قفسه بندی کمد دیواری

قفسه بندی و طراحی داخل کمد دیواری

امروزه کمد های دیواری نقش بسیار اساسی در دکوراسیون داخلی اتاق خواب ایفا می کنند. قفسه بندی داخلی کمد دیواری نیز از جمله مسائل مهمی است که هم در زیبایی کمد و هم در چیدمان لباس داخل کمد تاثیر بسزایی دارد. اگر برای طراحی داخل کمد دیواری و قفسه بندی کمد دیواری به دنبال ایده های شک و مد روز هستید، با ما همراه باشید و  این مطلب را از دکوراسیون ترنج از دست ندهید.

قفسه بندی چیست؟

قفسه ها ابزاری برای جداسازی فضا هستند و قفسه بندی نیز نوعی جدا کردن و بخش بندی به حساب می آید. قفسه بندی داخل کمد دیواری برای نظم و ترتیب بخشیدن به لباس ها و دیگر لوازم ایجاد می شود. بدون قفسه بندی، کمد هیچ کاربرد قابل قبولی نداشته و تنها سطح اتاق را اشغال می کند.

قفسه بندی داخل کمد دیواری

تقسیم بندی کمد دیواری باید به گونه‌ای باشه که این امکان را به شما بدهد تا هرگونه لباس و وسیله ای را که می‌خواهید در آن قرار بدهید و در عین حال باعث بهم ریختگی نمای داخلی کمد نشود. در طراحی داخل کمد دیواری و قفسه بندی آن می بایست به نکاتی کاربردی توجه کنیم. برای مثال قسمت زیرین آویز لباس ها محل مناسبی برای قرار دادن کفش، کیف و لوازم کوچک تر می باشد. اگر این فضا به خوبی بخش بندی شود، امکان جدا سازی لوازم به خوبی محیا می شود. برای لوازم کوچک تر مثل جوراب، کمربند و یا لباس‌ زیر، کشو گزینه‌ی بسیار مناسبی در کمد دیواری می باشد. برای اینکه نهایت استفاده از فضای داخل کمد دیواری انجام شود باید قفسه بندی کمد دیواری تا بالا ادامه داشته باشد. از تمام بخش های داخلی یک کمد دیواری اعم از بخش زیر لباس های کوتاه، فضای بالای کمد دیواری و هر قسمت خالی دیگری قابلیت کاربردی بودن را دارد، باید نهایت استفاده را برد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *