2781c0eab62c8eda246eec36016de417 پرده باند

پرده های باند یا پرده ورمن

پرده های باند یا پرده ورمن به لحاظ مواد اولیه و نوع حرکت تقریبا همانند پرده سیلوئت می باشد اما به لحاظ بافت تیغه ها افقی موازی از نوع پارچه می باشد که از یک طرف به نوعی پارچه توری شکل متصل شده و از طرف دیگر بهباندهای باریک پارچه ای و به دلیل وجود همین باندهای پارچه ای به این نوع پرده باند می گویند.

گفتنی است موقعی که پرده در وضعیت سایه روشن قرار داردپشت پرده حالت یک پارچه توری را به خود می گیرد که امکاندید بیرون را به مصرف کننده می دهدو نمایش پرده نیز به صورت مربع مستطیل های زیبا که به پرده و محیط جذابیت خاص می دهد و در وضعیتی که نیاز به دید بیرون و عبور نور نمی باشد پرده باند در حالتی قرار می گیردکه تیغه های پارچه ای موازی کنار هم قرار می گیرند و نمایش پارچه یک تکه را دارند. در این حالت نیز باندهای پارچه ای به صورت عمودی در جاهای مختلف پرده قرار دارند و با تیغه های پارچه ای موازی تشکیل اشکالی مستطیل شکل در پرده می دهند.همچنین این پرده به دوصورت دستی و موتوریزه ارائه میشود.

مزایای پرده باند

  • نصب آسان
  • امکان تمیز کردن
  • امکان عبور نور به میزان دلخواه
  • موجود در طرح ها و رنگ های متنوع
  • قابلیت تنظیم عبور نور به میزان دلخواه

معایب پرده باند

محدودیت در اندازه عرض پرده به صورت یک تکه

کاربرد پرده باند

بیشترین کاربرد این نوع پرده در خانه های ویلایی، اوپن آشپزخانه و دفاتر اداری می باشد.نوارهای یک سانتی عمودی باعث سایه روشن شدن پرده باند یا ورمن می شود.

پرده ورمن یا همان باند درهنگام روشن بودن نمای بسیار زیبایی به خود می گیرد که از این حیث ،خود را با تمام پرده های دکورایتئ متمایز نموده است.

عوامل مهم در انتخاب پرده ورمن

  • رنگ
  • جنس
  • ابعاد
  • نوع پرده

مکانیزم حرکت پرده باند

مکانیزم حرکتی این پرده به دو صورت دستی و اتوماتیک می باشد. در تنظیم حرکت دستی با استفاده از نوارهای تعبیه شده در کنار پرده می توانید نور محیط را تنظیم نمایید. در حالت اتوماتیک نیز سیستم ریموت کنترل مجهز به یک موتور الکتریکی ظریف و کوچک است که بوسیله آن می توان از فاصله دور عمل بالا و پایین و سایه روشن کردن را بصورت اتوماتیک انجام داد.

در این حالت با استفاده از ریموت می توان به آسانی از انواع حالتهای پرده زبرا استفاده نمود و نور محیط را کنترل کرد.

درحالت برقی، هم بالا و پائین بردن و هم تنظیم نور و باز و بسته شدن پرده با ریموت کنترل و از راه دور انجام می شود.

قیمت پرده باند

برای اطلاع از قیمت پرده باند(ورمن) لطفا مشخصات پرده در خواستی را به شماره های زیر پیامک کنید.

خرید پرده باند در تهران

شرکت ترنج ارائه دهنده ی انواع پرده های باند  یا ورمن در طرح  های مختلف و جدید ، مناسب با سلیقه شما عزیزان میباشد ، برای ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر برای این محصول با شماره های پایین تماس حاصل فرمایید.

02188697063 – 02188560493 – 02188560514 02188575378

09123763349 – 09124080097 – 09121887579

تهران – خیابان عباسی اناری نبش شکوفان یک پلاک 156

برای مشاهده کامل تصاویر بر روی آن ها کلیک نمایید: