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار کوچک همانطور که می دانیم  زیر مجموعه ای از طراحی دکوراسیون اداری می باشد. بدون شک آرزوی هر مدیر یا کارمندی داشتن یک دفتر کار بزرگ، با دکوراسیون شیک و لاکچری و با تمامی امکانات می باشد، اما همیشه در ابتدای کار به آرزوهایی که داریم نمیرسیم و نیازمند صبر، تلاش و کوشش هستیم. داشتن یک دفتر کار بزرگ و لاکچری با تمامی امکانات، شاید در ابتدا آرزویی دست نیافتنی باشد، اما در اختیار گرفتن دفتر کاری کوچک و نقلی و همچنین طراحی دکوراسیون داخلی آن به سبک جدید و مدرن، امری دست یافتنی برای همه می باشد که در ادامه این مطلب به توضیح جزییات آن می پردازیم. برای آشنایی بیشتر با طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار کوچک تا پایان این مطلب همراه ما باشد.

small office decoration طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار کوچک

جهت انجام مشاوره برای طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار کوچک با مشاوران ما در ارتباط باشید

اصول اولیه در طراحی دکوراسیون دفتر کار

انتخاب رنگ مناسب برای دفتر کار

توجه به رنگ در دکوراسیون داخلی دفتر کار کوچک یکی از مهم ترین مسائل در عملکرد بهتر کارکنان آن دفتر می باشد. رنگ های تیره فضا را کوچک جلوه داده و باعث احساس دلگیری در کارمندان شده و روحیه آنها را تحت تاثیر قرار می دهد. به همین دلیل توصیه ما جهت انتخاب رنگ برای دفتر کار کوچک، استفاده از رنگ های روشن و شاد برای محل کار می باشد.

طراحی ساده و مینیمال دفتر کار

فضای کوچک جایی برای شلوغی زیاد ندارد. سادگی و رعایت اصول مینیمالیسم در هر فضایی باعث جذابیت بیشتر آن فضا می شود. در طراحی دکوراسیون دفتر کار کوچک، استفاده از رنگ های روشن خنثی برای دیوارها و همچنین استفاده از ست های اداری نه چندان بزرگ و متناسب با متراژ فضا و شلوغ نکردن محیط، باعث ایجاد فضایی ساده و مدرن شده که تاثیرگذاری بیشتر روی روحیه کاری کارمندان و همچنین کارفرمایانی که به آنجا مراجعه می کنند دارد.

نورپردازی در دفتر کار کوچک

از آنجایی که در دفتر کار کوچک فضا کم بوده و فاصله کارمندان با یکدیگر زیاد نیست، استفاده از نور طبیعی و وجود پنجره های بزرگ را می توان مهم ترین اصل در روشنایی محیط و جلوگیری از دلگیری آن و همچنین بزرگ جلوه دادن محیط دانست. در نبود پنجره و نور طبیعی استفاده از نورهای LED و متمرکز بالای هر میز می تواند به بهتر شدن روشنایی فضا و افزایش روحیه کارکنان کمک بسیاری کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *